Close icon

PODŁOGI WINYLOWE DO KLEJENIA OD BASE.59 - UTRZYMANIE STYLU PRZY WIĘKSZYM OBCIĄŻENIU

Wykładziny podłogowe muszą wytrzymywać coraz większe obciążenia. Niemniej jednak, powinny być one atrakcyjne wizualnie i p…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

DLA LUDZI I ŚRODOWISKA - PODŁOGI WINYLOWE BEZ PLASTYFIKATORÓW Z KORZYŚCIĄ DLA ZDROWIA

W dzisiejszych czasach temat zrównoważonego rozwoju staje się coraz ważniejszą częścią życia. Nie tylko chcemy być jak najbardziej świadomi ekologicznie we własnym zachowaniu, ale również nasze wyposażenie musi spełniać konkretne wymagania. Wykładziny podłogowe z base.59 w niczym nie ustępują ekologii. Winyl nie zawiera żadnych szkodliwych składników szkodzącym środowisku lub naszemu zdrowiu. Szczególnie zmiękczacze są ogromnym problemem dla wielu ludzi. Należy jednak wspomnieć, że plastyfikatory nie są zasadniczo szkodliwe i złe. W podłogach winylowych, jak również w wielu przedmiotach codziennego użytku, zapewniają one niezbędną elastyczność i zapobiegają kruchości i pękaniu produktów z tworzyw sztucznych. Ostrożność zalecana jest w przypadku tzw. ftalanów. Z reguły nie są one stosowane przez renomowanych producentów. Podłogi winylowe do klejenia od base.59 są wolne od ftalanów i dlatego nie mają negatywnego wpływu na zdrowie i środowisko. Dlatego bez obaw można je montować nawet w pokojach dziecięcych.

AUTENTYCZNE WZORY POWIERZCHNI DZIĘKI KLEJONYM PODŁOGOM WINYLOWYM

Jeśli chodzi o imitację drewnianej podłogi, ludzie zawsze chcą, aby wyglądała ona jak najbardziej naturalnie. Laminat często wygląda sztucznie i tanio ze względu na swoją gładką i równą powierzchnię. Z kolei podłogi winylowe z base.59 stawiają na całkowitą autentyczność. Podłogi winylowe nie różnią się wizualnie od swoich pierwowzorów i dlatego stanowią korzystną cenowo alternatywę dla parkietów i podłóg kamiennych. Dzięki realistycznemu wykończeniu podłogi, można odtworzyć sęki. Są one dokładnie dopracowane w powierzchni podłogi winylowej i optymalnie odwzorowują nawet najmniejsze wzniesienia. Kontury poszczególnych materiałów stają się namacalne, tworząc ekspresyjny i charakterystyczny obraz natury.

TECHNICZNIE NA CZASIE - ZALETY PODŁÓG WINYLOWYCH DO UKŁADANIA NA KLEJ

Podłogi winylowe są obecnie dostępne w szerokiej gamie wariantów instalacji. Najbardziej oryginalnym z nich jest klejony winyl. Pomimo rosnącej popularności, nie był on jeszcze w stanie zastąpić klasycznej podłogi i jest ku temu powód! Mocowanie podłogi za pomocą kleju ma wiele zalet. Ogromna wytrzymałość i stabilność paneli winylowych klejonych stanowią bardzo ważną cechę tych podłóg. Podłogi winylowe do klejenia od base.59 są nie tylko odporne na codzienne obciążenia, ale także idealnie nadają się do zastosowania w sektorze budowlanym. Im większa wysokość montażu, tym bardziej wykładzina podłogowa jest podatna na uszkodzenia pod wpływem nacisku. Ponieważ samoprzylepny winyl ma bardzo małą wysokość montażową, może wytrzymać nawet największe obciążenia i nie poddaje się ich ciężarowi. Korzystają na tym obszary intensywnie użytkowane, dzięki czemu uzyskują wyjątkowo długą żywotność. Dzięki warstwie ścieralnej o grubości 0,30 mm zadrapania i uszkodzenia spowodowane ścieraniem nie mają żadnych szans. Panale zapewniają długotrwałą piękną i równą powierzchnię. Ponadto, podłogi winylowe base.59 są antybakteryjne i antypoślizgowe, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i spokój w codziennym życiu. Urządzenia elektryczne są chronione dzięki antystatycznemu działaniu podłogi, co jednocześnie znacznie poprawia komfort chodzenia.

DUŻE PROJEKTY, BEZ OBAW

Deski klejone od base.59 są z litego winylu. Zaletą tego rozwiązania jest szczególnie niska wysokość. Dzięki całkowitej grubości 2 mm podłogi winylowe do klejenia od base.59 są idealnymi podłogami do renowacji. Do montażu nie trzeba szlifować drzwi. Jest to ogromna zaleta, szczególnie w przypadku drzwi szklanych. Ponadto równy wygląd sprawia, że nie ma niebezpieczeństwa potknięcia się. Winyl samoprzylepny odznacza się również idealnymi właściwościami akustycznymi. Ze względu na niewielką grubość, dźwięk pozbawiony jest ciała akustycznego. Dzięki temu dodatkowy zakup izolacji akustycznej jest zbędny. Nawet większe projekty renowacyjne stają się mniejszymi zadaniami, z którymi można sobie łatwo poradzić dzięki samoprzylepnemu winylowi z base.59.

KLEJONE PODŁOGI WINYLOWE - NAJWAŻNIEJSZE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE INSTALACJI

W przeciwieństwie do innych podłóg winylowych, winyl samoprzylepny jest nieco bardziej skomplikowany w układaniu. Klejenie podłóg jest wymagające i wymaga pewnej wiedzy, aby uniknąć błędów i wad. Rozmieszczenie desek musi być starannie zaplanowane i wykonane, ponieważ po wyschnięciu kleju można je usunąć tylko z większym wysiłkiem. Właściwe przygotowanie jest zatem kluczowe dla zapewnienia, że instalacja samoprzylepnego winylu zaowocuje trwale piękną podłogą.

PRECYZJA W PLANOWANIU I WYKONANIU - KLEJENIE PODŁÓG WINYLOWYCH

W przypadku klejenia na całej powierzchni należy najpierw usunąć z podłoża wszelkie pozostałości, takie jak kurz i tłuszcz. W przeciwnym razie po zamontowaniu mogą one pojawić się na cienkim materiale i pozostawić nieestetyczne ślady. Nawet najmniejsze nierówności będą wtedy widoczne na klasycznej podłodze. Prawidłowe ułożenie desek powinno być wcześniej szczegółowo przemyślane, aby na końcu nie doszło do nieplanowanego przesunięcia. Ponadto, ważne jest, aby wybrać odpowiednią ilość kleju. Tylko w ten sposób można skutecznie zapobiec ześlizgiwaniu się desek z powodu większych obciążeń. Po osadzeniu płyt w warstwie kleju można po nich chodzić dopiero po całkowitym wyschnięciu. Zarówno codzienne obciążenia, jak i silniejsze uderzenia nie są w stanie uszkodzić podłogi i nie wpływają na jej piękno i trwałość.

PODŁOGI OD BASE.59 - PODŁOGI WINYLOWE DO KLEJENIA W BRICOFLOR!

Jeśli podoba Ci się podłoga winylowa do klejenia, base.59, zamów swój ulubiony wzór w BRICOFLOR. Jeśli nadal mają Państwo pytania dotyczące podłóg winylowych, prosimy o kontakt z jednym z naszych przyjaznych i kompetentnych pracowników. Chętnie udzielą Państwu pomocy telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Wspólnie z Państwem stworzą indywidualną ofertę z gwarancją najlepszej ceny! Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy wybrany wzór pasuje do Twojego wnętrza, skorzystaj z naszego serwisu bezpłatnych próbek. Zamów już dziś na BRICOFLOR podłogi winylowe do klejenia od base.59!

 

Plus icon czytaj więcej