Gerflor Home-Clic  - wybierz, zamontuj i nareszcie poczuj się jak w domu

Poszukujesz idealnej podłogi do swojego domu? Zależy Ci zarówno na wysokiej jakości jak i na pięknym i naturalnym w…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Gerflor Home-Clic to niezwykle realistyczne drewniane i kamienne projekty, które bez problemu dopasujesz do reszty wystroju swoich wnętrz. Niech jednak nie zwiedzie Cię ich nazwa "home" – klasa użytkowa tej kolekcji to 32 / 41 oznacza, że te panele są odpowiednie do przestrzeni obiektowych, a nawet przemysłowych o niewielkim natężeniu ruchu. Pragniesz zamontować profesjonalne i eleganckie panele w swoim biurze? Panele Gerflor to dosknałe rozwiązanie tego problemu. Kolekcja Home-Clic dodatkowo sprawi, że wprowadzisz domową, przyjazną atmosferę nawet w miejscu pracy.

Nie znasz jeszcze paneli i płytek winylowych? To najwyższy czas!

Panele i płytki winylowe, zwane też LVT, to nowość, która każdego roku zdobywa nowych fanów w Europie. Wprowadzając ten produkt do Polski, producenci pragną przekonać klientów do wyższości paneli winylowych nad dobrze znanym laminatem. Panele z winylu mają lepsze właściwości niż jego poprzednik, a także są tańsze i bardziej funkcjonalne niż drewniany parkiet. Panele i płytki winylowe szczegółowo i w sposób naturalny odwzorowują drewno, kamień czy nawet marmur. Najnowsze technologie druku umożliwiają nawet wytłoczenie niepowtarzalnej faktury drewna na powierzchnię paneli czy płytki. Powierzchnia podłogi jest miękka i przyjemna w dotyku. Podobnie jak prawdziwe drewno, panele i płytki winylowe absorbują ciepło, oddając je w postaci uczucia przyjemnej, ciepłej podłogi pod stopami. LVT są wytrzymałe, odporne na zarysowania i dużo łatwiejsze w pielęgnacji i utrzymaniu. W branży określa się je jako "przyjazne remontom", ponieważ często można je zainstalować na istniejącą już podłogę. Panele winylowe to doskonałe i innowacyjne rozwiązanie, które odpowiada na wymagania współczesnego świata. Często nie mamy czasu ani ochoty na długi, mozolny remont, który dodatkowo mocno nadwyręża nasz budżet. Panele i płytki PCV to odpowiednia jakość w stosunku do ceny, łatwa instalacja i bezproblemowa pielęgnacja. Jednym słowem: inwestycja na lata!

Przekonaj się, że panele Gerflor Home-Clic to dobry wybór dla Ciebie

Panele Gerflor Home-Clic to wyjątkowa kolekcja, która obfituje w udogodnienia. Grubość całkowita paneli to 5 mm, natomiast warstwa użytkowa ma grubość 0,4 mm. To właśnie ta cecha kwalifikuje podłogę Home-Clic jako odpowiednią dla przestrzeni komercyjnych i przemysłowych. Producent wyposażył każdą z desek w zabezpieczenie z opatentowanej powłoki PUR+, która uodparnia panele na zarysowania, uszkodzenia, brud oraz chroni przed blaknięciem pod wpływem promieni UV. Kolekcja oferuje 3 dekory drewniane o wymiarach 123,9 x 20,4 cm oraz jeden kamienny o wymiarach 69,6 x 36 cm. Lekko wytarty, delikatnie odcień Mandolin, przez szarawy i chłodny Drum, aż po nieco cieplejszy odcień o nazwie Violin to trzy doskonałe propozycje dla miłosników drewnianych projektów. Wszystko zależy od Twojego gustu i potrzeb! Jeśli preferujesz miejski, nowoczesny wystrój – kamienny projekt Harmonica z pewnością przypadnie Ci do gustu. Podłoga Gerflor Home-Clic inspirowana naturą wygląda realistycznie i elegancko. Obwodowa faza dodaje autentyczności i sprawi, że Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania. Panele winylowe Home-Clic to nie tylko przepiękny wygląd! To także bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Powierzchnia paneli PCV Home-Click jest antypoślizgowa, a w wypadku pożaru – podłoga ma najlepszą klasyfikację ogniową Bfl-s1.

Panele winylowe click – bez kleju, bez ekipy remontowej, bez specjalnych narzędzi!

Poszukujesz rozwiązania, które sprawi, że remont będzie... przyjemny? Tak! Remont może być krótki, tańszy i przyjemniejszy, jeśli postawisz na innowacyjne rozwiązanie. Pozwól sobie pomóc i zaufaj technologii. Panele winylowe click to instalacja w systemie zatrzasków. Każdy z paneli wyposażony jest w pióro i wpust, które idealnie możesz wpasować do siebie nawzajem, aż usłyszysz charakterystyczne "klik!". Remont podłogi wymaga od Ciebie niewielkich przygotowań. Podłoga musi być czysta oraz gładka, a wszelkie nierówności powinny zostać wypełnione. Jeśli fugi w Twoich kafelkach nie są zbyt głębokie i szerokie, panele winylowe możesz zainstalować także na nich, bez konieczności ich zrywania. Do montażu paneli w systemie pływającym nie potrzebujesz kleju ani drogiej ekipy remontowej. To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że Twoja podłoga będzie gotowa do użytku natychmiast po ukończonej instalacji.

Podłogi Gerflor to także spokój dla środowiska

Francuska firma Gerflor słynie nie tylko z wysokiej jakości sprzedawanych produktów, ale także z innowacji i zrównoważonej produkcji. Gerflor dba o środowisko i zachęca klientów do udziału w programie "Drugie Życie", który pozwala na recykling zużytej podłogi. Podłogi Gerflor są ekologiczne i bezpieczne dla Ciebie i pozostałych użytkowników. Zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Nie zawierają formaldehydu, metali ciężkich czy plastyfikatorów. Do instalacji paneli w systemie click nie potrzebujesz też kleju, zatem powietrze w Twoim pomieszczeniu pozostanie nienaruszone i czyste. Wybierając panele winylowe Gerflor Home-Clic, wybierasz świadomie i zgodnie ze środowiskiem. 

Wyjątkowa kolekcja Geflor Home-Clic dostępna w sklepie BRICOFLOR!

Już dzisiaj możesz zamówić kolekcję paneli i płytek PCV Gerflor Home-Clic w sklepie internetowym BRICOFLOR. Obejrzyj odcienie, poznaj ich specyfikacje techniczne i podejmij najlepszą decyzję! Jeśli masz wątpliwości, oferujemy usługę próbek, aby pomóc Ci wybrać ten właściwy odcień. Możesz się przekonać na własne oczy, że kolekcja Home-Clic spełnia najwyższe standardy. W razie dodatkowych pytań, nie wahaj się i skontakuj się z naszym zespołem mailowo lub telefonicznie. Chętnie porozmawiamy o naszych produktach i wesprzemy Cię w procesie zakupowym. BRICOFLOR to najlepsza jakość, największy wybór oraz indywidualne oferty z gwarancją najlepszej ceny w sieci. Zapraszamy!

Plus icon czytaj więcej