BASE.59 CLICK - WYTRZYMAŁY TOWARZYSZ DO CODZIENNEGO UŻYTKU

Laminaty winylowe od base.59 stanowią św…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

PODŁOGA WINYLOWA EXPRESSIVE CLICK OD BASE.59 - WŁAŚCIWY WINYL DLA KAŻDEJ POTRZEBY

Aby nadać pomieszczeniu to coś, podłoga musi również pasować do reszty wnętrza. Wystrój wnętrza powinien harmonizować z podłogą i tworzyć spójny obraz całości. Winyle click od base.59 nie stawiają żadnych granic dla różnorodnych możliwości. Dzięki specjalnemu wyborowi pierwszorzędnych dekorów, zapewniają one odpowiedni laminat winylowy dla każdej koncepcji pomieszczenia. Czy to nowoczesny shabby chic czy szlachetny rustykalny styl, kolekcje od base.59 zawierają kwalifikowaną podłogę winylową dla wszystkich stylów. Jednak producent zachwyca nie tylko dobrym wyglądem, winyle click są również technicznie najnowocześniejsze. Wyposażone w specjalne cechy podłogi winylowe są szczególnie wytrzymałe i gwarantują długi okres użytkowania. Laminat winylowy, na którym można polegać w każdej chwili. Z tym stabilnym codziennym towarzyszem, będziesz miał więcej czasu na najważniejsze rzeczy w życiu.

SZEROKI WYBÓR DEKORÓW – PODŁOGA WINYLOWA OD BASE.59

W wielu pomieszczeniach mieszkalnych spotykamy te same wykładziny podłogowe. Jeśli jednak chcesz się wyróżnić z tłumu, znajdziesz odpowiedni okaz wśród podłóg winylowych z base.59. Różne kolekcje zapewniają kompleksową ofertę dla różnych dekorów. Nie pozostawia to nic do życzenia i nadaje każdemu pomieszczeniu szczególny urok. Nieważne, czy wolisz ciemne czy jasne; oprócz klasycznych imitacji dębu znajdziesz również miękkie imitacje sosny i wiele innych. Jeśli więc chcesz być modny i stylowy i przekształcić swój pokój w oazę dobrego samopoczucia, click winyl z base.59 jest właśnie właściwym wyborem!

LAMINAT CLICK WINYL - PROSTYMI RUCHAMI DO WYMARZONEJ PODŁOGI

Podłoga winylowa click jest prawdopodobnie najbardziej popularną techniką instalacji. W zaledwie kilku krokach nawet laik może osiągnąć optymalny rezultat. Dzięki prostemu mechanizmowi zatrzaskowemu laminat winylowy można położyć szybko i bezpiecznie. Dźwięk kliknięcia, od którego wzięła się jego nazwa, oznacza, że deski są mocno ze sobą połączone. Dzięki click winyl uzyskuje się szczególnie wysoką dokładność dopasowania i zadowalający efekt. Bez konieczności stosowania kleju można uzyskać mocowanie poszczególnych desek na siłę. Jak w przypadku każdej innej wykładziny podłogowej, ważne jest jednak, aby odpowiednio dopasować podłoże. Należy zawsze zwracać szczególną uwagę na zalecenia producenta. Idealnie byłoby, gdyby nierówności zostały wyrównane, a podłoga wyprostowana przed montażem. Kurz i małe cząstki należy również usunąć, aby winyl mógł leżeć płasko. Następnie można przystąpić do układania podłogi winylowej. Stabilne połączenie ClicTec dla płyt winylowych base.59 click jest jeszcze szybsze i łatwiejsze do układania dzięki systemowi blokady. Poszczególne deski są zaczepiane o siebie od góry. Ponadto w ofercie base.59 znajduje się uniwersalny blok udarowy. Służy do bezpiecznego montażu podłóg winylowych z mechanizmem ClicTec. Blok udarowy posiada specjalny profil, który zapobiega uszkodzeniu sprężyny click vinyl. Dzięki temu można uzyskać jeszcze bardziej równomierny i atrakcyjny efekt, bez kleju i bez obaw!

UŁATWIENIE ŻYCIA - CECHY TECHNICZNE BASE.59 CLICK VINYL

Laminaty winylowe base.59 charakteryzują się najlepszymi właściwościami technicznymi. To sprawia, że podłoga winylowa z systemem click jest idealnym towarzyszem na długi czas. Dzięki warstwie użytkowej o grubości 0,3 mm zadrapania i rysy na podłodze nie stanowią już bólu głowy. Dzięki temu click vinyl jest optymalnie chroniony przed czynnikami zewnętrznymi i zachowuje przez długi czas doskonały wygląd. Ponadto, podłogi w base.59 są antypoślizgowe i antybakteryjne. Dzięki specjalnym właściwościom antystatycznym klasyki winylowej, nawet w miesiącach zimowych nie dochodzi do powstawania ładunków. Urządzenia elektryczne znajdujące się w danym pomieszczeniu są również chronione przed awariami i uszkodzeniami. Montaż nad instalacją ogrzewania podłogowego prowadzonego ciepłą wodą nie stwarza żadnych problemów. Dzięki laminatom winylowym click nie musisz obyć bez przyjemnego ciepła ogrzewania podłogowego! Ponadto linie produktów base.59 charakteryzują się wysoką nośnością. Idealnie nadają się do pomieszczeń prywatnych o dużym natężeniu ruchu, mogą być również wygodnie stosowane w pomieszczeniach komercyjnych o małym natężeniu ruchu. Nie trzeba się już obawiać uszkodzeń spowodowanych naciskiem, a podłoga winylowa zapewni jednolicie piękny wygląd przez wiele lat.

BEZ SZKODLIWYCH PLASTYFIKATORÓW - ZDROWE ŻYCIE Z PODŁOGĄ WINYLOWĄ CLICK

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na podłogi winylowe click, coraz więcej tanich dostawców pojawia się na rynku. Często sprzedają one winyle z szkodliwymi zmiękczaczami. Jest to nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale w najgorszym wypadku szkodzi również Twojemu zdrowiu. Z laminatami winylowymi od base.59 nie musisz się martwić o szkodliwe substancje. Trwałe deski nie zawierają ftalanów, dzięki czemu są szczególnie zdrowe dla domu. Jednak zrównoważony producent jest nie tylko zwolennikiem podłóg winylowych bez plastyfikatorów, ale również podłogi winylowe click vinyl od base.59 są bezpieczne dla środowiska. Dla trwałej przyjemności we wszystkich pomieszczeniach.

PODŁOGI WINYLOWE CLICK O WYSOKIEJ JAKOŚCI RÓŻNORODNOŚCI DEKORÓW - ODPOWIEDNI WZÓR DLA KAŻDEGO GUSTU

Wzory powierzchni z base.59 trafiają w sedno czasu: można je stosować uniwersalnie i pasują do każdej koncepcji pomieszczenia. Ponieważ ludzie znacznie częściej zmieniają swoje wnętrza i od czasu do czasu odważają się wypróbować nowy styl, base.59 projektuje swoje laminaty winylowe w taki sposób, aby pasowały do szerokiej gamy trendów w aranżacji wnętrz. W kolekcji Base.59 dostępne są różne imitacje dębu. Szaro-żółty do żółto-brązowego rdzeń dębu zazwyczaj wyróżnia się na tle otaczającego go drewna. Z cienkimi lub szerokimi belkami, dąb jest ponadczasowym klasykiem, który dodaje harmonijną mieszankę przytulności i nowoczesności do każdego pomieszczenia. Winyle click od base.59 nie tylko wyglądają jakby były wykonane z prawdziwego dębu, ale również w dotyku są praktycznie nie do odróżnienia od oryginału. Dzięki temu winyl jest nie tylko wizualną atrakcją, ale także sprawia, że chodzenie po nim staje się prawdziwym przeżyciem. Produkt base.59 Rigid "Oak V520" jest szczególnie uderzający ze względu na swój chłodny odcień. Jasnoszary odcień przyciąga wzrok z kolekcji. W połączeniu z ciepłymi i przyjaznymi kolorami tworzy się estetyczny obraz całości. Ale również w połączeniu z białymi meblami laminat winylowy tworzy interesującą atmosferę, dzięki czemu pomieszczenie wyraźnie wyróżnia się na tle zwykłych koncepcji aranżacyjnych i zyskuje własny charakter. 

Oprócz różnych możliwych do zastosowania imitacji dębu, w kolekcji Base.59 dostępna jest również imitacja sosny. Sosna ma bardzo szczególny efekt dzięki ciemnemu usłojeniu. Cokół z winylu base.59 Rigid "Pine V522" wyraźnie podkreśla kontrast pomiędzy usłojeniem a rdzeniem drewnianym. Współczesny charakter drewna sosnowego pasuje przede wszystkim do śródziemnomorskich stylów wyposażenia wnętrz. Jasny język wzornictwa w meblach i dekoracjach wygląda bardzo naturalnie i niezbyt ekspresyjnie w połączeniu z laminatem winylowym o wyglądzie sosny. Kolekcje od base.59 pokazują świadomość stylu na całej linii. Różne dekory nadają każdemu pomieszczeniu nastrojowy charakter. Można odkryć szeroką gamę wykończeń powierzchni i wzorów, dzięki czemu można spełnić nawet najbardziej niezwykłe życzenia. Decydując się na click-vinyl base.59, inwestują Państwo w praktyczną wykładzinę podłogową, która będzie towarzyszyć każdemu projektowi renowacyjnemu zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości.

BASE.59 CLICK VINYL - ODKRYJ WSZECHSTRONNĄ WYKŁADZINĘ PODŁOGOWĄ JUŻ TERAZ W BRICOFLOR!

Jeśli nie chcesz się już martwić o znalezienie odpowiedniej podłogi do wszystkich swoich przedsięwzięć, warto przyjrzeć się wielowarstwowym kolekcjom od base.59. Znajdziesz tu najlepszą jakość produktu w najlepszej cenie. Gwarantuje to również gwarancja najlepszej ceny BRICOFLOR! Jeśli masz oko na click winyl, który nie tylko wygląda pięknie, ale także inspiruje Cię swoimi funkcjami w dłuższej perspektywie, base.59 jest właściwym wyborem dla Ciebie. Skorzystaj z naszego bezpłatnego serwisu próbek, abyś mógł przekonać się o tym sam w zaciszu własnego domu! Jeśli chcielibyście Państwo zasięgnąć osobistej porady lub planujecie zakupić base.59 w większych ilościach, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny! Przyjazny i kompetentny pracownik z przyjemnością pomoże Państwu i opracuje dla Państwa indywidualną ofertę! Skorzystaj z zalet i pozwól swojemu pomieszczeniu zabłysnąć nowym blaskiem!

Plus icon czytaj więcej