Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Tarkett Starfloor Ceramic - Ceramiczne podłoże winylowe samoprzylepne

Mimo, że dekory z drewna i kamienia są odwiecznym faworytem na rynku elastycznych podłóg winylowych. Naturalna kamienna podłoga PCV z kolekcji Tarkett Starfloor Ceramic to zupełnie nowa odsłona podłóg winylowych. Dzięki ceramicznej interpretacji kamiennych dekorów samoprzylepne panele zapewniają nowoczesną aranżację, która optycznie wzmacnia każdy salon. Lekko połyskująca, mineralna wersja jest prawdziwie przyciągającą wzrok nowością, która przynosi elegancję i luksus w każdym pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej

Tarkett Starfloor Ceramic

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

W połączeniu z właściwościami technicznymi i materiałowymi, które idealnie pasują do potrzeb użytkowników w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, podłoga winylowa spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego produktu. Samoprzylepne panele PCV cechujące się standardami firmy Tarkett, zarówno pod względem trwałości i bezpieczeństwa, jak i trwałości, nie pozostawiają nic do życzenia!

Doświadczenie i jakość - Tarkett Starfloor Ceramic

W chwili obecnej podłoga nie musi już tylko inspirować wizualnie, ale musi również przekonać o właściwościach technicznych i materiałowych. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu w produkcji zrównoważonych, bezpiecznych i przede wszystkim trwałych rozwiązań podłogowych, Ty również możesz skorzystać z tej wiedzy. Odkryj bogactwo funkcji jakości technicznej, które sprawiają, że samoprzylepny winyl jest produktem najwyższej jakości, który inspiruje. Dzięki wąskiej, ale solidnej ogólnej konstrukcji wynoszącej zaledwie 2,0 mm i samoprzylepnemu spodowi, możesz łatwo i precyzyjnie ciąć Tarkett Starfloor Ceramic, sprawi to zużycie tylko tyle materiału, ile naprawdę potrzebujesz do pokrycia wnętrza. Tak więc nie ma praktycznie żadnych odpadów instalacyjnych i możesz być bardzo oszczędnym użytkownikiem. Odkryj również inne, przydatne funkcje produktu.

Łatwiej jeszcze nie było! - Higieniczna i łatwa pielęgnacja

Sprzątanie jest żmudną pracą - to nie podlega dyskusji. Jednak czyszczenie i konserwacja paneli winylowych jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Więc nie tylko oszczędzasz wysiłek, ale przede wszystkim czas. Dzięki łatwej do czyszczenia powierzchni Tarkett Starfloor Ceramic można czyścić w mgnieniu oka za pomocą wody i domowych środków czyszczących - wszelkie zabrudzenia znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki szybko i łatwo. Dzięki zastosowaniu materiału plastikowego powierzchnia nie pęcznieje w kontakcie z wodą. W związku z tym nawet szklanka z wodą nie powoduje automatycznie poważnego uszkodzenia powierzchni. Ta funkcja sprawia, że podłogi Tarkett są atrakcyjne dla kuchni i łazienek. Wykorzystaj zalety tej higienicznej i łatwej w pielęgnacji posadzki na swoją korzyść!

Perfekcyjna podłoga - Tarkett Starfloor Ceramic

Idealnie dopasowane do wymagań i wyzwań domów prywatnych, Tarkett Starfloor Ceramic. Przy wysokości zaledwie 2,0 mm konstrukcja podłogi jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Jest to szczególnie przydatne podczas montowania. Dzięki smukłej konstrukcji drzwi nie muszą być szlifowane podczas instalacji. Dopasowana do wyzwań dnia codziennego warstwa wierzchnia o grubości 2,0 mm jest nieodłącznym elementem całej konstrukcji. Jednocześnie podłoga winylowa jest wyposażona w dodatkowe wykończenie powierzchni, tak zwaną Extreme Protection, która chroni samoprzylepną podłogę winylową przeciwko zewnętrznym uszkodzeniom i ścieraniu. Dzięki tej materialnej i technicznej strukturze podłoga winylowa jest idealna do użytku w odwiedzanym salonie (klasa użytkowa 22) - w pomieszczeniach mieszkalnych, jadalniach i sypialniach i wielu innych.

Siedem razy dłuższa żywotność

Tarkett to nieskazitelny codzienny towarzysz. Nie tylko dzięki wysokiemu poziomowi komfortu i znakomitym właściwościom akustycznym projektowana podłoga jest popularnym partnerem renowacyjnym. Kolejną wyjątkową atrakcją jest wykończenie powierzchni Extreme Protection, które chroni warstwę przed uszkodzeniem, zapewnia do siedmiu razy dłuższą żywotność winylu niż w przypadku zwykłych podłóg winylowych. Tak więc kolejny remont w domu będzie dopiero za kilka lat.

Ceramiczne dekoracje w naturalnych wzorach

Projekty kolekcji Tarkett Starfloor Ceramic nie pozostawiają nic do życzenia. Dekory tworzą idealną symbiozę między naturalnością a nowoczesnością. Poznaj nieskończony świat kamiennych elementów optycznych dzięki subtelnym i matowym dekorom, ich naturalnym kolorom i naturalnym wzorom. W połączeniu z lekko matowym efektem i formatem paneli winylowych, powoduje to naturalne i nowoczesne wrażenie, które doskonale podkreśli wystrój Twojego wnętrza. Odważ się i sprawdź poszczególne dekory tej podłogi winylowej i zainspiruj się naturalnie pięknymi pomieszczeniami.

Odkryj piękno natury

Doskonały wyraz naturalnego, a zarazem nowoczesnego życia można teraz osiągnąć za pomocą takich wzorów, jak panele winylowe " Venezia Beige" Tarkett Starfloor (30,5 x 61 cm). Wystrój ceramicznych paneli o wzorze kamienia ma kolorystykę odcieni beżu i szarości, które harmonijnie się uzupełniają. Ta kombinacja kolorów tworzy naturalny obraz, który można łączyć z niemal każdym stylem wyposażenia. Czy w połączeniu z białymi meblami czy meblami z naturalnego drewna - dzięki Tarkett Starfloor Ceramic zawsze osiągniesz naturalnie piękne wnętrza. Odkryj antracytowo-czarny Tarkett Starfloor Ceramic "Venezia Black" (30,5 x 61 cm), który nadaje pomieszczeniu elegancji i szlachetności. Venezia Black może być doskonale połączona z kontrastującymi kolorami mebli lub kontrastującymi materiałami, takimi jak stal nierdzewna. Odkryj łagodne piękno natury i stwórz elegancką atmosferę.

Samoprzylepne panele PCV do montażu dla każdego

Każdy, kto kiedykolwiek układał nową wykładzinę, wie, że w pewnych okolicznościach może to wiązać się z pewnym wysiłkiem i dużą ilością czasu. Podczas układania samoprzylepnego winylu nie musisz już się tym martwić. Ponieważ układanie podłogi nigdy nie było tak szybkie i łatwe, jak w przypadku samoprzylepnych podłóg winylowych! Samoprzylepne panele PCV Tarkett Starfloor Ceramic są dziecinnie proste, a przede wszystkim łatwe w położeniu - zapewniamy! Wymaga to, oprócz samej podłogi winylowej, tylko odpowiedniego narzędzia tnącego i linijki,. Podane kroki, które należy wziąć pod uwagę, można znaleźć w następującym krótkim przewodniku.

Krok po kroku do nowych ulubionych pomieszczeń

Układanie samoprzylepnej podłogi winylowej odbywa się przy pomocy mniejszej ilości czynności, które mogą opanować nawet hobbyści. Po pierwsze, podłoże powinno być przygotowane do renowacji poprzez usunięcie starych nawierzchni i wygładzenie wszelkich nierówności. Ponadto kurz, brud i tłuszcz powinny ustąpić miejsca nowym podłogom winylowym. Po przygotowaniu pomieszczenia do remontu można łatwo dopasować panele do dostępnych wymiarów pomieszczenia za pomocą narzędzia tnącego i linijki. Również wycięcia na rury, wykusze itp. należy wykonać przed instalacją paneli. Następnie można odkleić folię, która chroni warstwę kleju na spodniej stronie paneli i zastosować panele winylowe na powierzchni. Gdy pokój jest już wyłożony, renowacja jest zakończona, więc możesz od razu wejść i ustawić swój nowy dom.

Tarkett i Bricoflor - Zespół nie do pokonania!

Tarkett Starfloor Ceramic można teraz kupić szybko i łatwo w sklepie internetowym Bricoflor. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami masz gwarancję szybkiej dostawy nowej podłogi i bezkonkurencyjnej ceny! Skorzystaj z oferty usług Bricoflor i odkryj bezpłatną usługę próbkowania i najlepszą gwarancję ceny lub skorzystaj z naszej usługi konsultacji telefonicznej! Możesz więc poprosić w ten sposób - lub za pośrednictwem formularza kontaktowego - o indywidualną ofertę, aby zaoszczędzić pieniądze za większe zamówienia. Dlatego zawsze znajdziesz odpowiedni winyl Tarkett do swojego projektu renowacji w Bricoflor!