szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Desso Libra Lines - płytki dywanowe o efektownej podłużnej strukturze

Czy jesteście Państwo zmęczeni stosowaniem twardych wykładzin podłogowych i szukacie odpowiedniej alternatywy dla sektora budowlanego? Odkryj teraz Desso Libra Lines i daj się zainspirować wyjątkowo wytrzymałymi płytkami dywanowymi. Ta tekstylna wykładzina podłogowa oferuje czystą estetykę i opakowuje ją w najwyższej jakości materiał premium. Przekonaj się na własnej skórze, jak płytki tekstylne mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje codzienne życie!

Desso Libra Lines - płytki dywanowe o efektownej podłużnej strukturze

Czy jesteście Państwo zmęczeni stosowaniem twardych wykładzin podłogowych i szukacie odpowiedniej alternatywy dla sektora …

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Najlepsze wyposażenie do biura lub restauracji z płytkami dywanowymi Desso

Jak prawie wszystkie płytki dywanowe Desso, ta kolekcja ma szczególnie wysoką klasę ścieralności, co sprawia, że podłoga jest bardzo trwała. Wykładziny tekstylne klasy użytkowej 33 mogą być stosowane w hotelach, domach towarowych, restauracjach, biurach, a nawet halach wystawowych. Jednocześnie emanują miękkością i łagodnością, którą można znaleźć tylko w nielicznych innych produktach. Aby wytrzymać zużycie w miejscach publicznych, powierzchnia użytkowa wytrzymałych płytek dywanowych jest wykonana w 100% z poliamidu, wysokiej jakości przędzy, która nie plami się łatwo i jest znana ze swojej trwałości.

Pomimo doskonałych parametrów technicznych, materiał ten jest nie mniej atrakcyjny i zachęca ludzi do pozostania dłużej w Państwa sklepach, zjedzenia posiłku w Państwa lokalu gastronomicznym, a nawet przyjemnego relaksu w Państwa hotelu. Z kolei w biurze czy w szkole kolekcja inspiruje poważnym i profesjonalnym wyglądem, a miękka powierzchnia użytkowa zachęca do wzięcia głębokiego oddechu i zregenerowania sił podczas przerw.

Nowoczesne wzornictwo w wielu kolorach z celowym wyglądem pasków

Wygląd w przestrzeni publicznej nie oznacza jednak, że trzeba się obejść bez indywidualnych możliwości aranżacyjnych! Desso Libra Lines jest dostępna w 24 różnych kolorach, od klasycznych po pięknie kolorowe. Jeśli więc lubisz nieco bardziej kolorowo, te płytki dywanowe są dostępne w wielu odcieniach niebieskiego lub żółtego. W celu uzyskania bardziej neutralnego wystroju pomieszczeń można również wybrać spośród licznych odcieni antracytu, szarości, brązu lub beżu. Niezależnie od wybranego koloru, powierzchnie użytkowe kolekcji łączy jedno: szykowny wygląd w paski, który lekko kontrastuje z poszczególnymi kolorami bazowymi i tworzy celową dynamikę pomieszczenia.

Ale najpiękniejsze jest to, że wcale nie musisz wybierać jednego wariantu! Wszystkie płytki dywanowe mają takie same wymiary 50 x 50 cm, dzięki czemu można dowolnie wymieniać jeden kolor z drugim. Stwórz przejrzyste ścieżki robocze, dekoruj poszczególne pomieszczenia w różnych odcieniach, nie rezygnując z harmonijnej koncepcji podstawowej lub po prostu stwórz swoją własną podłogę z pomocą dużej palety kolorów!

Mocne trzymanie, nawet bez dodatkowego kleju

Jedną z rzeczy, która sprawia, że płytki dywanowe są tak praktyczne i elastyczne jest to, że można je układać luźno bez konieczności klejenia na całej powierzchni. Jeśli podłoga nie jest przyklejona, ma to wiele zalet: Jeśli jakiś kolor przestanie Ci się podobać lub moduł ulegnie uszkodzeniu, można go wymienić bez większego wysiłku. Jeśli, z drugiej strony, zmieniasz miejsce zamieszkania, Twoja podłoga może być po prostu spakowana razem z Tobą! Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, nie musząc kupować nowego, ale także zaoszczędzisz sobie pracy przy usuwaniu starej podłogi i pozostałości kleju. Ale jeśli nie przez klej, to jak wytrzymują płytki tekstylne? W rzeczywistości, same utrzymują się mocno na podłodze dzięki swojemu wysokiemu ciężarowi, który po połączeniu ze sobą jest praktycznie nie do ruszenia. W sumie jeden metr kwadratowy ma łączną wagę 4100 g, która nie może się nawet przypadkowo ześlizgnąć. Niemniej jednak, pojedyncza płytka dywanowa może być doskonale przenoszona i układana samodzielnie.

Instalacja dziecinnie prosta, nawet bez doświadczenia rzemieślniczego.

Do tej pory nie wspomniano jednak o jednej decydującej zalecie luźnego układania: jeśli podłoga nie jest przyklejona, błędy w ułożeniu można łatwo i bez presji czasu skorygować. Płytki dywanowe Desso są więc idealne nawet dla niedoświadczonych rzemieślników-hobbystów. Nawet drogie akcesoria nie są potrzebne do instalacji! Wszystko, czego potrzebujesz to taśma dwustronna, miarka, ołówek do zaznaczania oraz nóż do cięcia i jesteś gotowy do pracy!

Po otrzymaniu produktu należy wyjąć go z opakowania, aby umożliwić mu dostosowanie się do temperatury panującej w pomieszczeniu. Proces ten trwa do 48 godzin, które należy wykorzystać na przygotowanie podłoża. Aby instalacja przebiegła pomyślnie, podłoże musi być suche, czyste i równe. Oczyść ją ze starych plam tłuszczu, resztek wykładziny podłogowej lub po prostu kurzu. Jeśli wszystko jest gotowe, zalecamy rozpoczęcie układania płytek na środku pomieszczenia, aby uniknąć nieprawidłowego ułożenia płytek tekstylnych. Teraz należy ułożyć kolejną płytkę dywanową krawędź w krawędź z pierwszą i w ten sposób pokryć całe pomieszczenie. Ponieważ ostatni rząd, który będzie przy ścianie, prawdopodobnie nie będzie pasował dokładnie, trzeba będzie go precyzyjnie przyciąć za pomocą noża do cięcia. Cięcie należy zawsze wykonywać od tyłu produktu, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że powierzchnia użytkowa będzie się strzępić. W zależności od wielkości pomieszczenia, zaleca się również przymocowanie tych modułów za pomocą taśmy dwustronnej, aby stworzyć jeszcze solidniejszą ramę. Następnie włóż przycięte kawałki i Twoja nowa podłoga jest gotowa!

Doskonałe właściwości płytek dywanowych w codziennym użytkowaniu

Jeśli myślisz, że to wszystko, co płytki dywanowe mają do zaoferowania, to jesteś w błędzie! Obok eleganckiego wyglądu, najlepszych parametrów technicznych i łatwej obsługi, płytki tekstylne zachwycają najlepszymi właściwościami materiału. Na przykład materiał przędzy jest w stanie związać ze sobą kurz, zapobiegając w ten sposób przedostawaniu się kurzu domowego i drobnego pyłu do dróg oddechowych. Czy Ty lub ktoś z Twoich pracowników jest być może uczulony na kurz? Podłoga ta pomoże złagodzić Państwa problemy i nawet jeśli nie są Państwo wrażliwi na kurz, skorzystają Państwo z dobrego klimatu w pomieszczeniach i skoncentrowanej atmosfery pracy. Zebrany pył można następnie łatwo usunąć za pomocą odkurzacza. Jeśli szczególnie zależy Ci na utrzymaniu powietrza wolnego od kurzu, być może warto rozważyć ogrzewanie podłogowe. Zmienia to cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i zmniejsza zawirowania kurzu domowego. Oczywiście kolekcja ta nadaje się również do stosowania na powierzchni z ogrzewaniem podłogowym opartym na gorącej wodzie.

Ale nawet poza tym, Desso Libra Lines posiada istotne właściwości, których nie powinno zabraknąć w biurze! Jest oczywiście antystatyczna, więc można w niej bezpiecznie przechowywać sprzęt komputerowy. Nadaje się również do użytkowania krzeseł obrotowych dzięki czemu nie musisz się uszkodzeń.  Miękka powierzchnia użytkowa zapewnia ponadto poprawę dźwięku uderzeniowego do 25 dB, co sprzyja wyciszeniu odgłosów otoczenia. Spełnione są również normy bezpieczeństwa w miejscach publicznych, ponieważ płytki tekstylne posiadają wysoką klasę ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, która jest uważana za trudnopalną i nawet w przypadku pożaru wytwarza bardzo mało dymu!

Pod względem logistycznym ten innowacyjny produkt ma wiele zalet w porównaniu z metrowymi pasami lub szczególnie ciężkimi wykładzinami podłogowymi. Moduły można łatwo przenosić i nawet wąskie klatki schodowe nie stanowią już przeszkody! Nie zmagaj się z transportem i oszczędź sobie nerwów. Dzięki niewielkim wymiarom można również doskonale zaplanować małe lub skośne pomieszczenia, przy czym powstaje znacznie mniej odpadów. Oszczędzaj więc pieniądze, wybierając płytki dywanowe! Jeśli pozostały Ci jeszcze jakieś moduły, to doskonale się układają i można je łatwo przechowywać pod schodami do piwnicy lub na strychu.

Desso Libra Lines - liniowe płytki dywanowe już dostępne w BRICOFLOR!

Czy są Państwo tak samo entuzjastycznie nastawieni do Desso Libra Lines jak my i chcieliby Państwo zainstalować te najwyższej klasy płytki dywanowe w swoich pomieszczeniach? Zamów już dziś w BRICOFLOR, Twoim Nr 1 w zakresie wykładzin ściennych i podłogowych i zapewnij sobie wymarzoną podłogę na najlepszych warunkach. U nas, na przykład, nie ma problemu z osobistym obejrzeniem naszych produktów. Skorzystaj z naszego bezpłatnego serwisu próbek i zamów wybrany przez siebie dekor! Następnie wyślemy je bezpośrednio do Państwa domu, gdzie w wolnej chwili będą mogli Państwo przekonać się o jakości i wyglądzie wybranych towarów. Gdy już zdecydujesz się na zakup, możesz skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której otrzymasz nasze produkty w najniższej cenie. Jeśli potrzebujesz większej ilości zamówienia, być może warto skontaktować się z nami osobiście! Sprawdzimy Twoje zamówienie i wspólnie z Tobą stworzymy indywidualną ofertę, która będzie dostosowana do Twojego projektu! W celu uzyskania oferty lub w przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt osobisty. Z naszym przyjaznym i pomocnym działem obsługi klienta można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem infolinii, online przez e-mail lub za pomocą naszego praktycznego formularza kontaktowego. Do zobaczenia wkrótce, my już cieszymy się na Twój przyjazd!

Plus icon czytaj więcej