Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Balsan Park – Twoje biuro bliżej natury

Nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane na miarę Twoich potrzeb. Płytki dywanowe z kolekcji Balsan Park spełniają najśmielsze marzenia o oryginalnej podłodze. Można je połączyć w różnych układach kolorystycznych oraz z innymi kolekcjami, takimi jak Avenue, Brooklyn, Odeon i Soho. Praca w biurze wcale nie musi być nudna! Dowiedz się więcej

Balsan Park

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 8 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Płytki dywanowe posiadają zaskakujące dane techniczne

Wybierz jeden z 9 kolorów i ciesz się inspiracją z nich płynącą. Inspiracją dla firmy Balsan były miejskie wpływy i zagospodarowanie przestrzeni parków, dlatego zaprojektowali te wyjątkowe płytki dywanowe i teraz dzielą się nimi z Tobą. Uniwersalne wymiary 50 x 50 mm doskonale będą się prezentować na każdej przestrzeni, bez względu na jej wielkość. Proponowane wzory są cenione przez użytkowników nie tylko ze względu na ich dekoracyjność, ale także z powodu łatwego czyszczenia i niezwykłej wytrzymałości. Wykonane w 100% z poliamidu barwionego w masie, sprostają wyzwaniom codzienności w Twoim biurze. Wysoki stopień wytrzymałości powoduje, że podłoga wykładzinowa Balsan Park jest polecana do pomieszczeń biurowych i komercyjnych o wysokim natężeniu ruchu, co jest potwierdzone certyfikatem NF UPEC.

Francuska finezja i elegancja

Francuska firma Balsan to ponad trzystuletnia rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie w trosce o Twoją satysfakcję z oferowanych produktów. To prawdziwy komfort w atrakcyjnej cenie, który będzie cieszył oko kolorami inspirowanymi naturalnymi wzorami przez długie lata. Całkowita grubość płytki dywanowej to 6,1 mm, w tym aż 2,7 mm stanowi wysokość runa, która zapewnia odpowiednią miękkość i delikatność podłoża do pracy.

Płytki dywanowe o runie pętelkowym typu tip sheared, czyli wykonane z różnej wysokości tuftów, w którym najwyższe tufty poddane są częściowemu rozcięciu, powodując ciekawe efekty wizualne. Zastosowanie takiego splotu sprawia, że wykładzina modułowa zachwyci Cię swoim naturalnym wzorem, jednocześnie gwarantując odporność na ścieranie i zabrudzenia.

W odróżnieniu od wykładziny w rolce, płytki nie strzępią się, każdy pojedynczy kafelek ma zabezpieczone krawędzie, w efekcie możesz z nich korzystać przez znacznie dłuższy czas, bez widocznych oznak zniszczenia. Kolejnym atutem wykładziny w płytkach jest niesamowita łatwość montażu i demontażu, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej wytrzymałości, dzięki podstawie wykonanej z bitumitu. A gdy liczy się dla Ciebie akustyka, możesz zastąpić bitumit, specjalnym spodem Sonic Comfort. Nowoczesna technologia w połączeniu z wykorzystaniem specjalnych splotów i miłej dla oka kolorystyki to właśnie płytki dywanowe Balsan Park, odporne na intensywne użytkowanie i bardzo łatwe w pielęgnacji.

Bezpieczeństwo wykładziny dywanowej Balsan Park potwierdzone certyfikatami

Płytki dywanowe z kolekcji Balsan Park są antystatyczne na poziomie 2 kV, czyli redukują elektryczne napięcia, zanim dojdzie do odczuwalnego rozładowania, dzięki czemu łatwo się je odkurza. Twoja podłoga zawsze będzie lśniła czystością, nawet bez zszywek, tak popularnych w biurach. Ponadto wykładzina modułowa spełnia wymagania dla podłóg przeznaczonych do obiektów publicznych pod względem palności, gdyż posiada atest trudnopalności Bfl-s1 zgodny z normą EN 13501-1.

Wybierając płytki Balsan Park, wybierasz produkt wykonany z tworzyw trudnopalnych, tym samym dbając bezpieczeństwo. Oferowany produkt posiada certyfikat EPD (Environmental Product Declaration), czyli tak zwaną deklarację środowiskową, w której określa się oddziaływania (emisje do środowiska) oraz aspekty środowiskowe, takie jak zużycie energii i materiałów, w poszczególnych etapach cyklu życia wyrobu. Dbając o bezpieczeństwo, jednocześnie zapewniasz wysoką ochronę przed odgłosami uderzeń i wytłumienie hałasów. Płytki dywanowe, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, są odporne na promienie słoneczne i blaknięcie, dlatego gwarantują długotrwałą satysfakcję z użytkowania podłogi.

Wyjątkowo szybko zmienisz wygląd wnętrza z bezproblemowym montażem

Montaż i demontaż płytek dywanowych Balsan Park to jedna z wielu zalet proponowanego produktu. Z łatwością sam sprostasz ułożeniu nowej podłogi, bez konieczności zatrudniania fachowców, czy zakupu specjalistycznego sprzętu.  Wystarczy, że powierzchnia będzie sucha, gładka i równa. Uniwersalne wymiary powodują, że bardzo prosto dopasujesz płytki do kątów i krzywizn. Ciekawe rozwiązania kolorystyczne oraz możliwość łączenia płytek wykładzinowych z innymi wyrobami firmy Balsan dają nieograniczone możliwości tworzenia unikatowych podłóg w Twoim biurze. Najlepszy efekt wizualny uzyskasz, podążając za kierunkiem runa, wskazanym na odwrocie płytek dywanowych. A do tego masz, aż dwa sposoby układania płytek. Możesz wybrać kierunek monolityczny, czyli, że wszystkie rzędy mają początek w tym samym miejscu. Albo kierunek naprzemiennym, czyli cegiełkę, oznacza to, że drugi rząd zaczyna się w połowie płytki w pierwszym rzędzie.

Płytki dywanowe Balsan Park znajdziesz w ofercie dopasowanej do Twoich potrzeb

Bogata oferta z kolekcji Balsan Rain dostępna jest online w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR. Wystarczy jedno kliknięcie, by otworzyć świat pełen kolorów i jakości. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam, że remont biura to drobnostka. Oglądasz, wybierasz i decydujesz. A gdy spodoba Ci się coś, tak naprawdę, to wyślemy Ci darmową próbkę, byś mógł w realu przekonać się, że to właściwy wybór. Indywidualna oferta dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb, a do tego atrakcyjne ceny! Czy można oprzeć się takiej ofercie? Z pewnością nie, dlatego nie wahaj się już dłużej i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Pytaj o szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji technicznej płytek Balsan Park bądź szczegóły dotyczące samego zamówienia lub dostawy.