SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Gerflor Creation Solid Clic 30 "0461 Michigan" (Oferta specjalna)Image maximise icon
Gerflor Creation Solid Clic 30 "0461 Michigan" (Oferta specjalna)Image maximise icon
Gerflor Creation Solid Clic 30 "0461 Michigan" (Oferta specjalna)Image maximise icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 14 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Brand claim
  • 0,4 mm warstwa ścieralna
  • Dla powierzchni mieszkalnych i komercyjnych
  • Strukturalne wytłaczanie powierzchni i design 4D
-41 %
157,50 zł za m²
93,65 złza m²
OFERTY
W magazynie pozostało tylko 2,12 m²
Delivery icon
Wysyłka: 

140,00 zł do zamówienia

Delivery time icon
Czas dostawy: 

8-10 dni roboczych

Bezpieczne metody płatności
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Ten produkt został kupiony 14 razy w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Opis produktu
Arrow icon

Nasze rekomendacje dotyczące pokoi

Wszystko o Gerflor Creation Solid Clic 30 "0461 Michigan" (Oferta specjalna)

Wyjątkowa kolekcja luksusowych podłóg winylowych w realistycznych imitacjach drewna i kamienia, Gerflor Creation Clic 30 to idealny wybór do wnętrz domowych i komercyjnych. Dzięki swojej ekskluzywnej strukturze, w której zastosowano technologię duo core, kolekcja ta jest trwała i odporna na codzienne wymagania, zapewniając jednocześnie komfort dla Twoich stóp. Osiągając klasy użytkowania 23 i 32, z warstwą ścieralności 0..4 mm, możesz mieć pewność, że ta kolekcja jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom w każdym pomieszczeniu w Twoim domu i jest chroniona przed ogólnymi zarysowaniami, otarciami i plamami.

Podłogi winylowe z tej serii są szczególnie łatwe do osiągnięcia. Dzięki wygodnemu systemowi zatrzasków, możesz zainstalować winylową podłogę w mgnieniu oka, bez konieczności kontaktowania się z profesjonalistami! Co więcej, diamentowa warstwa spodnia zapewnia dodatkową stabilność i wytrzymałość, z wytłoczeniem, które pozwala na lepszą przyczepność podłoża i łatwe pozycjonowanie. Dzięki wygodnemu systemowi zatrzasków, każda deska jest połączona w 100% pionowo.

W tej kolekcji Gerflor naprawdę osiąga realistyczne wrażenie dzięki swojej konstrukcji 4D z wytłoczeniem strukturalnym. Posiada powłokę powierzchniową PUR+, która działa jak warstwa ochronna i zapewnia łatwe czyszczenie i konserwację. Piękny dodatek natury i prostoty w Twoim domu. Wyposaż swoje sypialnie, korytarze, główne części mieszkalne, a nawet pokoje hotelowe i powierzchnie sklepowe w gamę Creation Clic 30!

Dane techniczne
Arrow icon