Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Feincord samoprzylepne płytki dywanowe  –  eleganckie i szybko ułożone

Szlachetna struktura powierzchni samoprzylepnych płytek dywanowych charakteryzuje kolekcję Feincord. Delikatne prążki z wysokojakościowych, rożnokolorowych przędz nadają temu produktowi wyjątkowo prostoliniową optykę. Atrakcyjny wygląd, płytek pozwala nadać pomieszczeniu indiwidualny charakter i kreatywnie urządzić najskromniejsze pomieszczenie. Samoprzylepne płytki dywanowe są odporne i łatwe w pielęgnacji dzięki ściśle tkanej, wysokojakościowej przędzy, dlatego nadają się doskonale do wnętrz takich jak piwnica czy poddasze. Zydecydowane kolory tworzą wrażenie skromnej elegancji i nadając pomieszczeniu delikatnie barwny  akcent.  Wyjątkowo przekonująca jest relacja ceny do jakości tego produktu, co pozwala na kreatywną aranżację nawet mniej używanych pomieszczeń ograniczając koszty projektu. Poniesione koszty są stosunkowo niskie, ponieważ samoprzylepne płytki dywanowe bardzo szybko można ułożyć i być pewnym, że zostaną w przeznaczonym miejscu. Przekonajcię się Państwo o naszej ofercie i odwiedźcie nasz sklep internetowy Bricoflor.pl!

Samoprzylepne  płytki dywanowe Feincord – ładna podłoga w pomieszczeniach użytkowych

Nudne, pragmatyczne, bez wyrazu – takie mamy przeważnie wyobrażenie o pomieszczeniach użytkowych.  Jednak tak nie musi być i można to bardzo prosto zmienić! Samoprzylepne  płytki dywanowe Feincord są przeznaczone dla pomieszczeń użytkowych, zauważalnie podwyszając wartość. Poza tym zauważycie Państwo dalsze korzystne właściwości tego produktu tj.: wysokojakościowe włókna ze 100% propylenu, ich właściwości wygłuszające i redukujące poziom hałasu. W dodatku samoprzylepne  płytki dywanowe Feincord są bardzo łatwe w pielęgnacji, a ew. zabrudzenia można bez trudu odkurzyć.

Wyjątkowe wzory i eleganckie kolory samoprzylepnych  płytek dywanowych Feincord

Samoprzylepne płytki dywanowe Feincord z ujmującą, prążkową strukturą są stworzone ze starannie dobranych kolorystycznie przędz, które razem tworzą niezwykłą, szlachetnie nakrapianą strukturę powierzchni. Wyraziste kolory i wyjątkowa optyka, sprawiają że płytki dywanowe Feincord są łatwiejsze w pielęgnacji, a drobne zabrudzenia są mało widoczne. Samoprzylepne płytki dywanowe są dostępne w sześciu różnych kolorach i mogą dodać każdemu pomieszczeniu kolorowy akcent. Paleta barw zawiera kolory od antracytu i jaśniejszych szarości tworząc neutralne podłoże, do klasycznych beży, które wniosą ciepło, a jaśniejsze odcienie odznaczają się ponadczasową elegancją. Obok klasycznych barw znajdziemy też ciemną, leśną zieleń i uspokający błękit. Samoprzylepne  płytki dywanowe Feincord są dostępne także w zdecydowanych kolorach intensywnej czerwieni. Dodaktowo mogą Państwo serię samoprzylepnych  płytek dywanowych Feincord dowolnie kombinować i w ten sposób stworzyć własny zestaw kolorów. Do dyspozycji mają Państwo wiele możliwości układania płytek: od jednobarwnych pasów po szachownicę, a także całkowicie indiwidualnie skontruowanych wzorów.

Błyskawiczne ułkadanie - samoprzylepne  płytki dywanowe Feincord

Transport rolek dywanowych przez ciasne schody piwniczne lub wąskie pomieszczenia zazwyczaj nie jest proste – dlatego też nie myślimy o tym, by właśnie tam ułożyć wykładzinę. Samoprzylepne płytki dywanowe są rozwiązaniem tego problemu, ponieważ w formacie 50x50cm są one wyjątkowo poręczne i łatwe w transporcie. Samo ułożenie nie stanowi już jakichkolwiek trudności. Po dopasowaniu do powierzchni podłogi usuwamy ze spodu płytki folię ochronną i ją układamy w przeznaczonym miejscu. Tak oto sprawnie i łatwo uzyskamy nową podłogę. Samoprzylepne płytki dywanowe natychmiast przylegają do podłoża i pewnie pozostają w miejscu bez szans na przesuniecie. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju pomieszczeń użytkowych.

Samoprzylepne płytki dywanowe Feincord na BRICOFLOR.pl

Samoprzylepne płytki dywanowe znajdziecie Państwo w korzystnej cenie na naszym sklepie internetowym od 11,20zł za płytkę. To jest cena nie do odrzucienia, która umożliwi wyposażenie pomieszczeń użytkowych w nową podłogę o ujmującym wyglądzie wykładziny. Sześć atrakcyjnych kolorów o wspaniałym wyglądzie z kolekcji Feincord znajdą Państwo na BRICOFLOR.pl.

✓Samoprzlepne płytki dywanowe Feincord w najlepszej cenie  ✓Bezpłatna próbka  ✓Indiwidualna oferta płytek dywanowych

Plus icon czytaj więcej