Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETY W PRZEDPOKOJU DLA ATRAKCYJNEGO PRZEJŚCIA

Przedpokój od dawna jest czymś więcej niż tylko łącznikiem pomiędzy kilkoma pomieszczeniami. Tym ważniejszy jest atrakcyjny design, który jest szczególnie możliwy dzięki fototapecie. W ten sposób można przekształcić zwykły korytarz w wizualną atrakcję.

Dowiedz się więcej

Fototapeta na korytarz

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Przedpokój nie musi być funkcjonalnym przejściem między różnymi pomieszczeniami mieszkalnymi. Fototapeta jest zatem atrakcyjną opcją, aby wzbogacić swój przedpokój w sposób świadomy stylu i gustowny. Dzięki temu spacer po korytarzu stanie się ekscytującym przeżyciem.

NATURALNY UROK DZIĘKI FOTOTAPECIE Z KRAJOBRAZEM

Od idylli zachodu słońca po uspokajającą atmosferę tapety o tematyce leśnej - wprowadź naturę do swojego domu dzięki odpowiedniej fototapecie. Ekscytującą alternatywą jest fototapeta z motywem dżungli, dzięki której Twój przedpokój rozkwitnie w przyciągający wzrok sposób, natomiast fototapeta z motywem morza zapewni długotrwałe wakacyjne wrażenia. 

INDYWIDUALNY AKCENT Z NOWOCZESNĄ FOTOTAPETĄ

Tapeta 3D z motywem nadaje osobisty ton Twojemu przedpokojowi, pozwalając Ci otwarcie pokazać swoje zainteresowania i pasje. Miejski klimat zapewnia fototapeta z motywem Nowego Jorku, która tworzy ekscytujące przejście między poszczególnymi pomieszczeniami mieszkalnymi. Fototapeta 3D z motywem zwierzęcym tworzy również żywą atmosferę i w wyjątkowy sposób wzbogaca przestrzeń przedpokoju. Kulturowa opcja jest reprezentowana przez fototapetę z półką na książki.

AUTENTYCZNE DEKORACJE DLA STWORZENIA DOMOWEJ ATMOSFERY

Neutralne dekory tworzą harmonijne przejście między różnymi obszarami. Szczególnie modne są dekory z naturalnego drewna i kamienia. Podczas gdy rustykalna fototapeta w drewnie tworzy domową atmosferę, fototapeta w optyce kamienia dodaje szlachetnego uroku.

WYSOKIEJ JAKOŚCI I FUNKCJONALNE FOTOTAPETY DO PRZEDPOKOJU

Największą część fototapet stanowią fototapety włókninowe. Mają one pewne indywidualne zalety, które gwarantują Państwu zadowolenie i bezpieczeństwo. Oprócz imponującej odporności na wodę i stabilności wymiarowej, fototapeta z włókniny jest również przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Dzięki temu możesz bez problemu cieszyć się swoją fototapetą nawet po kontakcie z wodą. Ponadto okładziny ścienne są odporne na działanie płomieni. Zarówno montaż, jak i demontaż są szybkie i łatwe, ponieważ można pokryć ścianę bezpośrednio pastą.

W TEN SPOSÓB SZYBKO I BEZPIECZNIE ZAMONTUJESZ SWOJĄ FOTOTAPETĘ

Zanim będziesz mógł cieszyć się swoją nową tapetą 3D, powinieneś wykonać pewne kroki, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Po pierwsze, należy zapewnić suche i równe podłoże, które jest jednocześnie sprężyste i chłonne. Ewentualne nierówności należy wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Przed nałożeniem tapety zalecamy narysowanie cienkich, pionowych linii prowadzących, które powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odstępach po obu stronach. Niezwykle pomocna okazuje się być poziomica. Następnie można odciąć ewentualny nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jednym kawałku, można je teraz rozciąć wzdłuż zaznaczonych linii.

Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz rozpocząć nakładanie pierwszej części fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę od środka. Pęcherzyki powinny się wywijać na zewnątrz. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Następnie ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

WSZECHSTRONNE TAPETY 3D OD NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości i nowoczesnych fototapet, które zamienią zwykły przedpokój w wizualną atrakcję. Oferują je Państwu różni producenci, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel.

WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOTAPETY DO PRZEDPOKOJU W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR

Charakterystyczne dla fototapet 3D są ich uniwersalność i funkcjonalność, dlatego oferujemy Państwu szeroki wybór atrakcyjnych fototapet, które z gwarancją najlepszej ceny mogą Państwo szybko i tanio zamówić w naszym sklepie internetowym. W przypadku większych zamówień, po podaniu wymaganych ilości, mają Państwo możliwość otrzymania indywidualnej oferty i zaoszczędzenia jeszcze więcej pieniędzy.  W razie jakichkolwiek pytań, przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego będzie do Państwa dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów nowoczesną fototapetę do przedpokoju w BRICOFLOR!