Balsan Track – płytki dywanowe inspirowane stylem dużego miasta

Udekoruj dowolną przestrzeń w mgnieniu oka dzięki Balsan Track. Aby w każdym pomieszczeniu oddać nutę wielkiego miasta, płytk…
czytaj więcej

Ekscytujące możliwości projektowania z płytkami wykładziny Balsan

Stwórz wyjątkowe miejsca do życia, pracy i relaksu, łącząc płytki dywanowe z kolekcjami Balsan's Avenue, Brooklyn, Odéon i Soho. Skład 100% barwionej w całości przędzy poliamidowej, która jest wykonana z przetworzonych sieci rybackich, sprawia, że ​​łatwa w pielęgnacji i wyjątkowo wytrzymała kolekcja jest idealnym produktem do obszarów o dużym natężeniu ruchu publicznego. Potwierdza to najwyższą możliwą klasę użytkowania 33 dla tekstylnych wykładzin podłogowych. Stwórz ekscytującą kompozycję za pomocą dziewięciu subtelnych tonów. Odważ się tworzyć indywidualne wzory, na przykład do oznaczania chodników. Łącząc różne kolory, tworzysz dodatkowy akcent harmonii w swoich pokojach. Oprócz ekstremalnej trwałości imponują doskonałą odpornością na światło. Dzięki temu blask dekorów jest zachowany przez lata i nie słabnie, niezależnie od naprężeń i promieni UV.

Przekonujący w wielu aspektach

Balsan Track został wyposażony w wysoką jakość techniczną. Modułowe wykładziny podłogowe wyposażone w podkład bitumiczny mają łączną gramaturę 4220 g/m², z czego 625 g/m² to wkładka. Jest to produkt certyfikowany przez EPD (Environmental Product Declaration), który został również nagrodzony pieczęcią GUT oraz najlepszą możliwą klasą emisji A+. Oprócz właściwości antystatycznychBalsan Track nadaje się do kółek, co może być decydującym czynnikiem, zwłaszcza w biurach. Pozwól swoim pracownikom na bezproblemowe korzystanie z krzesła biurowego po tej pięknej jakości z całkowitym spokojem. Aby nie dochodziło do zakłóceń akustycznych nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu publicznego, kolekcja zapewnia izolację od dźwięków uderzeniowych na poziomie 25 dB oraz zwiększoną izolację akustyczną pomieszczenia. Prowadź niezakłócone rozmowy w dobrze zaprojektowanych pokojach.

Producent o wysokiej świadomości ekologicznej

Balsan Track jest przykładem przyjaznej dla środowiska metody produkcji francuskiego producenta. Ta rodzinna firma, która ma prawie trzysta lat, znana jest z wyraźnej świadomości ekologicznej i zaangażowania w zrównoważony rozwój. Na przykład firma Balsan przoduje w prowadzeniu własnej zintegrowanej oczyszczalni ścieków, stosując metody oszczędzania zasobów i energii oraz spełniając kryteria dobrze znanych etykiet środowiskowych, takich jak GUT, dla wszystkich swoich produktów. Odkryj wysokiej jakości płytki dywanowe, które chronią naszą planetę.

Pozwól się przekonać doskonałym, łatwym montażem płytek wykładzinowych

Ciesz się zaletami płytek dywanowych Balsan już po ułożeniu. Balsan Track jest niezwykle poręczny i można go swobodnie układać przy niewielkim wysiłku. Nie potrzebujesz do tego nawet drogiego materiału dodatkowego. Modułowe wykładziny podłogowe może układać każdy bez dużej wiedzy rzemieślniczej. Przylegając do własnego ciężaru, po zamocowaniu płytek tekstylnych nie można ich już przesuwać. Dzięki gwarantowanej stabilności wymiarowej 0,20% i antypoślizgowemu podkładowi bitumicznemu, Balsan Track zapewnia najwyższą jakość u Twoich stóp. Dla jeszcze lepszej stabilności zalecamy przyklejenie dwustronnej taśmy samoprzylepnej w odległości 10 cm od ściany jako dodatkowe mocowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Luźna i prosta, ta kolekcja najlepiej układa się monolitycznie. Producent Balsan również poleca ten wariant układu. Podczas gdy jesteś zajęty denerwującymi pomiarami i cięciami alternatywnymi wykładzinami podłogowymi, obciążenie pracą płytek dywanowych firmy Balsan jest znacznie zmniejszone. Dzięki najnowocześniejszej wytrzymałości możesz cieszyć się możliwością dostosowania ich do dowolnej wielkości pomieszczenia bez poświęcania jakości. Jeśli poszczególne moduły zostaną zniszczone przez uporczywe plamy lub uszkodzenia, istnieje możliwość ich łatwej wymiany. Ponadto można ponownie wykorzystać nienaruszone dekory. Jeśli masz zamiar się przenieść, możesz oczywiście podnieść je ponownie i dalej z nich korzystać.

Kup Balsan Track już teraz w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Czy Ciebie również przekonały Cię te niezwykle piękne płytki dywanowe Balsan i czy chciałbyś, aby Twoje pokoje lśniły stylowymi meblami? Zamów teraz u swojego specjalisty od wykładzin podłogowych i ściennych, a zyskasz na trzy sposoby. Kup Balsan Track z naszą sprawdzoną gwarancją najlepszej ceny! Chciałbyś sam przekonać się o jakości dekorów przed złożeniem zamówienia? W tym celu zamów bezpłatne próbki! Po prostu wypełnij odpowiedni formularz na naszej stronie głównej, a my wyślemy Ci próbkę pocztą. Jeśli potrzebujesz większej ilości zamówienia, zapraszamy do indywidualnej oferty przygotowanej przez nasz dział ofertowy. Masz pytania dotyczące produktu, życzenia lub chciałbyś się upewnić, że wszystko zostało załatwione poprawnie? Skontaktuj się z naszym przyjaznym kompetentnym zespołem! Wygodnie i łatwo przez e-mail, formularz kontaktowy lub naszą infolinię telefoniczną. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej