Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Schatex

Płytki dywanowe samoprzylepne

Grobcord "antracyt"


 • Wysoka wytrzymałość

 • Prosty montaż

 • Szeroki wybór

 • Atrakcyjna cena

12,10 zł
za płytkę
odpowiada 48,40 zł za m²
z VAT
Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Suma:12,10 zł
 • Minimalna ilość zamówienia 6 płytek = 72,60 zł
 • Tylko 1,5 m² dostępne
Podobne produkty
Cechy produktu
 • tłumienie dzwięków uderzeniowych
  tłumienie dzwięków uderzeniowych
 • Efl (B3)
  Efl (B3)
Grobcord "antracyt"

Posiadasz rzadko używane pomieszczenia gospodarcze? Zimne i nieprzyjemne strychy, magazyny czy piwnice? Możesz to łatwo zmienić za pomocą samoprzylepnych płytek dywanowych i ich tytułowo eleganckiej warstwie wierzchniej. Wytrzymała powierzchnia oferuje komfortowe ciepło i zapewnia delikatne wrażenia podczas chodzenia po niej.

Aby podłogi Twoich pomieszczeń wyglądały jak uzupełnienie przestrzeni codziennej, płytki tekstylne z kolekcji Grobcord mają atrakcyjną strukturę żebrowanego grubego sznura. Ponadto możesz dostać ten produkt w pięciu różnych wersjach! Dzięki temu masz możliwość zastosowania klasycznego wzornictwa w kolorze antracytu, szarym, beżowym lub stworzyć zróżnicowany krajobraz z mocnymi tonami czerwonego i niebieskiego.

Samoprzylepne płytki dywanowe mają rozmiar 50x50 cm, dzięki czemu można je łatwo ułożyć, tworząc płynne połączenia. Praktyczny rozmiar pozwala łatwo przenosić płytki, bez problemu mieści się w windzie lub wąskich schodach, co pozwala na transport i montaż wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz. Kompaktowe wymiary pozwalają także na bezproblemowe projektowanie małych przestrzeni bez odcinania i marnowania materiału, przez co nie powstaje dużo odpadów, które mogłyby zaszkodzić środowisku, a Ty nie marnujesz pieniędzy.

Aby zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas, te praktyczne płytki dywanowe wyposażone są w samoprzylepną powłokę tylną. Po prostu wyczyść podłoże, usuń folie zabezpieczającą i połóż płytki, przyciśnij przez chwilę i pozwól na samoczynne połączenie płytek z podłożem. Tym prostym sposobem zamontujesz bez większych problemów swoją nową podłogę!

Dane techniczne
Properties
Powierzchnia
Grobcord samoprzylepne
Powierzchnia
Corduroy
Całkowita grubość
4,0 mm
Wymiary
50 x 50 cm
Ogrzewanie podłogowe
Nie
Klasa użytkowa
NK 21 : Na niskim zużyciu , takich jak sypialnie czy pokoje
Gramatura runa
450 g/m²
Klasa palności
Efl (B3)
Materiał włókna
100% Polipropylen
Wymiary
50 x 50 cm
Podłoże
samoklejące

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca