FORBO ALLURA EASE - PODŁOGA WINYLOWA LOOSE-LAY

Aby samodzielnie wykonać projekt renowacji podłóg, nie musisz już zajmować się tym zawodowo.  Przyjazne dla uż…

czytaj więcej

Aby pomóc Ci na każdym etapie danej realizacji, kolekcja Forbo Allura Ease posiada wyjątkowo prosty mechanizm łączenia oraz kombinację różnych właściwości technicznych. Dzięki szerokiemu asortymentowi różnych wzorów, kolekcja Forbo umożliwia wdrażanie własnych pomysłów do indywidualnych przedsięwzięć.  

Możesz również skorzystać z wieloletniego doświadczenia i wyróżniającej się gamy produktów renomowanego producenta, aby znaleźć odpowiednią wykładzinę podłogową odpowiadającą Twoim potrzebom i wymaganiom. Sprawdź kolekcję Allura Ease w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR i odkryj liczne możliwości dzięki wszechstronnemu wykorzystaniu paneli winylowych LVT typu Loose Lay firmy Forbo!

TWÓRZ WIELOFUNKCYJNE POKOJE - WYSTRÓJ WNĘTRZ Z ALLURA EASE

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku podłogi, jest jej wygląd. Aby nie musieć ograniczać swojej kreatywności, kolekcja Forbo Allura Ease obejmuje około 18 różnych wzorów drewnopodobnych oraz tych imitujących kamień. Wzory układanych podłóg winylowych typu loose-lay przypominają delikatne kamienne płytki lub drewniane podłogi aż do najmniejszych słojów. Aby mieć pewność, że czerpiesz korzyści z tych oryginalnie wyglądających powierzchni, Forbo stosuje najnowocześniejsze procesy produkcyjne, aby zagwarantować unikalność każdej deski lub płytki winylowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie będą takie same. Powstała różnorodność nadaje Twojemu domowi unikalny wygląd dzięki wysokiej jakości, a podłogi wyglądają jeszcze bardziej realistycznie i szczegółowo.

 Oprócz szerokiej gamy różnych rodzajów drewna, podłoga winylowa jest również dostępna w wysokojakościowej wersji imitującej naturalny kamień. Jeśli zdecydujesz się na inną metodę montażu, nie musisz rezygnować z wybranego przez siebie wzoru. Forbo ma dla Ciebie praktyczne rozwiązanie. Większość wzorów z kolekcji Forbo Allura Ease jest również dostępna w wersji na klik lub na klej!

FUNKCJONALNE PODŁOGI LOOSE-WAY Z DESEK WINYLOWYCH - WYCHODZĄC NAPRZECIW PAŃSTWA OCZEKIWANIOM

Oprócz wyjątkowego wyglądu, samonośne podłogi Forbo mogą również plusować ze względu na swoje właściwości techniczne. Całkowita grubość 5 mm sprawia, że winyl Loose-Lay jest idealny do wszelkich typów renowacji. Ze względu na cienki materiał, drzwi zazwyczaj nie trzeba już szlifować, co pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas danego przedsięwzięcia.  Ponadto, warstwa użytkowa o grubości 0.70 mm zapewnia ochronę każdego wybranego wzoru przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

 

O dobrej nośności wykładziny winylowej świadczą również jej klasy użytkowe. Podłoga Loose Lay z kolekcji Forbo Allura Ease otrzymała wiele nagród za najwyższą klasę zużycia (NK 23/33) dla sektora mieszkaniowego i kontraktowego. Instalacja w pomieszczeniach mieszkalnych charakteryzujących się większym obciążeniem lub w biurze jest zatem możliwa bez żadnych problemów. Nawet umiarkowanie uczęszczane obszary przemysłowe mogą być bez wahania pokryte elastycznym materiałem (NK 41). Oznacza to, że wszechstronne właściwości kolekcji Allura Ease okażą się idealnym wyborem zarówno w Twoim środowisku pracy, jak i zamieszkania!

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE W DOMU - KOLEKCJA FORBO ALLURA EASE

Aby sprostać dzisiejszym wymaganiom budowlanym we wszystkich sytuacjach, Forbo wyposażyło podłogi winylowe LVT Loose-lay z kolekcji Allura Ease w cenne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Aby twoje życie było przyjemniejsze na każdym kroku, podłoga winylowa jest odpowiednia dla kółek krzesełkowych i ogrzewania podłogowego. Ponadto, elastyczne rozwiązanie podłogowe ma funkcje antypoślizgowe i doskonałą izolację akustyczną wyciszającą odgłosy stukania o panele.

 

W przypadku pożaru, podłoga loose-lay jest trudnopalna (Bfl-s1), a nawet w cięższych warunkach skorzystasz z jej doskonałej stabilności wymiarowej. Wykończenie powierzchni systemem PUR ułatwia czyszczenie i konserwację, a wszelkie plamy i brud nie będą więcej stanowiły problemu.

 

INSTALACJA SAMONOŚNYCH PODŁÓG PROJEKTOWYCH - ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE

Przed rozpoczęciem układania podłóg winylowych loose-lay z Forbo Allura Ease, istnieje kilka kroków, które należy wykonać. Wszystko po to by mieć pewność, że uzyskasz stabilny efekt końcowy, który będzie nadal wyglądać świeżo po wielu latach użytkowania. Aby materiał termoplastyczny mógł się dostosować do panującej temperatury, należy przechowywać płytki winylowe lub deski w małych stosach w temperaturze pokojowej w pomieszczeniu docelowym, które należy rozłożyć 24 godziny przed rozpoczęciem prac. Samonośna podłoga winylowa może być zainstalowana na twardej, suchej, nośnej, płaskiej, czystej, wolnej od pęknięć i odpornej na napięcie i ciśnienie powierzchni.

Ponieważ jest to produkt o niskiej wysokości montażu, należy całkowicie wyrównać nierówności. W przeciwnym razie nawet najmniejsze wzniesienia i nierówności mogą pojawić się na powierzchni i prowadzić do uszkodzeń. Jeśli chcesz uzyskać optymalny rezultat, możesz zacząć od sporządzenia planu układania, Forbo zaleca różne wzory, które są dostosowane zgodnie z Twoimi indywidualnymi życzeniami.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ - OD MAJSTERKOWICZA AŻ PO FACHOWCA PODŁÓG WINYLOWYCH LOOSE-LAY

Instalacja podłogi winylowej loose-lay firmy Forbo jest prosta. Ze względu na wysoki ciężar, deski lub płytki przylegają do podłoża, a jeśli są prawidłowo zainstalowane, mogą wytrzymać wysokie obciążenia bez jakichkolwiek problemów. W poszczególnych obszarach do 250 m², podłoga winylowa powinna być układana bez dylatacji. Maksymalna długość najdłuższej strony nie powinna przekraczać 20 m, a podłoga powinna być dookoła ograniczona ścianami. Obszary nieograniczone ścianami powinny być dodatkowo przymocowane do płytek krawędziowych odporną na działanie plastyfikatora dwustronną taśmą klejącą. Progi drzwi i obszary cięcia muszą być również odpowiednio połączone z podłożem. Można również alternatywnie wybrać mocowanie kleju.

W PARZE Z NATURĄ - ZRÓWNOWAŻONE PODŁOGI OD FORBO

Jako jeden z największych producentów odpornych rozwiązań podłogowych, Forbo zwraca szczególną uwagę na kompatybilność środowiskową swoich produktów. Wszystkie podłogi winylowe w kolekcji Allura są produkowane w całości z odnawialnych źródeł energii, a 60% zawartości znajdującej się w tylnej warstwie pochodzi z recyklingu. Dlatego też, można poczuć ulgę wiedząc, że nie będziesz wdychał toksycznego powietrza.  Forbo nie używa szkodliwych substancji zawierających ftalanów. Zamiast tego producent koncentruje się na wykorzystaniu alternatyw zmiękczacza, które są zdrowe dla domu i nadają podłodze elastyczność bez żadnych wątpliwych emisji.

 

FORBO ALLURA EASE - ODKRYJ SAMONOŚNE PODŁOGI WINYLOWE LOOSE-LAY W BRICOFLOR!

 

Czy chciałbyś rozpocząć swój remont od razu, ale nadal nie jesteś pewien, który z licznych wzorów najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrz? Odkryj zatem swój ulubiony w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR i wybierz spośród wybranych egzemplarzy wysłanych prosto do Twojego domu dzięki możliwości otrzymania bezpłatnych próbek.  W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z jednym z naszych przyjaznych i pomocnych pracowników serwisu. Możesz skontaktować się z nami również skontaktować poprzez wiadomość e-mail, telefon lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

 

W przypadku zapotrzebowania na większą ilość produktów z kolekcji Forbo Allura Ease, z przyjemnością będziemy Państwu towarzyszyć w ustaleniu indywidualnej oferty z gwarancją najlepszej ceny. Załóż swoją nową podłogę winylową już dziś i stwórz swoje wymarzone wnętrze dzięki podłodze winylowej loose-lay w BRICOFLOR!

 

Plus icon czytaj więcej