Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 532 ND Skyline – Doskonały laminat dla wysokich wymagań

Ekspert w produktów z drewna: to właśnie oznacza niemiecka firma Jordan. Dzięki kolekcjom laminatów marki Joka Jordan stawia wyzwanie dyskontom i sklepom DIY. Zamiast najniższej możliwej ceny szczególny nacisk kładzie się na jakość. Świadczą o tym również podłogi laminowane Joka 532 ND Skyline, które mają doskonałe właściwości techniczne w stosunku do swoich konkurentów. Dlatego otrzymujesz 25-letnią gwarancję producenta na produkty z tej światowej klasy kolekcji do użytku domowego i pięć lat do użytku komercyjnego.

Dowiedz się więcej

Joka 532 ND Skyline

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Cichy i autentyczny – laminat Joka

532 ND Skyline oferuje szeroki wybór dekorów drewnopodobnych, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć laminat pasujący do Twojego wystroju. Kolekcja składa się w sumie z 18 dekorów, od jasnych do średnich odcieni.  Poza popularnymi wariantami dębowymi, Joka's 532 ND Skyline „5542 Old Wood beige grey” i 532 ND Skyline „5540 Gray Pine” będą również dostarczać dwa wyjątkowe wzory. Dzięki panelom podłogowym Joka możesz nadać swoim pokojom blask i stworzyć przytulny, ale jednocześnie elegancki wygląd.

Nie tylko wygląd ale i struktura drewna

Poszczególne dekory laminatu Joka różnią się nie tylko kolorem i wzorem, ale także strukturą powierzchni. W zależności od produktu specjalna obróbka wierzchniej warstwy z wykorzystaniem oleju lub antycznej struktury, a e nawet synchronicznych porów. W ten sposób 532 ND Skyline zachwyca autentyczną powierzchnią, która w połączeniu z realistycznym wyglądem dekorów daje poczucie chodzenia po prawdziwym drewnie. Dodatkową strukturę tworzy złącze 4V, które biegnie wokół panelu laminowanego, dzięki czemu każda pojedyncza deska jest widoczna jako niezależna część wykładziny podłogowej.

Wytrzymały i dogodny – lamiant Joka 532 ND Skyline

Dzięki Joka 532 ND Skyline otrzymujesz standardowe deski o długości 128,5 i 129,1 cm oraz szerokości 19,2 i 19,3 cm, dzięki czemu możesz elastycznie położyć nową podłogę laminowaną od Joka. Ze względu na klasę użytkowania 32, kolekcja jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu można jej używać bez wahania w obiektach komercyjnych o średnim użytkowaniu, takich jak sale konferencyjne. Oczywiście ta trwała kolekcja nadaje się również do pomieszczeń mieszkalnych. Może wytrzymać nawet wysokie obciążenia, na przykład w strefie wejściowej, dzięki czemu możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Dekory są nie tylko przygotowane do normalnego użytkowania: dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 podłoga ta jest trudnopalna i powstaje tylko niewielka ilość dymu w przypadku pożaru. Przetrwa także krótki kontakt z wodą dzięki powłoce stabilizującej, która nie powoduje trwałych uszkodzeń. Ponadto kolekcja jest produktem przyjaznym dla środowiska, o czym świadczy nagroda Blue Angel. Jeśli szukasz trwałego i wysokiej jakości produktu, dokonaj właściwego wyboru z Joka 532 ND Skyline.

Instalacja z systemem na Click

Ta kolekcja nadaje się do instalacji pływającej. Dzięki systemowi połączeń ProConnect Joka gwarantuje wyjątkowy komfort instalacji: Montaż podłóg laminowanych nigdy nie był łatwiejszy! Poszczególne deski są uszeregowane za pomocą połączeń zatrzaskowych i tworzą doskonały ogólny obraz. Dzięki ilustrowanym instrukcjom firmy Joka montaż jest prosty, nawet jeżeli nigdy nie układałeś podłogi. Przed rozpoczęciem remontu należy zastosować izolację akustyczną, aby zminimalizować odgłosy wydawanych kroków.

Laminat jest uważany za materiał nietermoplastyczny i dlatego jest szczególnie łatwy do renowacji, ponieważ można go użyć do przykrycia starego niechcianego pokrycia podłogowego. W ten sposób można uniknąć irytującego usuwania poprzedniej pozostałości podłogi. Ponieważ 532 ND Skyline ma niski opór cieplny poniżej 0,075 m2K / W, można go połączyć z systemem ogrzewania podłogowego z ciepłą wodą. Dlatego nie musisz rezygnować z komfortu ciepłych stóp!

Łatwy w instalacji laminat Joka

W przeciwieństwie do laminatów z popularnych sklepów ze sprzętem, Joka 532 ND Skyline ma grubość 8 mm, co świadczy o doskonałej jakości desek podłogowych. Ponieważ dodatkowa wytrzymałość materiału tworzy stabilność w połączeniach zatrzaskowych. Dlatego nie musisz się martwić o kruche lub uszkodzone elementy podczas układania, a możesz w pełni polegać na laminacie Joka. Nasz ekspert od podłóg zaleca, aby podczas instalacji pozostawić wystarczająco duże złącza dylatacyjne. Pozwoli to uniknąć naprężonej konstrukcji i wybrzuszenia laminatu.

Okryj linię Joka 532 ND w naszym sklepie online

Z Joka 532 ND Skyline otrzymasz luksusowy laminat najwyższej jakości. Chcesz się przekonać? Skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania i zamów jedną lub więcej próbek z łatwością do domu. Dzięki zamówieniu w naszym sklepie internetowym możesz zakupić doskonałe towary w bezkonkurencyjnej cenie dzięki najlepszej gwarancji ceny. Ponadto możesz od razu kupić wszystko, co jest potrzebne do ułożenia nowej podłogi, np. Izolację akustyczną od podłogi Viscoh Air.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, nasza obsługa klienta chętnie Ci pomoże. Jeśli potrzebujesz więcej, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli stworzyć atrakcyjną indywidualną ofertę. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub korzystając z naszego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na Twoje sugestie i pytania!