Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 932 LD Eastside- laminat w eleganckim stylu

Z własną marką Joka, niemiecka rodzina firma Jordan jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości podłóg.  Jordan posiada wieloletnie doświadczenie w wyspecjalizowanym handlu produktami z drewna i wykorzystuje to, aby odróżnić markę i jego produkty od tanich towarów z dyskontów i sklepów z częściami. Joka 932 LD East Side jest jedną z wersji deluxe, co dokładnie oddaje tą nazwę, dzięki doskonałym właściwościom technicznym.

Dowiedz się więcej

Joka 932 LD Eastside

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Niezwykły, dzięki wyjątkowemu formatowi – nowoczesny laminat Joka

Seria 932 LD East Side jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji siostrzanej Joka 933 LDX West Side. Laminat jest dostępny w ośmiu modelach, które opierają się na średnich odcieniach w różnym stopniu nasycenia. W tej kolekcji zarówno fani spokojnych wzorów jaki i miłośnicy rustykalnych klimatów znajdą coś dla siebie.  Model Joka 932 LD East Side „9143 Oak stonewashed” wyróżnia się, dzięki niezwykłemu połączeniu optyki drewna i kamienia w odcieniu subtelnej szarości.

Wciąż laminat czy już podłoga z drewna?

Głównym punktem kolekcji jest długość paneli, która jest trudna do pobicia, dzięki rozmiarze dwóch metrów. Niebywała wielkość podłogi tworzy jasny i elegancki efekt, który może pojawić się w stylowych i modnych wnętrzach. W zależności od modelu Joka LD 932 East Side posiada dekoracyjną strukturę, antyczną lub z porami synchronicznymi.  Przez różne wykończenia powierzchni spełnia wszystkie życzenia  i nadaje laminatowi uderzająco realistyczny wygląd. Dzięki  fazowaniu 4V, panele laminowane po ułożeniu pozostają rozpoznawalne, więc podłoga zachowuje swój wyjątkowy charakter optyczny.

Unowocześnij swoja przestrzeń

Joka 932 LD Eastside przekonuje nie tylko pod względem wyglądu, ale również dzięki walorom technicznym. Laminat posiada 32 klasę użytkową i stanowi idealne rozwiązanie dla pomieszczeń mieszkalnych wszelkiego rodzaju. mieszkalnych wszelkiego rodzaju, a nawet może być stosowany w sektorze komercyjnym do ogólnego użytku. Dzięki nowoczesnej konstrukcji można unowocześnić pokoje hotelowe i sale konferencyjne. Również nadaje się do zastosowania w małych biurach, dzięki przydatności laminatu do krzeseł biurowych na kółkach.

Klasa pierwszej jakości laminatu Joka

Ze względu na wysoką trwałość materiału, można mieć pewność, że nawet po wielu latach użytkowania laminat będzie w świetnej formie. Z tego powodu  Joka, oferuje 30-letnią gwarancję na cele mieszkaniowe, a pięć lat w sektorze komercyjnym. Doskonała klasa ścieralności AC4 chroni powierzchnię przed zużyciem , niezależnie od zastosowania. Dzięki klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-S1 laminat jest trudnopalny. Powierzchnia laminatu składa się z wytrzymałej warstwy wierzchniej, co sprawia, że ​​produkt wrażliwy na światło i łatwy w utrzymaniu. Regularne czyszczenie na sucho za pomocą odkurzacza jest doskonałym sposobem na przedłużenie świetnego wyglądu podłogi.

Laminat przyjazny dla środowiska

Laminat Joka jest wykonany z trwałych i naturalnych materiałów i składa się prawie 100% z drewna. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla gospodarstw domowych z alergiami i zwierzętami. Fakt, że produkcja ekologiczna jest jedną z zasad przewodnich Joka, potwierdza fakt, że kolekcje zostały nagrodzone ekologiczną pieczęcią Blue Angel.

Ułóż laminat z kliknięciem!

Nie musisz zatrudniać drogiego zespołu profesjonalistów do instalacji. Dzięki połączeniom zatrzaskowym panele można po prostu ustawić w linii, dzięki czemu można cieszyć się nową podłoga laminowaną w mgnieniu oka. Jeśli lubisz projekty dla majsterkowiczów lub zawsze chciałeś sam pracować nad układaniem podłóg laminowanych, podejmij właściwą decyzję z tą kolekcją. Jako pomoc możesz skorzystać z instrukcji instalacji Joka. Podczas instalacji należy pamiętać, że podstawą jest izolacja akustyczna (np. Vicoh Air Plus). W ten sposób zapobiega się hałasowi powodowanemu przez hałas i kompensuje ewentualne nierówności podłoża.

Joka 932 LD Eastside zaskakuje nie tylko imponującą długością desek ale również grubością 10 mm. Ta właściwość się opłaca, zwłaszcza przy układaniu wykładziny podłogowej, ponieważ dodatkowa grubość umożliwia stabilne mocowanie połączeń zatrzaskowych. Złamane deski podłogowe podczas instalacji należą do przeszłości!

Luksusowa jakość laminatu Joka nie kończy się na ogrzewaniu podłogowym. Dzięki niskiej rezystancji cieplnej wynoszącej 0,091 km2 / W, laminat zapewnia wystarczającą ilość ciepła, aby zapewnić komfortowe warunki do chodzenia. Wystarczy zainstalować ogrzewanie podłogowe z ciepłą wodą i cieszyć się komfortową temperaturą przy każdym kroku.

Zamów Joka 932 LD Eastside w Bricoflor!

Zdecydowałeś się na Joka 932 LD Eastside? Odkryj kolekcję w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR! Jeśli chcesz wybrać wzór pasujący do Twojego wystroju, możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Zamów dekory, które Cię interesują i porównaj próbki w domowym zaciszu. Dzięki zakupowi uzyskujesz nie tylko doskonałą jakość podłogi laminowanej, ale także uczciwą cenę dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli planujesz remont dużych powierzchni, skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci indywidualną ofertę. Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie. Jeśli masz pytania lub problemy, nasza przyjazna i kompetentna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji.