Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Gwarancja najlepszej ceny
Usługa darmowej próbki
Joka

Płytki PCV

Joka 330 Click "846 Light Concrete" (30,31 x 60,72 cm)


 • Realistyczne, drewniane wzory

 • Klasyfikacja użytkowa 23/31

 • Wzmocniona powierzchnia PU

 • Łatwa instalacja bez kleju

153,86 zł za m²
odpowiada
283,10 zł
za pakiet
z VAT
Dostawa: 120,00 zł do zamówienia
Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
Suma:283,10 zł
 • Minimalna ilość zamówienia 4 pakiety = 1 132,40 zł
Cechy produktu
 • Antystatyczne wyposażenie
  Antystatyczne wyposażenie
 • Trwałość chemiczna
  Trwałość chemiczna
 • Przydatność do ogrzewań podłogwych
  Przydatność do ogrzewań podłogwych
 • Przydatne do rolek krzesłowych
  Przydatne do rolek krzesłowych
 • Oznakowanie CE
  Oznakowanie CE
 • Bfl-s1 (B1)
  Bfl-s1 (B1)
 • Klasa użytkowa 23
  Klasa użytkowa 23
 • Klasa użytkowa 31
  Klasa użytkowa 31
Joka 330 Click "846 Light Concrete" (30,31 x 60,72 cm)

Kolekcja paneli winylowych Design 300 Click marki Joka to prawdziwa gratka dla miłośników drewnianych projektów. Kolekcja poświęca dużo uwagi realistycznym odwzorowaniom różnych gatunków drewna. Na powierzchnię paneli winylowych nałożono nie tylko naturalne kolory i odcienie, ale także niepowtarzalną fakturę i ziarno deski.

Panele winylowe Joka 330 Click, jak wsakzuje nazwa, są montowane na click, czy też w tzw. systemie "pióro-wpust". Podłoga wymaga niewielkich przygotowań i może zostać zainstalowana na starą powierzchnię. Należy ją jedynie dokładnie wyczyścić oraz wygładzić. Do montażu podłogi na click nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi ani ekipy remontowej. To doskonała propozycja dla majsterkowiczów, którzy chcą szybko odmienić swoje wnętrze bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Intuicyjny i prosty system przeprowadzi Cię szybko przez montaż podłogi i da ogromną satysfakcję. Panele winylowe Joka dopasujesz za pomocą krótkich cięć, które łatwo jest wykonać na wykładzinie elastycznej. Dzięki wygodnemu formatowi deski, docięcia nie będą duże, a Ty nie zmarnujesz dużej części zakupionego produktu. Dopasowane panele możesz zacząć układać natychmiast. Aby uzyskać najlepszy efekt wizualny, producenci zalecają układanie desek na przemiennie z różnych opakowań.

Panele PCV z kolekcji Design 330 Click są dostępne w rozmiarach 17,81 x 124,46 cm. Grubość paneli wynosi 4,5 mm. Klasa użytkowa 23/31 informuje, że to doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni domowej, a także komercyjnej o niewielkim natężeniu ruchu. Powierzchnia użytkowa 0,30 mm to gwarancja długiej żywotności o wciąż pięknym wyglądzie. Możesz zainstalować je w salonie, sypialni czy gabinecie. Podłoga jest odpowiednia dla pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Panele winylowe doskonale zatrzymują ciepło i eliminują uczucie zimnej podłogi pod stopami.

Zabezpieczona powierzchnia PU ułatwia konserwację i utrzymanie podłogi w czystości. Twoja podłoga jest także bardziej odporna na zarysowania, uderzenia oraz chemikalia. Kolory nie wyblakną nawet pod wpływem promieniowania UV. Abyś długo cieszył się piękną powierzchnią wystarczy, że odkurzysz ją regularnie lub umyjesz wodą z dodatkiem środka czyszczącego.

Panele są bezpieczne i certyfikowane. Doskonała klasyfikacja ogniowa oraz antypoślizgowość zapewnią Ci komofort i bezpieczeństwo użytkowania. Panele winylowe click marki Joka to świetna inwestycja na długie lata.

Dane techniczne
Properties
Styl
Kamien/Kamien naturalny
Przydatność obiektowa
Tak
Spód
Winyl
Ulepszana powierzchnia
PU
Waga całkowita
8920 g/m²
Warstwa użytkowa
0,40 mm
Wgniecienie resztkowe
≤ 0,10 mm
Ścieralności
T
Trwałość kolorów przy działaniu światła
≥ 6
Grubość całkowita
4,5 mm
Wymiary
30,3 x 60,7 cm
ilość w opakowaniu
10 płytek = 1,84 m²
Klasyfikacja ogniowa
Bfl-s1 (B1)
Wärmedurchlasswiderstand
0,02 m² k/w
Układanie
Do układania na click
Antypoślizgowość
R9
Kąt
Bez fazy
Budowa
Heterogiczne, elastyczne podłoże

Służymy poradą!

Pytania? Wątpliwości? Nasz kompetentny zespół chętnie Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę lub omówimy warunki umowy. Nie czekaj, zadzwoń do nas lub napisz! 

0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30

Bartosz Woźniak
Doradca