Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Skorzystaj z porad naszych ekspertów I otrzymaj specjalne oferty

Zarejestruj się dzisiaj do newslettera BRICOFLOR!
  • Kupon rabatowy w wysokości 20 PLN za rejestrację nowego konta
  • Informacja o aktualnych ofertach specjalnych
  • Porady i wskazówki naszych ekspertów
  • Przegląd nowych trendów

* Tylko dla nowych klientów i podczas pierwszej rejestracji. Nie można łączyć z innymi ofertami rabatowymi, indywidualną ofertą lub gwarancją najlepszej ceny. Otrzymasz kod kuponu z e-mailem potwierdzającym rejestrację.

Nigdy nie przegap doskonałych ofert I ekskluzywnych propozyc

Co miesiąc Bricoflor doradza: odnawiaj i zyskaj! Najpiękniejsze dekoracje, najgorętsze trendy i oczywiście najbardziej kreatywne projekty renowacyjne - doradzamy, jak urządzić własne cztery ściany przy minimalnym wysiłku i w atrakcyjnej cenie w wymarzonym domie. Podwójna korzyść. Poza naszą gwarancją najlepszej ceny, możesz otrzymywać informacje o zniżkach w regularnych odstępach czasu czy też uczestniczyć w naszych loteriach za darmo. Ponadto zawsze będziesz wiedział o najnowszych promocjach, takich jak oferty specjalne lub inne okazje.Porady ekspertów I przegląd najnowszych trendów

Współpracujemy z najbardziej popularnymi i cenionymi producentami wykładzin ściennych i podłogowych, ciągle uczymy się nowych rzeczy. Chcielibyśmy przekazać je Tobie. Porady o czyszczeniu dywanów, montażu wykładzin podłogowych lub najprostszym sposobie ułożenia tapet na ścianie i inne znajdą się w naszym comiesięcznym biuletynie. Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w doborze odpowiedniego produktu do Twoich potrzeb, a także doradzi na temat instalacji i pielęgnacji oraz udzieli wszelkiego rodzaju informacji w razie nieoczekiwanych trudności w Twoim projekcie renowacji. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba nasz comiesięczny biuletyn, a za rejestrację nowego konta otrzymasz kupon rabatowy w wysokości 20 PLN.

Skorzystaj z naszych propozycji i ofert specjalnych.

Zapisz się do naszego newsletter'a już dziś.