Hebo Vinyl Budget - Wiele różnych zastosowań 

Przy wyborze odpowiedniej podłogi do domu należy wziąć pod uwagę wiele aspektów: trwałość, odporność na ciepło i wi…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Klasa masy - dobry wybór budżetu winylowego

Winyl Hebo click kładzie nacisk na autentyczny wygląd drewna w różnych odcieniach. Średnie odcienie brązu ułatwiają łączenie z różnymi kolorami. Dekory w ciepłych odcieniach zapewniają przytulność i harmonię w pokojach. Jeśli wolisz nowoczesny styl wyposażenia, Hebo Vinyl Budget to doskonały wybór. Ten wzór charakteryzuje się chłodnym szarym brązem, który wygląda prosto i elegancko.

Podłoga winylowa ma warstwę ścierną o grubości 0,3 mm z fabrycznym wykończeniem PU, która chroni ją przed brudem i zarysowaniami. Dlatego możesz cieszyć się jego gustownym wzornictwem, nie inwestując zbyt wiele czasu i wysiłku w opiekę. Jeśli chcesz dokładnie wyczyścić te panele winylowe, możesz bez wahania skorzystać z mozniejszych środków czyszczących. Powierzchnia jest odporna na chemikalia i dlatego nie zostanie przez nie uszkodzona.

Wszechstronne zastosowania z Hebo Budget winylem na click

Kolekcja została nagrodzona najwyższą oceną użytkowania dla sektora prywatnego i dlatego może być stosowana nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponieważ możesz przenosić je jednakowo w swojej sypialni, jadalni lub korytarzu, możesz łatwo zaprojektować swój dom w spójnym stylu. Dzięki przydatności do pomieszczeń wilgotnych ta podłoga winylowa nadaje się również do użytku w łazience i kuchni. Nawet w domowym biurze nie musisz rezygnować z jego stylowego wyglądu. Konstrukcja odporna na tarcie kół krzeseł gwarantuje, że Twoje krzesło biurowe nie pozostawi żadnych śladów na powierzchni. Specjalna konstrukcja kolekcji pozwala nawet na używanie jej w oranżerii i w pomieszczeniach z oknami sięgającymi od podłogi do sufitu - prawie żadna inna podłoga winylowa nie oferuje takiej elastyczności!

Niezawodny partner na codzień

Aby pomóc Ci się zrelaksować i poczuć jak w domu, panele winylowe Hebo Budget mają szereg funkcji technicznych, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo. Odpowiada więc wysokiej klasie ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 i dlatego jest trudnopalny. Ryzyko poślizgu na podłodze jest również skutecznie minimalizowane przez antypoślizgową powierzchnię. Już nie musisz się denerwować nieprzyjemnymi wstrząsami elektrycznymi, podłoga w konstrukcji ma wyposażenie antystatyczne. Zapobiega to powstawaniu ładunków elektrycznych spowodowanych tarciem i zapewnia, że ​​funkcjonalność urządzeń elektrycznych nie zostanie naruszona.

Rafinowana konstrukcja dla łatwego montażu - Panele ze sztywną konstrukcją

Z reguły instalowanie paneli winylowych typu „click” na starych pokryciach jest problematyczne, ponieważ może odkształcać się ze względu na swój termoplastyczny charakter. Ale to nie dotyczy tej kolekcji! Ponieważ ich zasadniczym elementem jest sztywna kompaktowa płyta nośna, określana jako sztywna płyta. Dzięki temu można zastosować innowacyjną podłogę na płytkach, bez konieczności wcześniejszego wyważania połączeń! Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, nie musisz martwić się o wysokość konstrukcji. Przy grubości 3,5 mm panele LVT są bardzo niskie i zmniejszają ryzyko konieczności szlifowania drzwi lub innych stałych elementów.

Prace instalacyjne nie wymagają wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rzemiosła - dzięki łatwemu do zrozumienia systemowi kliknięć, designerskie podłogi można zainstalować w mgnieniu oka, nawet bez drogich narzędzi i profesjonalnej pomocy. Należy pamiętać, że dla tego typu instalacji pływającej izolacja odgłosów kroków dla podłóg winylowych jest konieczna, aby przeciwdziałać hałasom. Ponieważ kolekcja ma niski opór cieplny, można jej używać w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym z gorącą wodą i zapewnić jeszcze większy komfort w czterech ścianach.

Niezrównana jakość winylu Hebo Budget kup teraz w Bricoflor!

Dzięki Hebo Vinyl Budget możesz wybrać panele winylowe, które idealnie pasują do wszystkich obszarów domu. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić go za pomocą kilku kliknięć - w atrakcyjnej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli zdjęcia produktów nie są wystarczające, aby dokonać wyboru, możesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Możesz zamówić próbki do ośmiu dekorów. Jeśli chcesz wyposażyć większe obszary w winyl klik, możesz skontaktować się z nami. Jeśli to możliwe, otrzymasz od nas indywidualną ofertę, która chroni Twój portfel. Do nas można dotrzeć telefonicznie, pocztą lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Nawet z pytaniami lub problemami związanymi z zamówieniem nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi doświadczeni konsultanci chętnie otrzymają telefon i chętnie pomogą w znalezieniu idealnego wykładziny podłogowej dla Twojego projektu!

Plus icon czytaj więcej