Wineo 800 Tile: Uniwersalne wzornictwo dla najbardziej wymagających

Kolekcja Wineo 800 Tile oferuje designerskie podłogi winylowe o wyjątkowym wyglądzie od białych, poprzez wiele różn…

czytaj więcej
1 - 20 z 24 Produkty

Nowoczesne wzornictwo - od subtelnych po ekspresyjne

Wybierając kolekcję paneli winylowych Wineo 800 Tile otrzymasz efektywne pokrycie podłogowe, które harmonijnie dopasuje się do pozostałych elementów wystroju. Wariant "Solid Sand" to subtelny odcień piasku, który tworzy idealną bazę do naturalnego wystroju wnętrz. Delikatny odcień zapewni Ci uczucie harmonii i spokoju. Inny jasny wariant warty uwagi to "Solid Light"? Jasny i neutralny odcień szarości zapewni przyjazną atmosferę w każdym pokoju. Jeśli poszukujesz podłogi o bardziej dramatycznym i wyrazistym wyglądzie, polecamy płytki "Solid Black". Dzięki powierzchni w kolorze głębokiej czerni, możesz szybko osiągnąć ekspresjonistyczny wygląd wnętrza, który w tym samym czasie wyda się prosty i nowoczesny. Pozwól się zainspirować i wybierz najlepszy wzór dla siebie w naszym sklepie BRICOFLOR!

Wineo 800 Tile to solidna podłoga z wieloma zastosowaniami

Dzięki klasom użyteczności 23-42, kolekcja 800 Tile oferuje szeroki zakres możliwych zastosowań. Jeśli planujesz remont swojego mieszkania, biura, restauracji lub magazynu, w tej kolekcji znajdziesz odpowiednią podłogę do tych projektów. Płyty Wineo 800 Tile nadają się do użytku prywatnego, komercyjnego oraz lekkiego przemysłowego, ponieważ ich wytrzymała konstrukcja zniesie nawet duże natężenie ruchu w miejscach takich jak biura, restauracje czy hotele. Może być zamontowana na ogrzewaniu podłogowym w celu zagwarantowania maksymalnego komfortu. Dzięki tym doskonałym właściwościom, podłogi Wineo 800 mogą towarzyszyć Ci prawie wszędzie, gwarantując stabilne podłoże gotowe na każde wyzwanie.

Wysokojakościowe płyty z długoletnią gwarancją

Aby osiągnąć najlepszy efekt wizualny, podłoga LVT jest dostępna w trzech różnych rozmiarach, które można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc niecodzienne wzory na podłodze. Dostępne rozmiary to  45.72 x 45.72 cm; format  XL o wymiarach 91.44 × 45.72 cm oraz XXL o wymiarach 91.44 × 91. Płyty z kolekcji Wineo 800 Tile mają grubość całkowitą 2,5 mm, a wierzchnia warstwa ścieralna ma 0,55 mm. Ta dopracowana konstrukcja zapewnia wytrzymałość oraz odporność. Powierzchnia jest odporna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, co zapewni trwałość kolorów na lata. Ponadto podłoga jest trudnopalna oraz antypoślizgowa, spełniając przy tym dwa najważniejsze wyznaczniki bezpieczeństwa. Powierzchnia podłogi została pokryta warstwą PU, która ułatwia utrzymywanie płyt w czystości. PU jest odporna na plamy, trudne zabrudzenia i działanie substancji chemicznych. Zapewnia długoletnią trwałość kolorów i chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV. Wybierając podłogi Wineo 800 Tile dla domu, otrzymujesz 25 lat gwarancji producenta.

Przeczytaj te wskazówki, zanim zaczniesz układać

Panele winylowe klejone z kolekcji Wineo 800 Tile montowane są w systemie klejonym. Ta tradycyjna i dobrze znana metoda montażu zapewnia stabilność, wytrzymałość i trwałe przytwierdzenie do podłoża. Zanim jednak przystąpisz do instalacji, musisz odpowiednio przygotować remontowaną nawierzchnię. Przede wszystkim, powinna być czysta, sucha i absolutnie równa. Wszelkie uszczerbki wypełnić należy odpowiednim wypełniaczem. Po usunięciu zanieczyszczeń, rozprowadź warstwę kleju i zacznij ściśle układać elementy. W celu uniknięcia nadmiaru chemicznego zapachu, wybierz klej niskoemisyjny. Zwróć uwagę na to, ile kleju nakładasz na powierzchnię. Zbyt cienka lub zbyt gruba warstwa wpłynie negatywnie na stabilność podłogi. Przed układaniem właściwym, powinieneś także dopasować płytki do wymiarów swojego pomieszczenia. Płytki winylowe są elastyczne i niełamliwe, dlatego łatwo jest je dociąć do wystających elementów. Po zakończeniu układania, musisz odczekać do momentu, gdy klej się zawiąże. Zapoznaj się z instrukcjami producenta w celu uzyskania długoletniej satysfakcji z użytkowania podłogi. A jeśli nie czujesz się na siłach, spytaj o pomoc fachowca.

Kolekcja Wineo 800 Tile dostępna w sklepie BRICOFLOR

Jeśli podobają Ci się różnorodne wzory z kolekcji Wineo 800 Tile, to serdecznie zapraszamy Cię do zakupów. Zamów darmowe próbki, aby obejrzeć wybrany odcień, a następnie kup swoje nowe panele online, a my dostarczymy je pod wskazany adres. W razie pytań lub wątpliwości masz dwie opcje: skontaktuj się z nami telefonicznie bądź elektronicznie . Planujesz większe zamówienie? Również daj nam znać! Na życzenie ułożymy także indywidualną ofertę cenową dopasowaną do Twoich potrzeb. BRICOFLOR to przyjemne zakupy, dzięki którym możesz dużo zyskać. Zadzwoń do nas! Chętnie Ci doradzimy i wesprzemy w procesie zakupowym. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej