Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 331 ND Madison - Laminat  idealny dla Twojego apartamentu

Niemiecka firma Jordan i jej marka Joka reprezentują wysokiej jakości laminaty, które są dostosowywane do potrzeb i trendów obecnych na rynku. Panele laminowane Joka charakteryzują się wyjątkową jakością. Dzięki wszechstronnemu wzornictwu dostępnemu w  kolekcji 331 ND Madison, znajdziesz idealny laminat dla siebie, który wzbogaci Twoją przestrzeń o panele wyglądające jak autentyczne drewno.

Dowiedz się więcej

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Wszechstronny i unikalny - Laminat Joka

331 ND Madison oferuje łącznie 16 różnych wzorów, w zarówno klasycznych wzorach o lekkich i neutralnych odcieniach zarówno jak i w ciemne odcienie z mocno zaznaczonymi ziarnami. Jeżeli szukasz podłogi w rustykalnym stylu polecamy  modele Joka 331 ND Madison „Dąb bielony szary 2804” lub ND Joka 331 Madison „Sand Oak 2802”, które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalną atmosferę.

Wszystkie dekory mają powierzchnię poddaną obróbce, która nadaje panelom naturalny wygląd, który można podziwiać z każdym krokiem. Struktura  warstwy wierzchniej jest indywidualnie dostosowana do wytłoczenia, dzięki czemu uzyskuje się wrażenie autentyczności. W zależności od dekoru stosuje się strukturę antyczną lub olejową. Dzięki tej kolekcji możesz mieć pewność, że efekt drewna nie ogranicza się tylko do wyglądu.

Wybierając laminat do Twoich pomieszczeń dokonujesz dobrego i bezpiecznego wyboru

Joka 331 ND Madison gwarantuje, że wybierając produkty z tej kolekcji otrzymasz wytrzymały laminat, który nadaje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych ze względu na wyjątkowe właściwości techniczne. Możesz w pełni polegać na jakości, ponieważ Joka udziela 15-letniej gwarancji producenta na użytkowanie prywatne. Klasa 31 umożliwia korzystanie z laminatu, zarówno w przypadku małego natężenia ruchu, przykładowo w sypialni, a także w obszarach bardzo eksploatowanych. Nawet w pomieszczeniach komercyjnych laminat Joka sprawdzi się idealnie, dlatego możesz użyć tej kolekcji, nawet w mniejszych biurach lub pokojach hotelowych. Dla dodatkowej ochrony laminat posiada klasę Cfl-s1 ochrony przeciwpożarowej.

Instalacja lamiantu Joka z systemem Duoconnect

Instalacja Joka 331 ND Madison odbywa się za pomocą instalacji pływającej. Oznacza to, że nie potrzebujesz drogiego profesjonalnego narzędzia i możesz sobie poradzić bez skomplikowanego klejenia laminatu. Laminat instalowany jest za pomocą systemu zatrzaskowego DuoConnect: poszczególne elementy są łączone w jedną całość poprzez łączenie na pióro i wpust uzupełniających połączeń klikając na bokach desek. W ten sposób kolekcja jest układana w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na dalszej aranżacji wnętrz. Dzięki systemowi DuoConnect model 331 ND Madison zapewnia doskonały komfort układania, przynosząc korzyści zwłaszcza klientom, którzy mają tylko podstawowe umiejętności rzemieślnicze. Wsparcie i ważne wskazówki można znaleźć w łatwym do zrozumienia przewodniku instalacji Joka, który wyjaśnia procedurę krok po kroku.

Partner na całe życie

Zakup nowej podłogi może być kosztowny. Dlatego tym ważniejsze jest, aby produkt było sprawny na lata i odporny na różne czynniki. Laminat Joka całkowicie spełnia te wymagania. Doskonała klasa ścieralności AC4 zapewnia niezbędną wytrzymałość, aby wytrzymać zużycie i uszkodzenia. Wytrzymała nakładka jako wierzchnia warstwa chroni deski przed działaniem światła i zapobiega blaknięciu kolorów. Jeśli chodzi o brud na podłodze, możesz je łatwo usunąć - zwykle wystarczy regularne czyszczenie za pomocą odkurzacza.

Dokonaj mądrego wyboru i postaw na Joka 331 ND Madison

W naszych czasach świadomość ekologiczna staje się coraz ważniejsza. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych, ale także firm. Właśnie dlatego Jordan używa naturalnych i zrównoważonych surowców do produkcji laminatu Joka. Certyfikacja za pomocą pieczęci Blue Angel gwarantuje, że ta podłoga jest nie tylko dobra dla Ciebie, ale także dobra dla środowiska.

Dzięki materiału o grubości 7 mm, który wyraźnie przekracza wymiary konwencjonalnej podłogi laminowane z budynku, połączenia na Click zapewniają doskonałą stabilność. W rezultacie są dobrze chronione przed złamaniami.  Laminat jest odpowiedni do instalacji ogrzewania podłogowego z ciepła wodą.

Joka 331 ND Madison – kolekcja laminatów dostępna w Bricoflor!

Bricoflor oferuje pokrycia ścienne i podłogowe nie tylko w ogromnym wyborze, ale także zawsze atrakcyjna cena dzięki gwarancji najlepszej ceny. Odkryj różnorodność Joka 331 ND Madison w naszym sklepie internetowym lub skorzystaj z bezpłatnej usługi próbkowania, dzięki której możesz łatwo porównać różne wzory w domu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji o zakupie, nasze kompetentne porady ekspertów pomogą Ci w wyborze. Jeśli chcesz położyć laminat na dużym obszarze, chętnie zorganizujemy indywidualną ofertę, jeśli to możliwe. Jeśli masz pytania lub prośby, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, e-mailem lub za pośrednictwem naszej infolinii dla klientów.