Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 532 FD Skyline – Laminat jako przystępna alternatywa dla naturalnych podłóg z kamienia

Jeśli myślisz o panoramie Nowego Jorku, nieuchronnie zobaczysz szare drapacze chmur. Ta sama elegancja i imponujący efekt to nowa luksusowa kolekcja Joka 532 FD Skyline. Laminat urzeka realistycznym wyglądem i niesamowitym formatem płytek o długości 1291 mm i 327 mm szerokości. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu tradycyjnej niemieckiej firmy Jordan, która zapewnia 20-letnią gwarancję producenta przy korzystaniu z ekskluzywnego laminatu Joka w obiektach prywatnych.

Dowiedz się więcej

Joka 532 FD Skyline

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Podłoga laminowana  w odcieniach szarości

W ośmiu różnych wersjach otrzymasz laminat Joka o wyglądzie kamienia. Zakres kolorów waha się od jasnych do ciemnych, prawie czarnych odcieni szarości. Ze względu na różne wzory dekorów, kolekcja spełnia indywidualne wymagania. Dla klasycznej elegancji można użyć Joka 532 FD Skyline „5812 Stone light V5”, a wzór Joka 532 FD Skyline „5802 Concrete V5” tworzy niedokończony wygląd, co jest szczególnie widoczne w przestrzeniach przemysłowych. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć prosty i przejrzysty design, czy fantazyjny wygląd - dzięki tej luksusowej kolekcji podejmiesz właściwą decyzję.

Drewno o wyglądzie płytek

Aby podłoga laminowana mogła naśladować wygląd płytek, musi ona mieć w szczególności odpowiednią powierzchnię. Z tego powodu deski Joka 532 FD Skyline mają specjalną strukturę płytek na górnej warstwie. Ponadto fazowanie V5 paneli zapewnia autentyczną teksturę podłogi: spoiny wzdłuż poprzecznych i podłużnych krawędzi podkreślają każdą deskę i nadają dekorom typowy wygląd płytek.

Przenieś swoje pokoje na wyższy poziom z laminatem o wyglądzie kamienia

Niezależnie od tego, czy chcesz wyremontować swój dom, czy odnowić pokoje – możesz postawić na   najwyższej jakości laminat Joka. Z klasą użytkową 32, 532 FD Skyline jest wytrzymałą podłoga laminowaną, której wyjątkowe właściwości techniczne są szczególnie przekonujące w pomieszczeniach o średniej częstotliwości użytkowania. Nie tylko w obiektach prywatnych wszelkiego rodzaju, ale także w sektorze komercyjnym, ten luksusowy laminat może się sprawdzić, na przykład w małych sklepach lub salach konferencyjnych.

Dzięki klasie odporności ogniowej Cfl-s1, która charakteryzuje się trudnopalnymi wykładzinami podłogowymi, tworzysz bezpieczne środowisko do codziennego życia i pracy. Kolekcja jest wyposażona w trwałą nakładkę, dzięki czemu nie musisz się obawiać uszkodzenia przez ścieranie. Ponieważ materiał jest odporny na promieniowanie UV, laminat nie traci koloru pod wpływem światła słonecznego. Nawet po latach dekory znajdą się w takim samym stanie jak pierwszego dnia.

Z natury dla Ciebie

Jako specjalistyczny sprzedawca produktów z drewna, Jordan przywiązuje dużą wagę do zrównoważonej produkcji podłóg z drewna. Joka 532 FD Skyline ma zawartość drewna prawie 100%, co czyni kolekcję szczególnie atrakcyjną dla gospodarstw domowych ze zwierzętami i dla alergików. Laminat z Joka posiada The Blue Angel Award, która gwarantuje, że produkcja podłóg będzie odbywać się w przyjaznych dla środowiska warunkach. Zastosowanie naturalnych surowców zapewnia, że ​​z laminatu nie wydostaną się żadne szkodliwe emisje. Dlatego możesz mieć pewność, że ta kolekcja jest dobra zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego zdrowia.

Laminat przyjazny łatwej instalacji

Układanie laminatu jest pracochłonne i kosztowne? To nie musi być prawda! Joka 532 FD Skyline ma łatwy do instalacji system ProConnect, który nie wymaga dużego kunsztu. W celu montażu zamontuj pióro i wpust po bokach desek. W ten sposób Twoja nowa podłoga jest tworzona kawałek po kawałku. Na początku należy uważać, aby pozostawić odległość około 1 cm od ściany. To działa najlepiej za pomocą kilku klinów. W ten sposób panele mają wystarczająco dużo miejsca, aby rozszerzyć się w zależności od istniejącej wilgotności.

Luksusowy laminat nie nosiłby swojego tytułu, gdybyś musiał zadowolić się zimnymi stopami. Nowa kolekcja Joka szczyci się niskim oporem cieplnym 0,067 km2 / W, co pozwala na stosowanie ogrzewania podłogowego (z ciepłą woda). Aby uzyskać najlepszy efekt optyczny, zaleca się stosowanie izolacji akustycznej, takiej jak ProVent. W wyniku tego znikają małe nierówności, które mogą prowadzić do nieestetycznych wybrzuszeń. Możesz nawet dwukrotnie skorzystać z jego korzyści: izolacja dźwięków uderzeniowych nie tylko wyrównuje powierzchnię ale również zmniejsza hałas, który może wynikać z kroków na laminacie.

Joka 532 FD Skyline – dostępna teraz w sklepie Bricoflor!

Spełnij swoje marzenie o podłodze w kamieniu i zamów Joka 532 FD Skyline w BRICOFLOR,sklepie internetowym  nr 1 w Europie w zakresie wykładzin ściennych i podłogowych. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także czas, ponieważ nie musisz najpierw porównywać cen na niezliczonych stronach internetowych. Porównaj różne dekory z naszą bezpłatną usługą próbkowania. W ten sposób otrzymasz kilka wariantów do wyboru w ciągu kilku dni. Jeśli planujesz dużą renowację i chcesz użyć laminatu Joka, możesz poprosić o indywidualną wycenę. Po prostu poinformuj nas emailem, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Oczywiście chętnie doradzimy Ci w sprawie Twojego projektu - nasze kompetentne doradztwo techniczne jest zawsze do Twojej dyspozycji.