Grobcord - samoprzylepne płytki dywanowe o strukturze żebrowanej grubego sznura dla pomieszczeń użytkowych

Nudne, zakurzone poddasze, piwnice bez wyrazu? – Wcale nie musi tak być. Wystarczy kilk…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Grobcord - samoprzylepne płytki dywanowe doskonałe do pomieszczeń użytkowych

Nudne, zakurzone poddasze, piwnice bez wyrazu? – Wcale nie musi tak być. Wystarczy kilka drobnych zmian, by dodać pomieszczeniom użytkowym wartości i dać im kompletnie nowy wygląd! Samoprzylepne płytki dywanowe o strukturze żebrowanej grubego sznura nadają się do tego  idealnie. Ciężka powierzchnia płytek odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale i jest łatwa w montażu i pielęgnacji.

Grobcord wnosi też pełną paletę zalet wykładziny do każdego domowego zakątka. Z atrakcyjną paletą barw składającą się z sześciu kolorów macie Państwo możliwość wyboru pomiędzy wariantem zdecydowanych kolorów a dyskretnymi, klasycznymi barwami. Ponadto żebrowana struktura nadaje samoprzylepnym płytkom dywanowym wyjątkowy charakter. Samo ułożenie samoprzylepnych płytek dywanowych nie sprawia jakichkolwiek trudności, nawet niedoświadczony majsterkowicz jest w stanie je szybko i nieskomplikowane ułożyć. Dzięki temu pomieszczenia użytkowe, często niedoceniane staną się dowartościowanymi, tak byście Państwo mogli poczuć się jeszcze swobodniej w każdym zakątku własnego domu.

Samoprzylepne płytki dywanowe Grobcord w sześciu atrakcyjnych kolorach

Mały akcent kolorystyczny czyni cuda! Do tego służą samoprzylepne płytki dywanowe o żebrowanej strukturze grubego sznura dostępne w sześć rożnych kolorach. Dostępne są zarówno kolory klasyczyne, tj. antracytowy o wyjątkowo aurtonomicznym działaniu, mocno kontrastujący z białymi ścianami tworząc interesujący kontrast. Jasne szarości z kolei budzą wrażenie naturalności oraz dyskrecji. Jeśli chcemy ocieplić wystrój wnętrza przy zachwaniu elegancji można zastosować płytki w odcieniu beżu, jeśli ochłodzić to powinniśmy zdecydować się na odcienie głębokiego błękitu, który jednak wyraża spokojną atmosferę. Jeżeli ktoś preferuje wyraziste kolory, to doskonale odnajdzie się w pomieszczeniu, gdzie podłoga ma kolor pięknej szmaragdowej zieleni, lub wyjątkowo intensywne odcienie czerwieni, która przez wplecienie czarnych włókien Państwa pomieszeniu wyjątkowo interesujący wygląd. Pozostałe kolory z tej kolekcji są także idealnie dobrane, przez co odnaczają się głębią i elegancją. Ponadto wyjątkowa struktura Grobcord tworzy gruby wzór paskowy, który wspomaga efekt wyrazistych kolorów. Nie tylko ze względu na walory estetyczne stwożono nakrapianą powierzchnię, ale także dzięki temu drobne zabrudzenia są mniej widoczne. Otrzymujemy doskonały wygląd każdego pomieszczenia poprzez montaż samoprzylepnych płytek dywanowych o żebrowanej strukturze grubego sznura Grobcord.

Korzyści z zastosowania samoprzylepnych płytek dywanowych o strukturze Grobcord!

W wykładzinach znajdujemy wiele zalet, dzięki którym szybko znalazły się w naszych domach. Przyjemne uczucie pod stopami sprawia, że wykładzina często wygrywa nad gładkimi podłożami takimi jak laminat. Niestety niejednopkrotnie montaż wykładziny staje się wyjątkowo trudym zadaniem, którego wolimy uniknąć. Samoprzylepne płytki dywanowe o żebrowanej strukturze grubego sznura są doskonałą alternatywą do zwyczajnych wykładzin i nadają się wyjątkowo dobrze do pomieszczeń użytkowych. Montaż na poddaszu lub piwnicy nie sprawia najmniejszego problemu, jeśli dodatkowo pod uwagę weźmiemy przede wszytkim łatwość przenoszenia przez ciasne klatki schodowe płytek o wymiarach 50x50cm. Płyty są wyjątkowo łatwiejrze w transporcie od 2 do 5m długości rolek. Dzięki typowym właściwościom wykładzin dywanowych, tj. miękkie podłoże, właściwości wiązania cząstek kurzu co tym samym sprawia, że są one bj. przyjazne dla alergików niż gładka podłoga, właściwości  wyciszające i izolujące samoprzylepne płytki dywanowe doskonale odnajdują się w każdym pomieszczeniu a ich struktura grubego sznura dodatkowo wzmaga poczucie komfortu.

Prosty sposób na szybki montaż samoprzylepnych płytek dywanowych Grobcord

Samoprzylepne płytki dywanowe o żebrowanej strukturze grubego sznura przekonują do zakupu nie tylko tym, że są łatwe w transporcie, ale także maja niezwykle prosty montaż. Wystarczy, że po dopasowaniu do powierzchni usuniemy ze spodniej warstwy płytki folię ochronną i ułożymy w przeznaczonym miejscu. Samoprzylepny spód trzyma się mocno i bezpiecznie podłoża, nie pozwalając płytkom na przesunięcie. Dużą zaletą są niewielkie wymiary płytek, które umożliwiają dopasowanie wielkości zamówienia optymalnie do indiwidulnych potrzeb, co związane jest z obniżeniem kosztów i minimalizacją ew. odpadów.

Samoprzylepne płytki dywanowe Grobcord w naszym sklepie internetowym

Dzięki atrakcyjnej kolorystyce i ujmującej strukturze żebrowanego grubego sznura wyposażone w samoprzylepne płytki dywanowe pomieszczenia użytkowe zyskają wyjątkowy wygląd. Do zakupu przekonuje nie tylko łatwy montaż, ale także poręczny transport i korzystna relacja ceny względem jakości tego produktu już od 12,10zł za płytkę. Dajcie się Państwo przekonać do zastosowania samoprzylepnych płytek dywanowoych w sześciu  różnych kolorach na naszym sklepie internetowym Bricoflor.pl!

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej