Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Laminat z nowoczesnym charakterem - Joka 332 BD Broadway

Przyciągająca wzrok i wyjątkowa - te cechy łączą się z najsłynniejszą ulicą Manhattanu, Broadwayem. Dotyczy to również nowej kolekcji laminatów Joka, która wyróżnia się przede wszystkim znaczną szerokością desek - 244 mm. Oprócz eleganckiego wyglądu, seria Joka 332 BD Broadway oferuje wyjątkowe właściwości techniczne, o których przekonuje Joka. Z tego powodu przy zakupie podłogi otrzymujesz 20-letnią gwarancję producenta na prywatny użytek i 5 lat na użytkowanie w sektorze komercyjnym.

Dowiedz się więcej

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Laminat Joka to nie szara myszka!

Kolekcja Joka pozostaje spójna pod względem koloru: wszystkie dekory są urządzone w neutralnych odcieniach szarości. Ale ten laminat nie próbuje się ukrywać - wręcz przeciwnie. Dzięki niezwykłemu ziarnu Joka 332 BD Broadway „3693 Grey Master Oak V4” i Joka 332 BD Broadway „3672 Trendy Reclaimed Wood V4” wyczarujesz podłogę przyciągającą spojrzenia w swoich pokojach. Nawet fani industrialnego wyglądu mogą natychmiast przekonać się dzięki kolekcji o autentycznym betonowym wyglądzie. Ten laminat ma swój indywidualny charakter. Użyj go, aby nadać swojemu domowi lub nieruchomościowi nowy, charakterystyczny urok.

332 BD Broadway to nie tylko przyciągające wzrok doświadczenie, ponieważ kolekcja urzeka swoim pozornie autentycznym odczuciem. Joka osiąga to poprzez zastosowanie różnych wytłoczeń na panelach laminowanych. Podczas gdy dekory w wyglądzie drewna z antyczną strukturą lub synchronicznymi porami są wyposażone jako powierzchnia, betonowe imitacje charakteryzują się strukturą płytek. W ten sposób zapewnia się, że uczucie chodzenia po podłodze odpowiada również jego wyglądowi.

Ulepszenie dla każdego pokoju na całej linii - z laminatem Joka

Laminat Joka nie tylko zachwyci Cię swoim niezwykłym designem. Dzięki 332 BD Broadway otrzymasz podłogę, na której możesz polegać. Z klasą 32 ma znaczną trwałość, dzięki czemu jest bezpiecznym wyborem do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych o średnim natężeniu ruchu. Wzbogać strefę wejściową, mniejsze powierzchnie handlowe lub biura o tę kolekcję i zapewnij nowoczesną atmosferę w swoich pokojach.

Produkcja laminatu jest również aktualna, ponieważ Joka wybiera surowce z produkcji kontrolowanej i ekologicznej do produkcji podłóg. Klienci, którzy chcą uczynić swój dom lub firmę przyjazną środowisku, mogą polegać na certyfikacie z pieczęcią Blue Angel. Dowodzi to, że Joka 332 BD Broadway jest zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska produktem od pierwszego etapu produkcji do utylizacji.

Przeciw wszystkim źródłom uszkodzeń

Aby zapewnić, że laminat przetrwa częste użytkowanie bez uszkodzeń, kolekcja ma solidną wierzchnią warstwę. Klasa ta zapewnia doskonałą ochronę przed ścieraniem w klasie AC4 i chroni panele laminowane przed uszkodzeniem. Odporność na promieniowanie UV pozwala na użycie 332 BD Broadway w jasno oświetlonych pomieszczeniach, bez utraty koloru paneli. Dzięki temu laminatowi możesz czuć się bezpiecznie, dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1: Jako ognioodporne pokrycie podłogowe kolekcja zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń.

Pod względem zdrowia korzystasz z niskiej zawartości formaldehydu w laminacie Joka, który nie naraża Cię na szkodliwe emisje.

Montaż podłogi laminowanej – szybki i prosty

Kolekcja jest wyposażona w system DuoConnect, który umożliwia instalację pływającą bez użycia narzędzi i bez większego czasu. Dzięki grubości materiału 8 mm deski mają stabilne połączenia zatrzaskowe, które można łączyć za pomocą kilku prostych kroków. Kiedy słychać kliknięcie, będziesz wiedział ze połączenie jest gotowe. Nawet jeżeli nie posiadasz wiedzy w zakresie kładzenia podłóg  to spokojnie poradzisz sobie z instalacja podłogi laminowanej.  Aby pomóc klientom, Joka dostarcza szczegółowe instrukcje, które zawierają wszystkie ważne informacje dotyczące instalacji paneli laminowanych .

Laminat ma wiele zalet, jeśli chodzi o renowację pomieszczeń. Ze względu na właściwości nietermoplastyczne deski można układać na większości istniejących twardych pokryć. 332 BD Broadway może być nawet używany w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym (z ciepłą  wodą). W ten sposób kolekcja przyczynia się do jakości Twojego życia. Najlepszy wynik optyczny uzyskuje się przez wyrównanie powierzchni przed ułożeniem. Równą powierzchnię można uzyskać za pomocą izolacji akustycznej, takich jak Viscoh Air pod laminatem. Podczas instalacji upewnij się, że są wystarczająco duże złącza dylatacyjne, aby zapobiec wybrzuszeniu się paneli. W tym celu można ustawić odległość 12 mm między pierwszym rzędem a ścianą za pomocą klinów.

Z kilkoma kliknięciami wymarzony laminat jest w zasięgu ręki, dzięki Bricoflor!

Nie możesz się doczekać, aby upiększyć swoje pokoje laminatem Joka 332 BD Broadway? Nie trać czasu i zamów kolekcję w sklepie internetowym BRICOFLOR. Dzięki Gwarancji najlepszej ceny możesz mieć pewność, że otrzymasz kolekcję wysokiej jakości po uczciwej cenie. Jeśli potrzebujesz większych ilości, skontaktuj się z nami i ciesz się korzyściami z indywidualnej oferty. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Różnorodność wzorów 332 BD Broadway przytłacza Cię i nadal nie wiesz, który wystrój jest właściwym wyborem? Skorzystaj z bezpłatnej usługi próbkowania i porównaj kilka ziaren w domowym zaciszu.  Jeśli masz pytania lub problemy, zawsze możesz skontaktować się z naszą kompetentną obsługą klienta. Czekamy na Ciebie!