Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

EFEKTY SCHATEX - MIĘKKIE I ODPORNE PŁYTKI DYWANOWE

Z płytkami dywanowymi Schatex Effects otrzymujesz produkt do zastosowania w różnych obszarach użytkowania. Kolekcja jest sklasyfikowana w klasie użytkowej 33 dla tekstylnych wykładzin podłogowych, stanowi solidną alternatywę dla wielu branż. Ułóż wysokiej jakości kolekcję w pokojach hotelowych, biurach lub jako bazę dla stoisk wystawowych i korzystaj z jakościowych właściwości oraz estetycznego wyglądu płytek dywanowych.

Dowiedz się więcej

Schatex Effects

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Kolekcja oczywiście jest także znakomita do przestrzeni mieszkalnych. Użyj płytek dywanowych jako trwałej podłogi w korytarzu lub udekoruj swoją przestrzeń życiową atrakcyjnym wzornictwem.

PŁYTKI DYWANOWE Z EFEKTYWNYM WZOREM PASKÓW 

Kolekcja ta oferuje stylowe powierzchnie tekstylne w różnych kolorach i pasiastych wzory z zapętlonym wyglądem. Warstwa użytkowa, składająca się z dwóch rodzajów poliamidu (50% roztwór PA barwiony i 50% roztwór PA barwiony powierzchniowo), zapewnia wysokiej jakości materiał przędzy, który nadaje się nawet do użytku kontraktowego. Aby można było dowolnie zaprojektować pożądany obszar zastosowania, dostępnych jest pięć różnych wzorów, które charakteryzują się różnymi kolorami pasków. Możesz wybierać spośród różnych odcieni brązu lub szarości, które są podkreślone przez różne poziomy jasności. Generalnie ciemna i matowa kolekcja ma tę zaletę, że zabrudzenia nie są od razu widoczne. Ta praktyczna cecha ma wielką wartość, szczególnie w pomieszczeniach komercyjnych, które muszą robić zawsze wrażenie czystych.

Płytki dywanowe Schatex 50 x 50 cm w różnych kolorach można bez problemu łączyć ze sobą. Baw się różnymi projektami lub twórz unikalne wzory, tak jak chcesz!

PŁYTKI DYWANOWE LOOSE-LAY - SAMOUKŁADAJĄCE SIĘ PŁYTKI W CELU szybkiego UZYSKANIA PODŁOGI WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Jedną z wielu zalet płytek tekstylnych jest ich "luźne układanie". Oznacza to, że produkt ten nie jest przyklejany do podłoża. Mimo to, dzięki masie całkowitej 4500 g/m² oraz wzmocnionemu i stabilnemu wymiarowo podłożu, płytki mocno przylegają do podłogi! Poszczególne moduły są przecież tak ciężkie, że można je wygodnie trzymać dwiema rękami, ale nie będą się one ślizgać po podłodze. Montaż na zasadzie "od dołu do góry" sprawia wtedy wrażenie ciągłej podłogi i jest utrzymywany płasko na podłożu przez wzmocniony grzbiet. Chociaż różnica w stosunku do podłogi klejonej nie jest zauważalna po profesjonalnej instalacji, ten rodzaj instalacji ma tę wielką zaletę, że można usunąć poszczególne moduły w celu ich wymiany lub czyszczenia. Możesz też z łatwością zdemontować podłogę i ją ułożyć na nowo. Zabierz ją ze sobą z targów na targi, z biura na biuro, a nawet z domu do domu! Ponadto taka wykładzina jest szybko układana, dzięki czemu codzienna rutyna pracy zostaje przerwana tylko na krótki czas.

Aby montaż płytek dywanowych zakończył się sukcesem, należy pozostawi płytki dywanowe w pomieszczeniu, w którym będą zamontowane, aby mogły się w nim zaaklimatyzować. Należy w tym czasie przygotować czystą i równą powierzchnię poprzez usunięcie pozostałości kleju i pyłu. Wyznaczyć środek pomieszczenia i rozpocząć układanie kolekcji od środka pomieszczenia. Pracuj systematycznie w kierunku ściany i dostosuj płytki tekstylne wzdłuż krawędzi. Twoja nowa podłoga jest gotowa do natychmiastowego użytku! Proszę w żadnym wypadku nie przyklejać płytek dywanowych na całej powierzchni! Jeśli chcesz dodatkowo zamocować wykładzinę podłogową, zaleca się mocowanie tylko tych modułów, które znajdują się bezpośrednio przy ścianie na powierzchni ok. 10 cm za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, którą w razie potrzeby można łatwo usunąć.

DOBRY KLIMAT WEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ Z PŁYTKAMI TEKSTYLNYMI SCHATEX EFFECTS

Aby umożliwić bezproblemowy montaż kolekcji w obszarze komercyjnym, płytki dywanowe Schatex mają znakomite właściwości, które sprawiają, że stanowią one atut każdego biura. Na przykład tekstylne wykładziny podłogowe z reguły zapewniają wolne od kurzu powietrze i skoncentrowaną atmosferę pracy, wiążąc cząsteczki kurzu w powietrzu i nie dopuszczając do ich swobodnego unoszenia się. Doskonały klimat w pomieszczeniu jest zatem korzystny nie tylko dla osób cierpiących na alergie, ale także sprzyja produktywności i dobremu samopoczuciu pracowników. Materiał z miękkiej przędzy również tłumi hałas butów lub głosów w pomieszczeniu, a tym samym ma pozytywny wpływ na akustykę pomieszczenia. Idealnie nadające się do biura, płytki tekstylne mają wykończenie antystatyczne, dzięki czemu można bezpiecznie umieścić sprzęt EDP, a także nadają się do korzystania z krzesłami obrotowymi. Klasa ochrony przeciwpożarowej odgrywa również ważną rolę, szczególnie dla sektora komercyjnego. Również tutaj kolekcja uzyskała klasyfikację Bfl-s1, która klasyfikuje produkt jako trudnopalny i opisuje rozwój dymu w przypadku pożaru jako minimalny.

EFEKTY SCHATEX - KUP PŁYTKI DYWANOWE LOOSE-LAY TERAZ W BRICOFLOR!

Czy chciałbyś zobaczyć na swojej podłodze również produkty z kolekcji Schatex Effects? Zamów już dziś w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z szerokiej gamy oferowanych przez nas usług. Na przykład, czy wiedziałeś już o naszej usłudze wysyłki próbek? Następnie wystarczy kilka kliknięć by zamówić w naszym sklepie internetowym płytki Schatex w naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny, która obiecuje produkt w najlepszej cenie! Chcesz zakupić większe ilości zamówień? Prosimy o osobisty kontakt w sprawie oferty indywidualnej. W celu uzyskania oferty lub w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt w każdej chwili. Przekaż nam swoją prośbę wygodnie przez e-mail lub formularz kontaktowy lub telefonicznie!