Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

BerryAlloc Finesse: Laminat w praktycznym formacie

Wybierając panele laminowane, liczy się nie tylko kolor czy struktura powierzchni, ale też format desek ma wpływ na to jak podłoga będzie pasować do pomieszczenia. Aby nie martwić się o ten aspekt, BerryAlloc Finesse uruchamia teraz kolekcję, z której można korzystać bardzo elastycznie. Wąski laminat wygląda elegancko i nadaje mieszkaniu niecodzienny wygląd.

Dowiedz się więcej

Berry Alloc Finesse

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Naturalna atmosfera z laminatem BerryAlloc

Aby pomóc Ci uwolnić kreatywność, panele laminowane BerryAlloc zostały zaprojektowane w 15 różnych wzorach, w których znajdzie się coś dla każdego.

Możesz wybrać jeden z dwunastu wariantów drewna, które zachwycają swoją realistyczną strukturą, dzięki dopasowaniu do realistycznego ziarna, poczujesz się jak na prawdziwej powierzchni drewnianej.

Oprócz klasycznych wzorów w różnych odcieniach beżu i brązu, dostępne są dwa ekscytujące warianty w kolorze białym i czarnym. Dzięki temu z łatwość udekorujesz swoje pomieszczenie, które będzie zachwycać Ciebie jak i Twoich gości.

Ponadto masz dostęp do trzech najwyższej jakości wzorów w kamieniu, które również zdobi realistyczna struktura powierzchni. Najbardziej uderzającą z nich jest BerryAlloc Finesse "62001409 Stone Copper", która wywołuje lekko metaliczny wygląd w pokojach za pomocą brązu.

Idealne rozwiązanie niezależnie od wielkości pomieszczenia

Każdy panel ma 128,8cm długości i 15,5cm szerokości.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych podłóg laminowanych, kolekcja charakteryzuje się niezwykle wąskim formatem, który oferuje istotną zaletę: deski można z powodzeniem stosować w dużych i małych pomieszczeniach – niezależnie od wielkości.

Laminat pomaga wizualnie powiększyć pomieszczenie, powodując zwiększenie swobody. Wymiary są dodatkowo podkreślane przez fazę krawędzi 4V, która pozostawia każdą deskę rozpoznawalną przez dyskretne połączenie nawet po instalacji.

Niezawodna podłoga laminowana do prywatnych mieszkań i obiektów komercyjnych

Z racji wysokiej trwałości podłogi laminowanej, masz wiele możliwości jej stosowania. Jak udowadnia nagroda za wysoką klasę użyteczności – 32, same deski mogą sprostać wymaganiom nisko i średnio odwiedzanych przestrzeni komercyjnych. Z tego powodu można ich używać w poczekalniach lub salach konferencyjnych nadając im elegancki wygląd.

W swoim prywatnym domu zyskujesz najwięcej na niezwykłej solidności podczas układania paneli na często użytkowanej powierzchniach jak np. korytarz wejściowy lub salon.

Oczywiście możesz też użyć paneli w innych pomieszczeniach jak sypialnie i korzystać z wysokiej jakości, a także niesamowitego wyglądu.

Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu użyjesz panele, możesz liczyć na dożywotnią gwarancję w przypadku użytku prywatnego i 5-letnią podczas użytku komercyjnego.

Aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoje i Twoich gości, laminat został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami wysokiej klasy ochrony przeciwpożarowej – Cfl-s1. Z tego powodu jest trudnopalny, a w przypadku pożaru wytwarza niewielką ilość dymu. Dodatkowo posiada anty-poślizgową powierzchnię.

Daj się przekonać do finezji BerryAlloc Finesse

Laminat BerryAlloc jest wyposażony w system 5G Loc, który zapewnia łatwą i szybką instalację. Możesz go zamontować niezależnie, nawet, jeśli nie jesteś ekspertem, z racji użycia prostego systemu zatrzasków, który nie wymaga użycia kleju ani specjalnych narzędzi.

Ważne jest, aby przed montażem, pozwolić panelom na aklimatyzację, przez co najmniej 48 godzin. Producent zaleca również stosowanie odpowiedniej izolacji akustycznej w celu zmniejszenia odgłosu kroków. W razie potrzeby możesz również zainstalować ogrzewanie podłogowe za pomocą ciepłej wody, zwiększając swoją wygodę.

Zamów BerryAlloc Finesse w BRICOFLOR

Zawdzięczając BerryAlloc Finesse możesz zamontować atrakcyjnie wyglądające, a przede wszystkim wytrzymałe na lata panele laminowane, które będą dumnie reprezentować Twoje pokoje. Kolekcję można od teraz zakupić w sklepie internetowym BRICOFLOR.

Jeśli masz problemy z wyborem wzoru, tylko u Nas możesz zamówić darmowe próbki.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami. A gdy planujesz większe zakupy zapytaj o indywidualną ofertę.

Możesz do Nas dotrzeć, po prostu dzwoniąc, pisząc e-mail lub wypełniając prosty formularz kontaktowy na stronie. Do usłyszenia!