Joka Design 330 Click – podłoga winylowa z autentycznymi wzorami drewna

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Niezależnie od tego czy szukasz kamiennych, mineralnych, abstrakcyjnych czy drewnianych dekorów, Joka oferuje rozwiązanie na każdy gust. Drewniane podłogi są szczególnie uwielbiane, dlatego stały się stałym i niezbędnym elementem każdej oferty. Dzięki ciągle rozwijającej się technologii, zapewnienie odpowiedniej jakości powierzchni nie jest juz problemem. Oprócz dokładnego odwzorowania wyglądu drewna, można teraz także odwzorować jego niepowtarzalną fakturę. Rożne gatunki drewna mają odmienne ziarno i dlatego faktura poszczególnych paneli różni się między sobą. Proces produkcji paneli winylowych pozwala na zachowanie wysokiego poziomu realizmu przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych.

Naturalne i realistyczne wzory drewna, które odmienią Twoją przestrzeń

Panele PCV click Joka Design 330 to doskonały design z autetycznymi wzorami. W tej kolekcji spotykają się rustykalne i eleganckie warianty, w naturalny sposób tworząc wrażenie prawdziwego drewna. Wybór spośród odcieni drewna jest szeroki i pozostawia Ci dużą dowolność. Jesli szukasz jasnego i lekkiego projektu w odcieniu dębu, polecamy Ci dekor "Stone Washed Oak", który charakteryzuje się modnym, lekko wyblakłym wyglądem. A może preferujesz nieco ciemniejsze desenie, to polecamy Ci dekor sosny "Barrel Pine''. Ten wariant sprawi, że przestrzeń zyska rustykalny i elegancki urok, który doskonale skomponuje się z nowoczesnymi, białymi meblami lub kolorowymi dekoracjami. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć kontrastowe wnętrze, czy preferujesz stonowane projekty, kolekcja Joka Design 330 ma wariant dla na każdy gust.

Panele PCV nie tylko dla domu znajdziesz w kolekcji Joka Design 330 click

Panele winylowe z kolekcji Design 330 to odpowiednia propozycja dla domu (klasa 23) oraz pomieszczena komercyjnego o niskim natężeniu ruchu (klasa 31). Powierzchnia użytkowa o grubości 0,3 mm zapewni doskonałą ochronę przed zarysowaniami i zużyciem, zwłaszcza w zastosowaniu domowym. Możesz zamontować te panele nie tylko w sypialni czy gabinecie, ale także w często uczęszczanym korytarzu. Dodatkowe wykończenie powierzchni paneli typu PU to gwarancja wytrzymałości i stabilności tego produktu. Panele z tej kolekcji mają czterostronnie fazowane brzegi, co wzmaga ich atrakcyjność i podnosi realizm. Twoją podłogę ciężko będzie odróżnić od prawdziwego drewna.

Łatwa w instalacji alternatywa dla podłóg klejonych

Na rynku elastycznych wykładzin podłogowych panele dostępne są w różnych systemach instalacyjnych. Oprócz klasycznych opcji klejenia na stałe, loose-lay i wariantów samoprzylepnych, panele winylowe clik to prawdziwy bestseller. Nie bez powodu znajdziesz go także w kolekcji Joka. Podłoga winylowa Design 330 to wytrzymała i solidna podłoga, którą może zainstalować każdy, nawet niedoświadczony hobbysta. Dzięki zaledwie kilku ruchom możesz samodzielnie zamontować podłogę. Renowacja wymaga jedynie kliknięcia. Deski LVT mają grubość tylko 4,5 mm, co znacznie ułatwi Ci instalację, ponieważ nie będziesz musiał dodatkowo przycinać drzwi czy innych elementów, by dopasować je do podłogi. Wszystko co musisz zrobić, to przygotować obecną podłogę: wyczyścić, wyrównać ją oraz wygładzić. Upewnij się, że wszystkie nierówności zostały wypełnione. Następnie dopasuj swoje panele do pomieszczenia. Panele winylowe są bardzo elastyczne, zatem ich cięcie nie sprawia żadnego problemu. Możesz to zrobić ostrym nożem lub nożem do wykładzin. W kolejnym kroku zacznij układać swoją podłogę, pióro do wpustu. Ogromną zaletą metody click jest fakt, że nie potrzebuje ona dodatkowego kleju. W momencie gdy usłyszysz "kilk", Twoja podłoga jest gotowa do użytku! Nie musisz czekać, aż wyschnie klej. Skróć swój remont i ciesz się piękną podłogą na długo!

Joka Design 330 Click to piękne wzornictwo i zaawansowana technologia w jednym produkcie

Dzięki niezliczonym wariantom konstrukcyjnym LVT to propozycja na każdy gust i każde możliwości. Ale dobry wygląd bez technicznych własności jest bezwartościowy. Joka doskonale rozumie ten fakt i dlatego oferuje swoją kolekcję Design 330 jako solidnego partnera w renowacji. Design 330 click spełnia zarówno wysokie wymagania projektowe, jak i wysokie wymagania techniczne. Obejmuje to na przykład klasyfikację ognową Bfl-s1, która sprawia, że ​​podłoga jest trudna do zapłonu i zagwarantuje Ci bezpieczeństwo na wypadek pożaru. Poza tym podłoga jest antypoślizgowa (R9), klasę ścieralności typu T oraz inne, niezliczone wysokiej jakości cechy techniczne. Panele winylowe Joka mają powierzchnię, która wydłuża żywotność i sprawia, że ​​jest mniej podatna na zarysowania lub uszkodzenie. Powierzchnia PU ułatwia konserwację i utrzymanie podłogi w czystości. Dodatkowo panele Design 330 Click są odporne na działanie chemikaliów i zarysowania związane z użyciem mebli na kółkach. Możesz je zastosować w pomieszczeniu z ogrzewaniem podłogowym. Dzięki tym cechom, podłoga Joka jest gotowa na wszelkie wyzwania życia codziennego i na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Odkryj kolekcję Design 330 Click na BRICOFLOR

Jeśli któryś z wyjątkowych dekorów Joka przypadł Ci do gustu, to serdecznie zapraszamy do zakupów. Wybierz spośród przepięknych deseni i odwzorowań drewna, dopasuj je do swojej wizji i odmień swoje wnętrze. Jeśli nie jesteś pewien wybranego koloru, zamów darmową próbkę i przekonaj się, czy to odcień dla Ciebie. W razie dodatkowych pytań możesz się skontaktować z naszym biurem i skorzystać z naszej fachowej porady. Zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni artykuł. Planujesz większe zakupy? Daj nam znać! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną i korzystną ofertę, bazując na Twoich potrzebach. BRICOFLOR to gwarancja satysfkacji i wysokiej jakości.  

Plus icon czytaj więcej