Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Marzenie o dębowej podłodze z laminatem Balterio Tradition Elegant V4

Kolekcja Balterio Tradition Elegant 4V została wizualnie dostosowana do gustu tych klientów, których pokoje mają jasne wykończenia i meble ze szklanymi i metalowymi elementami. Seria naśladuje najbardziej popularne drewno za pomocą dębu i pozwala na wybór koloru w sześciu wariantach, aby zapewnić wystarczające spektrum dla czterech ścian. Warinty wahają się od jasnego i szarego, naturalnego (dębowa wanilia) do karmelu i brązu (dąb tango lub dąb salsa). Spraw, aby Twoje pokoje wizualnie lśniły, zamów fantastyczny laminat Balterio, a Twoje wnętrze będzie spektakularną aranżacją!

Dowiedz się więcej

Balterio Tradition Elegant

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Laminat przypominający podlogę drewnianą – Balterio Tradition Elegant V4

Powierzchnia laminatu Tradition Elegant V4 przypomina do złudzenia powierzhnię podłogi dębowej, dzięki powłoce True to Nature. Belgijska firma nadaje laminatowi ziezrównaną powierzchnię, dzięki najnowszej technologii, która nadaje drewniany wygląd panelom laminowanym. Nie chcesz w to wierzyć, dopóki sam tego nie sprawdzisz? Nie przegap tej okazji, zamów bezpłatną próbkę laminatu Balterio Tradition V4 już dziś, a przekonasz się, że ta struktura jest niesamowicie zbliżona do ręcznie robionego parkietu! Ziarno, sęki, bruzdy - wszystko, co niegdyś dostarczało drewnu wyjątkowych naturalnych cech, można dziś znaleźć w Laminacie Tradition Elegant V4. W związku z tym, że jest to tylko wielowarstwowy kompozyt, wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogi produkt, parkiet stanowi jedyną konkurencję.

Konserwacja i pielęgnacja Twojego Balterio Tradition Elegant

Laminat Balterio Tradition Elegant 4V osiąga swietny wygląd za pomocą wyglądu parkietu nie tylko z zewnątrz, umiejętnie zaprojektowanego przez Balterio, ale także dzięki drobnej obwodowej spoinie, która nadaje laminatowi jeszcze większą głębię. Złącza są owinięte specjalną taśmą foliową, która utrzymuje wilgoć, kurz i inne zabrudzenia z dala od laminatu, pozostawiając go mniej podatnym na wpływy zewnętrzne. W rezultacie opieka i konserwacja, której potrzebujesz, aby nadać Balterio Tradition Elegant 4V świetny wygląd, jest znacznie mniej skomplikowana niż w przypadku innych wysokiej jakości podłóg drewnianych. Zamiast marnować pieniądze na szlifowanie lub używanie drogich olejów pielęgnacyjnych, wystarczy regularnie czyścić podłogę Balterio Tradition 4V suchą ściereczką z mikrofibry lub odkurzaczem ze szczotką do parkietu. Laminat może być wycierany od czasu do czasu wilgotną szmatką, co sprawia, że jest idealnym partnerem do prostej i szybkiej pielęgnacji.

Twój laminat Balterio Tradition Elegance V4: dobry wybór dla Ciebie i środowiska

Zasady zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej w Balterio wykraczają daleko poza wymagania konkurencji. Asortyment belgijskiej firmy został odznaczony certyfikatem PEFC, co oznacza, że ​​firma podlega również warunkom narzuconym przez zrównoważona gospodarkę leśną i ochronę drzew. Balterio zapewnia klientowi, który kocha naturę, że nowe drzewa są sadzone na miejsce wszystkich drzew ściętych w procesie produkcyjnym. Dzięki Balterio Tradition Elegant 4V nie tylko angażujesz się w kwestie ochrony środowiska, ale także chronisz swoje zdrowie: Tradition Elegant 4V przypomina zebrany laminat Balterio z ekologiczną pieczęcią Blue Angel i klasą emisji A +, a więc nawet dla małych dzieci i czworonożnych współlokatorów możesz używać całkowicie bez obaw, ponieważ zawiera tylko jedną dziesiątą oficjalnie dopuszczalnego formaldehydu. Tradition Elegant 4V firmy Balterio - ponieważ matka natura i twoje samopoczucie są ważne!

System na Click: Balterio Tradition Elegant 4V lamnat łatwy w montażu

Nadal zastanawiasz się nad wyborem tego produktu ale nie jesteś pewny, czy podołasz montażowi? Dzięki prostej technice ClickXpress®, Balterio zapewni Ci metodę, dzięki której możesz zainstalować laminat Balterio Tradition 4V – nawet jeśli masz dwie lewe ręce! Ze względu na specjalnie opracowane zaciski sprężynowe wewnątrz desek, po prostu nie musisz nic robić, tylko pozwól, aby panele 4V wpasowały się ze sobą, a Twoja podłoga laminowana będzie gotowa w mgnieniu oka. Inteligentny i przyjazny dla dzieci system instalacyjny, Tradition Elegant 4V Balterio to laminat, któremy nie można się oprzeć!