Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA NA SCHODY: WYPOSAŻENIE DLA DOMU

Schody nie muszą służyć wyłącznie swojemu pierwotnemu przeznaczeniu. Dzięki odpowiedniemu projektowi można przekształcić schody w wizualną atrakcję. W szczególności fototapety okazują się idealnym rozwiązaniem.

Dowiedz się więcej

Fototapeta na klatkę schodową

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Aby Państwa klatka schodowa była atrakcyjna wizualnie, oferujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnych i ekscytujących fototapet, które obejmują szerokie spektrum dekorów. Można sprawić, że schody będą przyciągać wzrok pejzażami lub kwiatami, albo wybrać proste wzory w optyce drewna, kamienia lub betonu.

HARMONIJNE TAPETY 3D W OPTYCE KRAJOBRAZU

Fototapeta z krajobrazem nadaje schodom indywidualny charakter i harmonijnie je podkreśla. W ten sposób możesz stworzyć uspokajający nastrój za pomocą tapety z lasem, wybrać idylliczną tapetę 3D z zachodem słońca lub stworzyć długotrwałe uczucie wakacji za pomocą fototapety z plażą i morzem.

DREWNO, KAMIEŃ I BETON DLA JAKOŚCI I AUTENTYCZNOŚCI

Schody można subtelnie wzbogacić o autentyczne dekory z drewna, kamienia lub betonu, aby uzyskać wysokiej jakości wygląd. Podczas gdy drewniana fototapeta wygląda przyziemnie i rustykalnie, fototapeta o wyglądzie kamienia nadaje się szczególnie do modnego wyglądu industrialnego, dzięki któremu można odtworzyć styl loftowy. Ekscytującą i szczególnie nowoczesną alternatywą jest fototapeta o wyglądzie betonu.

ŚWIEŻE WNĘTRZE: TAPETY Z KWIATAMI

Figlarny wygląd kwiatu jest idealny do dekoracji ścian w obszarze klatki schodowej. Szczególnie w delikatnych, pastelowych odcieniach fototapeta z kwiatami nabiera wyrazu i w ten sposób tworzy harmonijne, wiosenne uczucie nawet w zimie. Do wyboru są liczne wzory kwiatowe, na przykład fototapeta z mniszkiem lekarskim lub różami. 

FOTOTAPETA - PRAKTYCZNY BOHATER DNIA CODZIENNEGO

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w szczególności tapety włókninowe, które okazują się niezwykle korzystną opcją. Po pierwsze, fototapety z włókniny są trudnopalne, a także przepuszczają powietrze i parę wodną. Posiadają również imponującą wodoodporność i stabilność wymiarową, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją fototapetą bez żadnych problemów nawet po latach użytkowania i kontaktu z wodą. Montaż i demontaż tapety z włókniny jest szybki, bezpieczny i prosty, ponieważ ściana może być pokryta bezpośrednio klejem.

ZASTOSOWANIE: BŁYSKAWICZNE I DZIECINNIE PROSTE

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas stosowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie kiedy wykonane są przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go w paski za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi. Należy unikać przerw i nachodzenia na siebie pasów. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

FOTOTAPETY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Nasz asortyment obejmuje wszechstronny wybór wysokiej jakości i nowoczesnych fototapet różnych renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création czy Walls By Patel. Dzięki fototapecie z motywem Paryża możesz więc urzeczywistnić swoją osobistą ścianę marzeń i przenieść idylliczną scenerię francuskiej metropolii do swoich własnych czterech ścian.

ATRAKCYJNE FOTOTAPETY W NAJLEPSZYCH CENACH W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Przekonały Cię już wszechstronne zalety tapet włókninowych? Już teraz zarezerwuj swój ulubiony produkt w sklepie internetowym BRICOFLOR! Aby wspierać Państwa w jak największym stopniu, oferujemy Państwu kilka ważnych usług - na przykład gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub naszego formularza kontaktowego. Nie przegap okazji i zamów wymarzoną fototapetę z motywem Paryża w najlepszej cenie w sklepie internetowym BRICOFLOR!