Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z MOTYWEM WŁOCH: LA DOLCE VITA WE WŁASNYCH CZTERECH ŚCIANACH

Włochy to pasjonująca historia, kulinarne przysmaki i ciekawa kultura, połączone z wymarzonymi krajobrazami i harmonijnymi scenami miejskimi. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór ekscytujących fototapet z włoskim wzornictwem

Dowiedz się więcej

Fototapety Włochy

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Planujesz remont lub po prostu pilnie potrzebujesz zmiany tapety? Wtedy fototapeta jest idealnym rozwiązaniem! Łączy w sobie atrakcyjny wygląd z wieloma wyrafinowanymi funkcjami, które sprawiają, że jest to idealna opcja dla nowoczesnego projektu ściany, który pozostanie z Tobą przez lata. Szczególną atrakcją są fototapety z motywem Włoch, które zmienią każde pomieszczenie w wyjątkową oazę dobrego samopoczucia i będą stanowić podstawę gustownego i świadomego stylu wnętrza.

FOTOTAPETY MARZEŃ Z MOTYWEM WŁOCH

Ciesz się romantyczną kolacją na tle idylli Wenecji lub odkryj historię Wiecznego Miasta na tle Rzymu. Odkryj architektoniczne cuda Włoch lub podziwiaj Krzywą Wieżę w Pizie dzięki fototapecie z motywem Toskanii: tapeta 3D z motywem Włoch pozwoli Ci poznać fascynującą kulturę i historię kraju. Podczas gdy włoska fototapeta w salonie tworzy harmonijną atmosferę i zapewnia długotrwały nastrój wakacji, w kuchni można zainspirować się kulinarnie dzięki okładzinie ściennej.

FOTOTAPETA: PRAKTYCZNY BOHATER DNIA CODZIENNEGO

Fototapety są synonimem różnorodności i wysokiej jakości w każdej dziedzinie, dlatego oferują kilka praktycznych korzyści, które czynią je idealnym rozwiązaniem dla gustownego i stabilnego wystroju ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, które są z jednej strony trudnopalne, a z drugiej przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Ponadto fototapeta z włókniny jest wyjątkowo odporna na wodę i stabilna wymiarowo, dlatego można się nią cieszyć nawet po latach użytkowania i po kontakcie z wodą. Dlatego tapeta z włókniny jest uważana za doskonałą opcję dla ściany w kuchni i łazience. Nakładanie i usuwanie  nie wymaga również wiele czasu i wysiłku, ponieważ pasta podczas montażu może być nakładana bezpośrednio na ścianę.

FOTOTAPETY BEZPIECZNE I SZYBKIE W MONTAŻU

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które pozwolą bezpiecznie zamontować swoją nową tapetę 3D. Na początek należy zadbać o to, aby podłoże było z jednej strony suche i równe, a z drugiej sprężyste i chłonne. Nierówności należy wypełnić i wygładzić za pomocą wypełniacza. Należy również upewnić się, że ściana ma równomierną barwę, ponieważ nierówności wpływają na wynik. Podczas procesu temperatura w pomieszczeniu powinna wynosić około 20°C, unikając przeciągów. Aby zapewnić dokładne nałożenie fototapety z włókniny, można narysować cienkie, pionowe linie prowadzące, które zaczynają się na środku ściany i kontynuują w odpowiednich odstępach po obu stronach. Najlepiej użyć do tego celu poziomicy. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Następnie należy wykończyć masę włókninową i nałożyć ją pasmowo za pomocą wałka do tapet. Po tym, możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę unikać przerw i nachodzenia na siebie, a także upewnić się, że linie przewodnie są zachowane. Za pomocą wałka można docisnąć tapetę od środka i wywinąć pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie powtórz ten proces dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20°C, unikając przeciągów.

TYLKO NAJLEPSI PRODUCENCI TWOICH WYMARZONYCH TAPET

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych i wysokiej jakości fototapet różnych znanych producentów, które oferują Państwu wiele indywidualnych korzyści.

NOWOCZESNA FOTOTAPETA Z MOTYWEM WŁOCH W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór fototapet w różnych wzorach, dzięki czemu można wybrać swój indywidualny faworyt. Skorzystaj z naszych korzyści, takich jak gwarancja najlepszej ceny, dzięki której zaoszczędzisz. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap szansy i zapewnij sobie ekscytującą fototapetę z motywem Włoch w sklepie internetowym BRICOFLOR!