Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Brooklyn – Miejskie akcenty w aranżacji Twojego biura!

Płytki dywanowe Balsan Brooklyn to utrzymana w szeroko pojętym duchu modernizmu kolekcja, w której dominują motywy związane z duchem miejskiego krajobrazu i dynamiki. W zestawieniu z ciepłymi barwami dostępnymi w ofercie, płytki dywanowe  są elementem większej koncepcji, która łączy w sobie świeżość, nowoczesną technikę wykonania i niezrównaną satysfakcję z użytkowania produktu przez długie lata.

Miejski akcent, czyli stylistyczna myśl przewodnia kolekcji, to niezwykły sposób na dodanie każdemu z wnętrz biurowych szczypty oryginalności oraz oderwać od niego skojarzenie pod tytułem „nuda”, zastępując je skutecznie przymiotnikiem - „niebanalna klasyka”.

Dowiedz się więcej

Balsan Brooklyn

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 8 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Projektuj i eksperymentuj ze swoim wnętrzem, tworząc klimat dzięki Balsan Brooklyn

Jeżeli bliskie Ci są eksperymenty estetyczne i lubisz różnorodność ciekawych połączeń w swojej przestrzeni biurowej, płytki dywanowe Balsan Brooklyn są idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Oparty na miejskiej dynamice projekt jest świetnym modelem, sprawdzającym się i znajdującym zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Graficzny wzór płytek pozwala na szeroki wachlarz możliwości łączenia ich z innymi kolekcjami lub seriami, perfekcyjnie zagospodarowując swoją wymarzoną przestrzeń. Obawiasz się o wytrzymałość i trwałość, które okazują się koniecznym warunkiem intensywnej eksploatacji? Żaden problem – wykładzina w płytkach Balsan Brooklyn posiada właściwości techniczne w doskonały sposób utrzymujące ją na wysokim standardzie jakości, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Nowa wizja miasta i kolorów tylko z płytkami dywanowymi Balsan Brooklyn

9 wariantów kolorystycznych dostępnych w ofercie płytek dywanowych serii Balsan Brooklyn to obietnica tysiąca niezwykłych pomysłów na urządzenie swojego wnętrza. Ciepła paleta barw nada Twojemu pomieszczeniu wyrazistego charakteru i sprawi, że nie będzie ono kojarzone tylko i wyłącznie z nieprzyjemnym wypełnianiem obowiązków. Dzięki typowo miejskiej stylistyce, masz szansę poczuć się we własnym biurze jak w oryginalnej pracowni z charakterem i nietuzinkowym rysem. Specyficzny, rozpoznawalny rodzaj faktury doda również indywidualność nawet najbardziej banalnemu (z pozoru) wnętrzu.

Balsan Brooklyn  – Właściwości wspierające estetykę i zapewniające maksimum komfortu dla Ciebie

Płytki dywanowe z kolekcji Balsan Brooklyn to zestaw gwarancyjny, który nie zawiedzie nawet w przypadku długich lat użytkowania. Zoptymalizowane wymiary – ciężar runa wynosi 780 g/m2, natomiast jego wysokość – 3.3 mm, pozwalają na detaliczne czyszczenie wykładziny oraz niedopuszczanie do wnikania w nią dużej ilości elementów, mogących osadzać się głęboko wewnątrz oraz utrudniać konserwację. Oprócz tego umożliwiają również wytrzymanie dużego nacisku i toczenia, które stanowią konsekwencje używania krzeseł obrotowych z kółkami i innych mebli.

Ważną informacją dla wszystkich miłośników życia w zgodzie z naturą jest fakt, że płytki dywanowe Balsan Brooklyn posiadają specjalny certyfikat EPD (Environmental Product Declaration), poświadczający ich jakość osiąganą w jednoczesnej korelacji zdrowych stosunków ekologiczno-środowiskowych. Przydatną właściwością jest również świetna adaptacja płytek na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. O bezpieczeństwie produktu mówi sam fakt przyznania mu najwyższej klasy odporności ogniowej – Bfl-s1, a także cechy zapewniające stabilność i brak podatności poślizgowej. Wartości związane z klasą komfortu (2) oraz użytkowania (33) to niezwykle ważne wskaźniki, jeżeli myślisz o wykorzystaniu płytek dywanowych Balsan Brooklyn w przestrzeni dużej eksploatacji. Dodatkowym walorem produktu jest wysoki poziom izolacji hałasów zewnętrznych i uderzeń, co skutecznie zapewnia komfortowe warunki podczas pracy.

Trzy warianty montażu – Wybierz najlepszy dla siebie i swojego wnętrza!

Montaż płytek wykładzinowych Balsan Brooklyn to naprawdę nieskomplikowany proces – warunkiem jest dokształcenie się w kwestii wymaganych zaleceń co do wykonywania kolejnych kroków. Wybierając jeden z trzech proponowanych sposobów układania (cegiełkowy, warcabowy, także monolityczny), budujesz osobistą wizję nie tylko zarysu projektu, ale wkraczasz na teren jego samodzielnej realizacji. Aby być w pełni przekonanym co do bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu podejmowanych działań, możesz zatrudnić ekipę fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu wprowadzą Cię w tajniki montażu płytek. Żądny indywidualnej drogi ułożenia swojej wymarzonej wizji artystycznej? Pamiętaj, aby dokładnie przygotować podłoże – gruntowana zasada trzech kroków: oczyszczania, wygładzania oraz osuszania to podstawa! Warto również mieć na uwadze temperaturę pomieszczenia, w którym przechowujesz płytki dywanowe.

BRICOFLOR – Najlepsze miejsce do zakupu płytek dywanowych Balsan Brooklyn

Dostępna na naszej stronie internetowej oferta online to doskonała propozycja i zachęta, abyś zapoznał się ze szczegółami interesujących Cię produktów. Naszą wyjątkową rekomendacją jest opcja  zamówienia bezpłatnych próbek – to niepowtarzalna okazja, aby dokonać szczegółowego porównania wad i zalet wszystkich rodzajów płytek. To dla Ciebie przygotujemy również spersonalizowaną alternatywę oferty, całkowicie dostosowaną do Twoich potrzeb lub danych nam sugestii. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące jakiejkolwiek kwestii związanej z płytkami dywanowymi Balsan Brooklyn, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami – znajdziemy dla Ciebie pomoc i odpowiedź na najtrudniejsze z pytań. W trosce o pełną dbałość związaną ze spełnieniem Twoich wymagań, postaramy się o osiągnięcie maksimum Twojej satysfakcji.