Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Heuga Interlay - rozwiązanie zapewniajace komfort 

Ten produkt jest wspaniałym uzupełnieniem Twoich płytek dywanowych Heuga. Heuga swoją izolację akustyczną, aby zapewnić aspekt dodatkowego komfortu w Twoim środowisku życia. Interlay jest materiałem podkładowym, który umieszcza się pomiędzy płytkami dywanowymi a podłogą.

Dowiedz się więcej

Izolacja akustyczna Heuga Interlay

Dostępne filtry:

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Wzmacnia on amortyzację płytki dywanowej, zapewniając dodatkowy komfort i dalszą redukcję hałasu. Płytki Interlay są luźno ułożone, sprężyste i niezwykle trwałe. Naturalnie chcesz, aby osoby korzystające z Twojej przestrzeni czuły się tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy jest to pomieszczenie biurowe, hotel czy kino. Płytki dywanowe same w sobie zapewnią wystarczającą izolację akustyczną, ale gdy potrzebne jest dodatkowe pochłanianie dźwięku i wydajność, można zastosować Interlay na całej powierzchni lub w pojedynczych miejscach.

Zalety oferowane przez Heuga Interlay

Istnieje wiele korzyści wynikających z zastosowania Heuga Interlay w Twoim domu. Po pierwsze, podobnie jak płytki dywanowe Heuga, jest to podkład typu loose-lay, co oznacza, że może być instalowany za pomocą własnego kleju, bez konieczności korzystania z usług profesjonalisty. Po drugie, może być stosowany nawet po wymianie płytek dywanowych, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Po trzecie, znacznie podniesie komfort użytkowania Twojej podłogi. Heuga Interlay to niezwykle odporny produkt, który zagwarantuje wiele lat przyjemności w Twoim domu, biurze lub firmie.

Dobra dla Ciebie i Twoich sąsiadów

To rozwiązanie podłogowe doskonale sprawdza się w każdej sytuacji domowej. Szczególnie jednak skorzystają na tym osoby mieszkające w mieszkaniach. Linia ta zapewnia maksymalny komfort i pomaga zredukować hałas w pomieszczeniach. Jeśli na przykład mieszkasz na ostatnim piętrze apartamentowca, ciągłe obawy, że obudzisz swoich sąsiadów, mogą zniknąć z pomocą płytek podłogowych Interlay firmy Heuga, które zapewniają redukcję hałasu o 4dB. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej linii, skontaktuj się z nami!