Najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu to Wineo 1000

Przyjemna atomosfera, niezwykłe właściwości oraz wyjątkowe wzornictwo powinna się odznaczać w każdym nowo wybudowanym lub …

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Wineo dzięki swojemu wieloloetniemu doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań podłogowych, stworzyła kolekcję paneli winylowych klejonych, która jest doskonałym przykładem ich specjalistycznej wiedzy w tworzeniu nowoczesnych i trwałych rozwiązań podłogowych.

Podróżuj po przekroczeniu progu Twojego domu

Domowo, przytulnie ale też ciepło! 20 pięknych wzorów oraz deseni zapewni Twoim czterem kątom elegancki, bijący ciepłem wygląd, ale też nada im klimatu z każdego zakątka Europy. ‘’Patina Teak” przeniesie Cię nad Morze Śródziemne, do rodzinnego domostwa gdzieś we Włoszech. Z kolei, ‘’Noric Pine Style” nada Twoim wnętrzom chłodnego i eleganckiego stylu rodem ze Skandynawii. A to wszystko, dzięki inspirowanym naturą panelami winylowymi. Ich dziecinnie proste utrzymanie oraz trwałość zapewnią Twojemu wnętrzu podziw gości na lata!

Niemiecka jakość od Wineo

Przekonaj się do Wineo również dzięki jakości paneli winylowych. Kolekcja Wineo 1000 Wood/XXL to niezwykle trwałe i wytrzymałe rozwiązanie podłogowe dostępne w klasie użytkowej 23/32. Te liczby cechują taką podłogę, która może zostać zamontowana w przestrzeniach prywantych i biurowych o średnim natężeniu ruchu. Dlatego w domu, zamontuj są w salonie czy korynarzu, a w przestrzenii komercyjnej instalacja w biurze lub kawiarnii będzie dobrym pomysłem. Dzięki powłoce ochronnej istnieje możliwość instalacji ich w biurach bez możliwości ich zniszczenia przez fotele na kółkach. Nawet ciężkie meble nie będą w stanie jej uszkodzić! Co więcej, panele winylowe z kolekcji Wineo 1000 możesz zamontować w wilgotnych pomieszczeniach! A dzięki powłoce UV, kolor będzie się utrzymywał przez lata. Mają one też przypisane klasę anyposlizgową R9 oraz wysoką ocenę ogniową Cfl-s1. Kolejną zaletą jest to, iż te panele można zainstalować przy systemie ogrzewania podłogowego, a to wszystko dzięki 9 mm grubości oraz tłumią one sprężyste dźwięki. Już dziś wybierz swoją podłogę i ciesz się nią przez długie lata!

Bezpieczeństwo to podstawa

Wineo 1000 Wood to deski całkowicie wolne od chloru, szkodliwych rozpuszczalników oraz plastyfikatorów, datego jest to najlepsze rozwiązanie dla pomieszczenia jak i dla środowiska! Produkcja paneli winylowych jest również bezpieczna dla naszej planety niż ich odpowiedników. Dzieje się tak, ponieważ panele winylowe są wykonane w całości z surowców odnawialnych! To niskoemisyjne rozwiązanie podłogowe uzyskało nagrode ‘’Blue Angels”.

Na BRICOFLOR znajdziesz podłogę, która zmieni Twój dom na zawsze!

Podłogi winylowe w systemie klejonym z kolekcji 1000 Wood XXL to rozwiązanie, które sprawi, że Twoja przestrzeń nabierze wyjątkowy charakter. Panele przeznaczone są dla wszystkich, którym zależy na trwałej i niezwykle wytrzymałej podłodze, która przetrwa próbę czasu. Połączenie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego wzornictwa sprawia, że jest to długoterminowa inwestycja w Twoją przestrzeń. Ekologiczny charakter podłóg, zastosowanie innowacyjnych technologii i niesamowicie łatwa pielęgnacja sprawia, że produkty Wineo są jednym z najbardziej popularnych i polecanych rozwiązań podłogowych na rynku. Wybierając panele LVT klejone Wineo otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności. Bogaty katalog dostępnych kolorów i wzorów jest dostępny w internetowym sklepie BRICOFLOR. BRICOFLOR oferuje także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego naszego klienta. Z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania, wystarczy, że zadzwonisz pod numer 0 61 660 15 09 lub napiszesz maila. Czekamy na wiadomość od Ciebie i Twoje zamówienie!

Plus icon czytaj więcej