Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA Z MOTYWEM FLAMINGÓW - PRZYCIĄGAJĄCA WZROK

Jest to jedno z najbardziej uderzających zwierząt i szeroko rozpowszechnione na całym świecie. I również jako fototapeta, nie ma chyba zwierzęcia, które przyciąga wzrok tak szybko jak flaming. Różowe pióra oraz stanie tylko na jednej nodze to praktycznie znak rozpoznawczy tego krzykliwego ptaka.

Dowiedz się więcej

Fototapeta Flaming

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Fototapeta z flamingiem to szansa na przeniesienie tej kolorowej współczesności na Twoje ściany. Dodaj kolor do pokoju i uzupełnij istniejące wnętrze wspaniałą tapetą z efektem, która z pewnością zapewni Ci ekscytującą atrakcję dla oczu.

NIEZWYKŁE MOTYWY DZIĘKI FOTOTAPECIE Z FLAMINGIEM

Ciesz się różnymi momentami, w których te niesamowite zdjęcia zostały zrobione. Możesz wybierać spośród wymarzonych dekorów, które pokazują flaminga w pełnej krasie. Odkryj niezwykłe spojrzenie na naturę flaminga i poznaj zupełnie nowy sposób dekorowania za pomocą fototapety.

EFEKT SPECJALNY TAPETY 3D Z FLAMINGIEM

Fototapeta oferuje bardzo szczególny efekt. Stwarza to wrażenie, że motywy ożywają. Dzięki specjalnej obróbce wysokiej jakości fototapety, wzory wydają się tak realistyczne, że uwierzysz, że ten jaskrawy ptak znajduje się w Twoim salonie.

POWIERZCHNIA I PODŁOŻE FOTOTAPETY

Fototapeta składa się z dwóch stron, które po złączeniu tworzą tapetę, która nada Twoim ścianom nowe życie. Są to podpora i powierzchnia. Podczas gdy podłoże jest odpowiedzialne za montaż okładziny ściennej, odpowiedni wygląd nadaje jej powierzchnia. Zasadniczo rozróżnia się tapety papierowe i włókninowe. Tapeta papierowa jest bardziej opłacalnym wariantem, ale wiąże się również z pewnymi wyrzeczeniami. Przeciwieństwem tego są szczególnie wysokiej jakości tapety z włókniny. U nas znajdziecie Państwo przede wszystkim tapety włókninowe, ponieważ oferują one kilka praktycznych zalet. Tapeta z włókniny jest nie tylko trudnopalna i przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej, ale także odporna na wodę i stabilna wymiarowo. Poza tym nową tapetę z włókniny można w krótkim czasie nałożyć i usunąć, nawet bez wcześniejszej wiedzy technicznej.

SZYBKIE I BEZPIECZNE TAPETOWANIE TAPET WŁÓKNINOWYCH

Zasadniczo fototapety włókninowe są znacznie łatwiejsze do zastosowania niż tapety papierowe. Zaletą tapet włókninowych jest to, że klej jest nakładany bezpośrednio na ścianę, a nie na podkład. Dzięki temu oszczędza się czas namaczania, a materiał nie traci swojej struktury. Materiał jest dostarczany w odcinkach, a nie w paskach. Są one montowane bezpośrednio na ścianie w celu stworzenia pożądanego motywu. Poniższe pomoce ułatwią Ci montaż fototapety 3D z motywem flaminga: Frędzel, pasta, wałek zbożowy, pędzel do tapet, patyczek do mieszania pasty. Zanim zaczniesz szukać odpowiedniej dekoracji ściennej, powinieneś zmierzyć obszar, który zamierzasz udekorować. Fototapety dostępne są w różnych formatach, co pozwala na ich indywidualne wykorzystanie, np. łączenie ze sobą licznych wzorów zwierząt.  Oto jak w prosty i skuteczny sposób przykleić tapetę z efektem na ścianę:

1. Wymieszaj pastę z odpowiednią ilością wody zgodnie z instrukcją i upewnij się, że nie tworzą się grudki. Tworzenie się grudek może spowodować oderwanie się dekoru od ściany.

2. Teraz należy równomiernie i z odpowiednią ilością pasty pokryć powierzchnię ściany.

3. Następnie umieść pierwszy odcinek wewnątrz wykończonego obszaru i nanieś go na ścianę za pomocą pędzla do tapet. Upewnij się, że jest on ustawiony prosto, aby kolejne elementy mogły być również prawidłowo zamontowane.

4. Teraz można przyłożyć kolejny element do krawędzi części, która została już zamontowana, a następnie pomalować go również mocno na ścianie.

5. Jeśli między kawałkami powstaną małe blizny, można je ostatecznie usunąć za pomocą wałka do blizn.

RENOMOWANE MARKI W KORZYSTNEJ CENIE

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu wybór wysokiej jakości tapet 3D z motywem flaminga od najbardziej znanych producentów w branży. Jakość jest podstawą dla projektantów i producentów. Zapewniamy, że znajdziesz u nas prawdziwe atrakcje od A.S. Création i Livingwalls w niewiarygodnie niskiej cenie.

POWIEW ŚWIEŻEGO POWIETRZA? TO ODKRYJ NOWOCZESNE PROJEKTY ŚCIAN MIESZKALNYCH

Filia A.S. Création ma swój własny styl, pozwalający na stworzenie indywidualnego projektu ściany dzięki innowacyjnym i stylowym wzorom, które dzięki wysokiej jakości wykończenia będą służyć przez lata.

ZAMÓW SWOJĄ NOWĄ FOTOTAPETĘ Z FLAMINGIEM W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Zmiana tapety często wiąże się ze stresem i nerwami, chyba że ma się kompetentnego partnera. I tu właśnie wkraczamy z naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią fototapetę dla Twoich indywidualnych pomysłów. A wszystko to możesz zrobić z wygodnej kanapy. Nasz kompetentny i zorientowany na klienta zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji. W godzinach pracy można się z nami skontaktować bezpośrednio telefonicznie. Możesz również skorzystać z naszego formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoją prośbę. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe z odpowiednim rozwiązaniem. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do udanej zmiany tapety. Podczas zamawiania upewnij się, że naprawdę masz w domu wszystkie potrzebne narzędzia. Jeśli nadal czegoś Ci brakuje, w kategorii akcesoria znajdziesz wszystko, co ułatwi Ci projektowanie ścian. Już po kilku dniach można rozpocząć realizację projektu. Dzięki zamówieniu w BRICOFLOR zaoszczędzisz nawet pieniądze dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny.