Ter Hürne Vitality Line: Laminat dla przyjaznej atmosfery

Jeśli chcesz, aby Twoje pokoje były otwarte i zachęcające, skorzystaj z Ter Hürne Vitality Line, aby uzyskać doskonał…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Różnorodne wzory w ciepłych tonah - Vitality Line

Za nową kolekcją firmy z Münsterland kryje się 17 dekorów o autentycznym wyglądzie drewna, które nadają jej naturalny wygląd. Laminat Ter Hürne oferuje bogactwo różnych wzorów, dzięki czemu możesz wprowadzić swój osobisty gust podczas aranżacji. Oprócz żywych wzorów o wyglądzie podłogi statku, otrzymujesz również klasycznie eleganckie panele i masywnie wyglądające deski podłogowe. Dekory zyskują indywidualny charakter dzięki różnym metodom wykończenia, które nadają górnej warstwie ekscytującą strukturę i efektowne kolory. Wszystkie podłogi są utrzymane w ciepłym brązowym kolorze, tworząc przytulną atmosferę. Możesz dodatkowo podkreślić ten efekt, używając mebli z drewna i tkanin w ciemnoczerwonych odcieniach.

Odporna podłoga laminowana dla obiektów prywatnych i komercyjnych

Atrakcyjna podłoga może być używana w wielu różnych miejscach, ponieważ ma trwałą warstwę ścieralną. To niezawodnie chroni materiał przed naprężeniami i jednocześnie zapewnia, że ​​nie musisz inwestować dużo czasu w pielęgnację desek. Laminat spełnia wymagania dla klasy użytkowej 32 i dlatego nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. W twoich czterech ścianach możesz na przykład umeblować swój salon lub jadalnię laminatem. Ponadto możesz korzystać z podłogi w średnio użytkowanych pomieszczeniach komercyjnych. Należą do nich pokoje hotelowe lub małe sklepy. Niezbędne bezpieczeństwo w obszarze obiektowym zapewnia klasa ognioodporności Cfl-s1. A antypoślizgowa powierzchnia pomaga również czuć się dobrze przez cały czas. Dzięki ochronie przed pęcznieniem podłoga jest mniej wrażliwa na wilgoć, dlatego przewrócona szklanka wody nie prowadzi bezpośrednio do nieestetycznych deformacji. Wreszcie, wyposażenie antystatyczne zapewnia, że ​​ani Ty, ani Twoje urządzenia elektryczne nie zostaną uszkodzone przez ładunków elektrycznych.

Zielony charakter plusem dla zdrowia

Obecnie coraz więcej konsumentów przywiązuje wagę do przyjaznej dla środowiska produkcji wykładzin podłogowych. Dlatego też producenci coraz częściej biorą pod uwagę wpływ na środowisko przy projektowaniu warunków produkcji. W ten sposób Ter Hürne używa drewna pochodzącego ze zrównoważonego leśnictwa, co potwierdzone jest certyfikatem PEFC. Jednocześnie certyfikat eko-instytutu potwierdza, że ​​wybierasz niskoemisyjną podłogę laminowaną. Dlatego nie musisz się martwić, jeśli chcesz zainstalować go do pokoju dziecięcego.

Łatwy montaż z Ter Hürne

Niemiecka firma Vitality Line prezentuje wybór podłóg, które można układać bez większego doświadczenia  w montażu. Laminat Ter Hürne ma system ClickitEasy, o którym nazwa mówi wszystko. Ułatwia to łączenie paneli ze sobą bez konieczności stosowania kleju lub specjalnych narzędzi. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy najpierw umieścić kilka klinów dystansowych wzdłuż ścian, aby utworzyć złącze dylatacyjne 10 mm. W ten sposób unikniesz wybrzuszenia paneli w wyższych temperaturach. Ponadto wskazane jest użycie izolacji akustycznej, która zmniejsza głośność odgłosy kroków. Jeśli w Twoim domu jest ogrzewanie podłogowe z ciepłą wodą, możesz bez obaw połączyć je z nową wykładziną podłogową. Kolekcja jest odpowiednia do ogrzewania podłogowego i dlatego nie jest uszkadzana przez odpowiednie systemy grzewcze. W zimnej porze roku można cieszyć się nie tylko naturalnym wyglądem laminatu, ale także przyjemnym ciepłem w domu.

Ter Hürne Vitality Line dostępny w Bricoflor już dziś!

Wybierz Ter Hürne Vitality Line i zaopatrz się w wykładzinę podłogową z najwyższej klasy właściwościami dla Twoich pokoi. Wszystkie dekory kolekcji otrzymasz w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym dzięki naszej najlepszej gwarancji ceny. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, wybierając większe ilości laminatu. W takim przypadku możemy zaoferować indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z naszym zespołem serwisowym, korzystając z infolinii lub formularza kontaktowego. Oczywiście możesz również przesłać nam swoje zapytanie pocztą elektroniczną. Jeśli nadal nie masz pewności, który wystrój pasuje do Twojego wystroju lepiej, nie wahaj się skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Dzięki temu możesz poprosić o próbki kilku projektów, które możesz następnie porównać w domowym zaciszu. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z naszą poradą ekspercką. Czekamy na Ciebie!

 

Plus icon czytaj więcej