Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Quick-Step

Laminat

Quick-Step Eligna Wide "UW1548 Saw-cut Natural Oak"


 • Odpowiedni do obiektów komercyjnych (klasa użyteczności 32)

 • 25- letnia gwarancja na użytek prywatny

 • powłoka Scratch Guard

 • system Uniclick Multifit

79,95 zł za m²
odpowiada
146,74 zł
za pakiet
z VAT
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Suma:146,74 zł
 • Minimalna ilość zamówienia 6 pakiety = 880,44 zł
Podobne produkty
Cechy produktu
 • NA 23
  NA 23
 • NA 32
  NA 32
 • Antystatyczne
  Antystatyczne
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • DS
  DS
 • E1
  E1
 • Przydatność do łączenia z ogrzewaniem podłogowym
  Przydatność do łączenia z ogrzewaniem podłogowym
 • Trwałość koloru na działanie światła
  Trwałość koloru na działanie światła
Quick-Step Eligna Wide "UW1548 Saw-cut Natural Oak"

Quick-Step ma już ponad 60 lat doświadczeń na rynku paneli. Kolekcja Eligna Wide to panele laminowane w 16 deseniach drewna. Technologia Uniclick gwarantuje szybkość i łatwość montażu, brak szczelin oraz perfekcyjne wypoziomowanie. Odporna na zarysowania, opatentowana powłoka Scratch Guard to gwarancja pięknej i naturalnie wyglądającej podłogi przez wiele lat. Dzięki niej podłoga laminowana jest do dziesięciu razy bardziej odporna na mikrozarysowania. Rdzeniem podłogi laminowanej jest wysokiej jakości płyta wiórowa o dużej gęstości (HDF). Każda podłoga Quick-Step jest także powlekana powłoką antystatyczną. Kolekcja Eligna posiada klasę użyteczności 32, a więc nadaje się do umiarkowanego obciążenia w obiektach handlowych. Producent daje gwarancję na użycie produktu wynoszącą 25 lat.

Autentyczność drewnianych deseni oraz funkcjonalność użytkowania paneli to tylko niektóre zalety. Panele Eligna nie mają rowków, a jedwabna powierzchnia nadaje im ekskluzywnego i subtelnego charakteru. Nadają się do montażu z typową instalacją ogrzewania podłogowego. Wzór poszczególnych paneli to lamela - konstrukcja z ustawionych pod kątem do siebie wąskich i długich desek. Splash warranty to wodoodporna, klejona płyta podstawowa oraz unikalny „wstępnie naprężony” system zatrzaskowy, co zapewnia ochronę powierzchni przed wilgocią. Panele są pakowane po 7 sztuk, z czego uzyskasz 1,835 m2 podłogi. Grubość poszczególnych paneli to 8 mm, szerokość 190 mm, a długość 1380 mm. Pokrycia podłogowe są antypoślizgowe. Dynamiczny współczynnik tarcia dla pokrycia podłogowego wynosi > 0,30 - oznaczenie DS. Natomiast oznaczenie odporności ogniowej w tej kolekcji należy do klasy Cfl-s1, która jest na ogół stosowana dla wykładzin obiektowych, czyli do zastosowań komercyjnych.

Montaż podłogi laminowanej jest bardzo prosty, dzięki systemowi na zatrzaski. Optymalne warunki montażu to: temperatura 15-22°C i wilgotność względna 30-75%. Podłogi wykonane w technologii hydroseal są odporne na wodę, co pozwala na wykorzystywanie paneli w łazienkach, kuchniach, pralniach oraz w obrębie wejścia. Z laminatu Quick-Step można korzystać natychmiast po zakończeniu montażu. Uszczelniona powierzchnia laminatu pomaga zapobiegać alergiom i może być czyszczona mopem Quick-Step z mikrofibry. Czyszczenie na sucho można wykonać przy użyciu mopa Quick-Step lub odkurzacza. Odkurzacz powinien być wyposażony w miękkie kółka i specjalną szczotkę do parkietu, aby uniknąć zarysowania podłogi. Możliwe jest czyszczenie podłogi na wilgotno, ale nie na mokro. Dzięki gładkiej powierzchni podłoga laminowana nie wchłania brudu ani kurzu. Usuwaj uporczywe plamy delikatnie przy użyciu niewielkiej ilości acetonu.

Dane techniczne
Properties
minimalne zamówienie
6
Wykonanie
Deska wiejskiej chaty
Optyka drewna
Dąb
Kolor
beżowo-zielony
Design
Drewno średniego koloru
Il. w opakowaniu
7 paneli = 1,835 m²
Wymiar
19 cm x 138 cm
Całkowita grubość
8 mm
Całkowita waga
6,9 kg/m²
Klasa ścieralności
AC4
Zachowanie przy pożarze
Cfl-s1 (B1)
Właściwość poprawy odgłosów kroków
18 dB (3 mm PE Uniclic)

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca