Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DO TWOJEJ WYMARZONEJ ŁAZIENKI

Dzisiejsze funkcje łazienki wykraczają daleko poza samą praktyczność tego pomieszczenia. Łazienka to miejsce relaksu, w którym zaczynasz dzień i odpoczywasz pod koniec wieczoru. Dzięki odpowiedniej fototapecie do łazienki możesz przekształcić pomieszczenie w stylowy raj, w którym poczujesz się dobrze i zrelaksujesz się.

Dowiedz się więcej

Fototapeta do łazienki

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

RÓŻNORODNE OPCJE WZORNICTWA DO ŁAZIENKI

Szeroki wybór nowoczesnych fototapet otwiera przed Państwem nieograniczone perspektywy aranżacyjne, dzięki którym mogą Państwo gustownie i atrakcyjnie urządzić swoją łazienkę. Dostępna jest szeroka gama tapet z efektem głębi, dzięki którym można zaprojektować łazienkę według indywidualnych pomysłów.

OAZA DOBREGO SAMOPOCZUCIA DZIĘKI FOTOTAPECIE Z MOTYWAMI KRAJOBRAZOWYMI

Fototapeta z wizerunkiem krajobrazu nada Twojej łazience naturalny urok. Dzięki fototapecie z motywem zachodu słońca, możesz wieczorem zrelaksować się w wannie i rozkoszować się romantyczną atmosferą. Można też wybrać harmonijny krajobraz górski, który tworzy przyjemnie spokojną atmosferę. Idylliczny obraz plaży tworzy długotrwałe wrażenie wakacyjne, a fototapeta z podwodnym światem ożywi Twoją łazienkę. Szczególnie popularne są wzory morskie, które zamienią Twoją łazienkę w morski raj.

AUTENTYCZNE FOTOTAPETY W OPTYCE DREWNA LUB KAMIENIA

Prostota wzoru inspirowanego naturą jest idealna dla świadomego stylu wystroju łazienki. Na przykład, możesz uzyskać rustykalną atmosferę za pomocą ekscytującej fototapety z drewnem, która jest szczególnie ciekawa w połączeniu z tekstyliami w kolorach ziemi i beżu. Również fototapeta w optyce kamienia pozwoli Twojej łazience na wizualną atrakcję i otworzy przed Tobą liczne możliwości aranżacyjne.

DELIKATNY SZYK Z DYSKRETNĄ TAPETĄ 3D

Nierzucający się w oczy wzór na ścianie dodaje stylowego akcentu do Twojej łazienki. Wybierz na przykład modny wzór marmuru, który emanuje wysoką jakością, lub alternatywnie dekor w Twoim ulubionym kolorze, aby przekształcić łazienkę w indywidualny raj.

WODOODPORNE FOTOTAPETY DO ŁAZIENKI

Większość fototapet stanowią tapety włókninowe, które są idealnym rozwiązaniem na ściany w łazience. Mają one pewne indywidualne zalety, które gwarantują Państwu satysfakcję i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapety z włókniny są również przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją fototapetą nawet po kontakcie z wodą, co jest szczególnie korzystne w łazience. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno aplikacja, jak i usuwanie są szybkie i proste, ponieważ można pokryć ścianę a nie fototapetę bezpośrednio klejem.

BŁYSKAWICZNA APLIKACJA FOTOTAPETY W ŁAZIENCE

Zanim będziesz mógł cieszyć się swoją nową fototapetą w łazience, musisz wykonać kilka kroków, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i ułatwią montaż. Po pierwsze, należy zapewnić suche i równe podłoże, które jest jednocześnie sprężyste i chłonne. Ewentualne nierówności należy wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Przed nałożeniem tapety zalecamy narysowanie cienkich, pionowych linii prowadzących, które powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Niezwykle pomocna okazuje się być tutaj poziomica. Następnie można odciąć ewentualny nadmiar materiału. Następnie należy wymieszać klej do tapet włókninowych i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Podczas tej czynności należy wywijać pęcherzyki powietrza na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić tapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

DUŻY WYBÓR, NISKA CENA

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór atrakcyjnych i wysokiej jakości fototapet, które spełniają wszechstronne wymagania dotyczące łazienki pod względem funkcjonalności i wzornictwa.

FOTOTAPETY LIVINGWALLS: WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY DZIĘKI NAJLEPSZYM MATERIAŁOM

W asortymencie nowoczesnej marki Livingwalls znajdą Państwo różnorodny wybór jakościowych tapet 3D w wielu kreatywnych i atrakcyjnych dekorach. Priorytetem jest użycie wysokiej jakości surowców, aby zapewnić jakość fototapet.

NOWOCZESNE FOTOTAPETY DO ŁAZIENKI W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Atrakcyjne i harmonijne wnętrze łazienki jest głównym aspektem w wyborze pokrycia ścian. Tapety 3D tworzą przyjemną i relaksującą atmosferę, która sprawia, że łazienka staje się czystą oazą dobrego samopoczucia. W naszym sklepie internetowym można szybko i tanio zamówić różnorodne nowoczesne fototapety z gwarancją najlepszej ceny. W przypadku większych zamówień, po podaniu wymaganych ilości, mają Państwo możliwość otrzymania indywidualnej oferty i zaoszczędzenia jeszcze więcej pieniędzy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego jest do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów nowoczesne fototapety do swojej łazienki w BRICOFLOR!