Interface Unity: Renowacja jakościowa przy użyciu płytek dywanowych

Jaką wykładzinę podłogową wybrać podczas remontu pomieszczeń firmowych? Proponujemy płytki dywanowe Interface Unity! Uznana z…
czytaj więcej

Interface unity: Stwórz wymarzony wygląd dzieki płytkowm dywanowym

Aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania projektantów, płytki dywanowe Interface Unity są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Neutralne kolory, bardzo jasne beże i szarości, po to aby stworzyć dość klasyczną i stonowaną atmosferę. Ponadto płytki dywanowe dostępne w modnych kolorach, w tym w gamie ciemniejszych szarości: antracytowej, łupkowej, węglowej itp. A także jaskrawe kolory, takie jak błękit laguny, zieleń limonki, żółć mniszka lekarskiego, które dodadzą Twojemu biuru oryginalności.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć płytki w różnych kolorach, tworząc bardziej kolorowe przestrzenie, wyznaczając pewne obszary lub podkreślając inne. A ponieważ kolekcja wykładzin Interface Unity jest dostępna zarówno w płytkach 50 x 50 cm, jak i w listwach 25 x 100 cm, możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone!

Interface unity: mocne i trwałe płytki dywanowe

Chociaż nie ma powodu, dla którego nie można zainstalować go w domu lub mieszkaniu, kolekcja "Unity" firmy Interface została zaprojektowana specjalnie do użytku komercyjnego. Jako wykładzina biurowa w płytkach, w sklepach, pomieszczeniach biurowych, domach towarowych, hotelach... nawet regularne użytkowanie i duży ruch nie spowodują uszkodzenia wykładziny Interface Unity w płytkach, która posiada klasę użytkowania 33 (intensywne użytkowanie komercyjne). Świadczą o tym właściwości techniczne tej płytki dywanowej, która jest zarówna odporna na strzępienie i ognioodporna (Bfl-s1 lub Cfl-s1). Posiada również właściwości antystatyczne i antypoślizgowe. Jest także odporna na światło, co oznacza, brak ryzyka blaknięcia kolorów z upływme czasu. Jest dostosowana do krzeseł na kółkach i ogrzewania podłogowego. Krótko mówiąc, wybór płytek dywanowych Interface Unity oznacza wybór solidnej, wytrzymałej wykładziny, która będzie służyć przez wiele lat, nie ulegając zniszczeniu ani wyblaknięciu. Dzięki izolacji akustycznej na poziomie 26dB, wykładzina Interface Unity w naturalny sposób pochłania odgłosy kroków i uderzeń, zapewniając doskonały komfort akustyczny.

Płytki dywanowe Interface Unity: szybki i łatwy montaż!

Kolejną ogromną zaletą kolekcji płytek dywanowych Interface Unity jest szybkość i łatwość ich instalacji w pomieszczeniach. To dlatego, że Interface Unity to gama samopoziomujących płytek dywanowych. Oznacza to, że do układania na podłożu nie jest potrzebny klej, ponieważ płytki dywanowe są mocowane i utrzymywane na podłodze wyłącznie dzięki własnemu ciężarowi. Nie martw się: asfaltowe podłoże płytek dywanowych Interface Unity jest wystarczająco gęste, aby zapobiec przesuwaniu się lub podnoszeniu wykładziny podczas odkurzania.

Zamów płytki dywanowe za pomocą kilku kliknięć Interface Unity!

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Unity i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i wydajna? Zamów teraz i ciesz się wysokiej jakości produktami, osobistą obsługą i dostawą do domu. A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie internetowej możesz łatwo zamówić bezpłatne próbki!

Plus icon czytaj więcej