Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 532 Bd Skyline - Laminat, który sprawia, że poczujesz się komfortowo

Marka Joka rodzinnej firmy North Hessian Jordan jest znana z wysokiej jakości podłóg, które przekonują zarówno klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Nowa kolekcja Joka 532 BD Skyline oferuje różnorodne dekory w doskonałej jakości, na które producent daje nawet: 20-lat gwarancji producenta na mieszkania i 5 lat do użytku komercyjnego. Dzięki przyciągającej wzrok szerokości desek 244 mm kolekcja wyróżnia się na tle przeciętnego laminatu, dzięki czemu można świadomie ustawić wyróżniające się akcenty.

Dowiedz się więcej

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Laminat dopasowany na każdą okazję

532 BD Skyline otwiera bogactwo możliwości projektowania pokoi z 16 różnymi dekorami. Kolekcja zawiera chłodne i szarawe odcienie oraz ciepłe i bogate kolory. Prawdziwą atrakcją jest Joka 532 BD Skyline „5663 Lava Chalet Oak". Połącz ten laminat w kolorze ciemnoszarym z lekkimi meblami i stwórz kontrast kolorów z luksusowym wyglądem. Dzięki rustykalnemu ziarnu kolekcja emanuje spokojem i przytulnością, dzięki czemu pokoje wyposażone w nie są wspaniałym miejscem do życia.

Małe szczegóły sprawiają, że laminat Joka ma niebywały urok

Aby podłoga laminowana wyglądała jak prawdziwe drewno, potrzebuje więcej niż właściwego koloru i ziarna. Joka też to wie i dlatego wyposaża swoją kolekcję w lakierowaną nawierzchnię. W zależności od wystroju znajdziesz powierzchnię z synchronicznymi porami lub ładną antyczną strukturą. Tworzą one autentyczny klimat, który dostrzeżesz na każdym kroku. Fazowanie obwodowe, które podkreślają każdą pojedynczą deskę, tworzą naturalny wygląd podłogi.

Odkryj silnego przedstawiciela laminatów - Joka

Jako kolekcja wysokiej jakości 532 BD Skyline ma wszechstronne zastosowanie. Doskonała trwałość podłogi, którą rozpoznajesz w klasie 32, czyni ją atrakcyjnym wyborem zarówno dla przestrzeni mieszkalnej, jak i dla obszaru komercyjnego. W domu możesz bezpiecznie korzystać z laminatu bez względu na poziom natężenia ruchu. Czy to w salonie, na korytarzu, czy w pokoju dziecięcym - 532 BD Skyline zawsze świetnie się prezentuje. W przypadku zastosowań komercyjnych kolekcja jest odpowiednia dla obszarów o niskim lub umiarkowanym poziomie użytkowania, na przykład w pokojach hotelowych lub salach konferencyjnych. W celu zapewnienia dodatkowego komfortu podczas chodzenia można połączyć 532 BD Skyline z systemem ogrzewania podłogowego z ciepłą wodą. Dzięki pieczęci Blue Angel kolekcja jest idealna dla tych, którzy cenią produkcję przyjazną dla środowiska i chcą niskoemisyjnej podłogi.

Długotrwałość zapewniona, dzięki technicznym aspektom

Wyższa cena luksusowego laminatu, takiego jak Joka 532 BD Skyline, może początkowo być poddawana wątpliwościom - ale to na pewno się opłaca. Dzięki tej kolekcji wprowadzisz wykładzinę podłogową we własnych czterech ścianach, która zadowoli Cię nawet lata później dzięki najwyższej klasy rozwiązaniom technicznym. Solidna warstwa ochronna chroni laminat przed uszkodzeniem przez ścieranie i zapobiega blaknięciu kolorów dzięki jego odporności na promieniowanie UV. Dlatego możesz nawet instalować  kolekcję w miejscach zalanych światłem, nie martwiąc się o utratę jakości. Doskonała klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 przyczynia się do zachowania podłogi i bezpieczeństwa, ponieważ jest trudnopalna.

Instalacja laminatu bez wyrywania włosów z głowy, razem z systemem Joka Proconnect

Obecnie coraz więcej ludzi ośmiela się wziąć swój projekt renowacji w swoje ręce. Dlatego Joka Laminat oferuje jako nowoczesną podłogę pokrycie systemu połączeń ProConnect, które pozwala na nieskomplikowane i niezależne układanie desek - bez żadnych narzędzi, wkrętów lub kleju. Instalacja kolekcji odbywa się za pomocą połączeń zatrzaskowych, które są przymocowane do płyt i wkładane w siebie. Każdy może wykonywać te proste zadania, czy to laik, czy profesjonalista. Nawet przy niewygodnych ruchach nie musisz się martwić o konieczność wymiany całych desek ze względu na uszkodzenia: imponująca grubość paneli 8 mm chroni połączenia zatrzaskowe przed pęknięciem, dzięki czemu możesz skoncentrować się na instalacji. W tym czasie możesz postępować zgodnie z instrukcjami instalacji Joka, które zawierają informacje o każdym kroku i pomocne wskazówki.

Joka 532 BD Skyline w niezwykłej cenie – zamów w sklepie Bricoflor!

Pozwól się rozpieszczać niezwykłą jakością Joka 532 BD Skyline! Zamów kolekcję za pomocą kilku kliknięć w naszym sklepie i zapewnij sobie atrakcyjną cenę, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Chcesz doświadczyć autentycznego wyglądu laminatu na własne oczy? Wtedy nasza bezpłatna usługa próbkowania jest właśnie dla Ciebie. Wybierz jeden lub więcej dekorów, a my wyślemy Ci żądane próbki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub zamówienia, otrzymasz wsparcie od naszych zmotywowanych i kompetentnych ekspertów. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub pocztą lub skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli planujesz rozbudowane remonty, możesz skorzystać z indywidualnej oferty na atrakcyjnych warunkach. Nie wahaj się z nami skontaktować. Poświęcamy czas Tobie i Twoim zapytaniom.