Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

FOTOTAPETA NA SUFIT JAKO WIZUALNA ATRAKCJA

Czas na zmianę scenerii! Odpowiednia fototapeta na suficie zapewnia urozmaicone wnętrze i relaksującą atmosferę, która daje siłę i motywację.

Dowiedz się więcej

Fototapeta na sufit

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Fototapety nie bez powodu należą do klasyki designu ścian i sufitów. Oprócz charakterystycznej funkcjonalności i prostego zastosowania, stanowią one podstawę gustownego i świadomego stylu wnętrza. Szczególnie fototapeta na suficie stanowi ciekawy akcent i urozmaica pomieszczenie.

RÓŻNORODNY WYBÓR DLA WSZYSTKICH POTRZEB

Inspirowane naturą fototapety, romantyczne kwiatowe marzenia, autentyczne dekory drewna i kamienia - fototapety stanowią niezwykle wszechstronną opcję dla indywidualnego projektu sufitu. W ten sposób można wizualnie wzbogacić i dopełnić minimalistycznie urządzone pomieszczenie

NIEBO NA ZIEMI - FOTOTAPETY O WZORZE NIEBA

Co lepiej nadaje się do aranżacji sufitu niż fototapeta z motywem nieba? W ten sposób czujesz się jak pod gołym niebem i możesz cieszyć się pięknym niebem nawet przy złej pogodzie. Marzycieli szczególnie ucieszy tapeta z rozgwieżdżonym niebem, która zapewni romantyczny nastrój i spokojny sen - dla tych, którzy każdego dnia chcą sięgać gwiazd.

FOTOTAPETA Z MOTYWEM NATURY DLA PRZYJEMNEJ OAZY

Zanurz się w świecie ekscytującego wzornictwa sufitowego z tapetą z podwodnym światem i innymi wzorami inspirowanymi naturą. Podczas gdy fototapeta z motywem lasu ma szczególnie relaksujący i uspokajający efekt, wzory palmowe tworzą egzotyczne uczucie.

NOWOCZESNA FOTOTAPETA NA SUFICIE JAKO PODSTAWA TWOJEGO UMEBLOWANIA

Oprócz klasycznej tapety z obrazem, istnieje również wiele prostszych dekorów, które mogą wizualnie wzbogacić Twój sufit. Szczególnie popularną opcją jest fototapeta o wyglądzie drewna lub kamienia, która pozwala na nowoczesny design zgodny z różnymi trendami wnętrzarskimi - na przykład minimalistycznym wyposażeniem Skandynawii lub modnym shabby chic. Również tapety z wzorami oznaczają różnorodność i zgodność z trendami w zakresie aranżacji wnętrz. W ten sposób można zaprojektować sufit w klasyczne pasy lub nowoczesny wzór w szachownicę i w ten sposób stworzyć podwaliny dla swojego wnętrza.

RÓŻNORODNOŚĆ ŁĄCZY SIĘ Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w szczególności tapety włókninowe, które okazują się zdecydowanie korzystną opcją. Po pierwsze, fototapeta z włókniny jest trudnopalna, a także przepuszcza powietrze i parę wodną, co czyni ją odpowiednim rozwiązaniem dla projektów sufitów kuchennych i łazienkowych. Dodatkowo posiada imponującą wodoodporność i stabilność wymiarową, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją fototapetą nawet po latach użytkowania i kontaktu z wodą bez żadnych problemów. Aplikacja i usuwanie tapet włókninowych jest szybkie, bezpieczne i proste, ponieważ ściana może być pokryta bezpośrednio klejem.

BEZPIECZNIE I SZYBKO PRZYKLEJ FOTOTAPETĘ

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas montowania nowej tapety 3D, poniżej przedstawiamy kilka kroków, których należy bezwzględnie przestrzegać. Przed przystąpieniem do pracy należy upewnić się, że podłoże jest suche i równe, ale także sprężyste i chłonne. W przypadku wystąpienia nierówności należy je wypełnić masą szpachlową, a następnie wygładzić. Ponadto, równomierny kolor ścian jest niezbędny, w przeciwnym razie wynik będzie osłabiony. Podczas tapetowania należy utrzymywać w pomieszczeniu temperaturę ok. 20°C, unikając przeciągów. Cienkie, pionowe linie prowadzące okazują się również bardzo pomocne przy dokładnym nakładaniu fototapety z włókniny, szczególnie te wykonane przy użyciu poziomicy. Linie powinny zaczynać się na środku ściany i być kontynuowane w odpowiednich odległościach po obu stronach. Następnie można odciąć nadmiar materiału. Jeśli poszczególne paski są nadal zwinięte w jedną całość, można je teraz przeciąć po narysowanych liniach. Następnie należy wyrobić klej do tapet z włókniny i nałożyć go za pomocą wałka do kleju. Następnie możesz zacząć nakładać pierwszą część fototapety. Proszę upewnić się, że linie są zgodne z liniami przewodnimi i unikać przerw i nachodzenia na siebie. Za pomocą wałka dociskowego docisnąć tapetę. Nadmiar pasty można zetrzeć wilgotną gąbką. Ten sam proces należy kontynuować dla pozostałych pasków. Na koniec należy pozostawić fototapetę do wyschnięcia w temperaturze 20 °C bez przeciągów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - FOTOTAPETY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW

Aby zapewnić Państwu jak najlepsze perspektywy przy projektowaniu sufitu, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór nowoczesnych i wysokiej jakości tapet 3D renomowanych producentów, przede wszystkim A.S Création i Walls By Patel. W ten sposób możesz przekształcić swój sufit w wizualną atrakcję, która przetrwa lata.

WYSOKIEJ JAKOŚCI FOTOTAPETY DLA NOWOCZESNEGO PROJEKTU SUFITU W BRICOFLOR

Aby uzyskać gustowny i świadomy stylu wystrój sufitu, fototapeta jest idealnym sprzymierzeńcem, ponieważ łączy funkcjonalność z różnorodnością i wzornictwem. Dlatego też w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór tapet 3D w różnych wzorach. Aby wspierać Państwa w jak największym stopniu, oferujemy Państwu kilka korzyści - na przykład gwarancję najlepszej ceny. W przypadku większych projektów budowlanych zalecamy również złożenie zapytania o indywidualną ofertę z podaniem wymaganych ilości, aby w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Przyjazny i kompetentny pracownik naszego sklepu internetowego z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefonicznie lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Nie zwlekaj i zamów pożądaną fototapetę na sufit w sklepie internetowym BRICOFLOR!