Shatex Funky Feet - niech Twoje stopy tańczą na miękkich płytkach dywanowych

Już dziś odkryj kolekcję Schatex Funky Feet do swoich pomieszczeń i już wkrótce ciesz się przyjemnie miękkim dywanem. Te płyt…
czytaj więcej

Płytki dywanowe Schatex - także do obiektów o dużym natęzeniu ruchu 

Jeszcze bliższe spojrzenie na klasę użytkową ujawnia: ta kolekcja może być użyta w nie tylko w mieszkaniu! W rzeczywistości powierzchnia użytkowa jest tak wytrzymała, że odpowiada klasie użytkowej 33, co pozwala na stosowanie płytek tekstylnych nawet w bardzo intensywnie użytkowanych obiektach. Kolekcja Schatex Funky Feet jest idealna do układania w hotelach, sklepach, w biurze lub w restauracji. Zwłaszcza w miejscach publicznych, podłoga modułowa może być wykorzystana do stworzenia przytulnej atmosfery. Przyjemną atmosfera pracy w biurze sprawia, że pracownicy czują się komfortowo.

Ponadto kolekcja ta jest oczywiście idealna również dla Twoich własnych czterech ścian. Tam wysokiej jakości materiał będzie idealny w sypialni i w salonie. Dzięki wysokiej klasie użytkowej płytki dywanowe Schatex można oczywiście umieszczać również w miejscach o większym natężeniu ruchu, a także na korytarzach mieszkalnych lub w gabinecie.

Domowy charakter kolekcji i jej właściwości wytrzymałościowe wynikają głównie z zastosowanego materiału. Ponieważ tylko wysokiej jakości poliamid, miękki a zarazem wytrzymały materiał z przędzy, został użyty w obszarze użytkowym, dzięki czemu Twoja podłoga nie tylko wygląda elegancko, ale jest również szczególnie łatwa w utrzymaniu. Dzięki pierwszorzędnym właściwościom ściernym, płytki są wytrzymałe, a same włókna są trudne do zabrudzenia i mocno utrzymują kolory. Wystarczy regularnie odkurzać podłogę, aby większość zabrudzeń można było łatwo usunąć, dzięki czemu zawsze pozostawiają one dobre wrażenie.

Długie włókna w wielu kolorach dla doskonałego wystroju wnętrz 

Kolekcja ta jest dostępna w ośmiu różnych odcieniach, które mogą być wykorzystane do uzyskania różnych efektów, aby móc zaprojektować swoje pokoje w ulubionych kolorach i zaoferować Ci różne kolory. Bardziej klasyczne odcienie, szarości lub bieli, które robią szczególnie profesjonalne wrażenie, są szczególnie odpowiednie dla sektora kontraktowego. Dodatkowo, ciemnoniebieski wariant może być również doskonale stosowany w biurze. Podczas gdy kremowa biel jest idealna do domu, dostępne są również bardziej kolorowe dekory do salonu, które sprawią, że pokoje będą lśniły jasną zielenią, pomarańczem, fioletem lub żółcią. Co więcej, ciemny fiolet zapewnia dodatkową elegancką opcję wzornictwa. Długie włókna leżą dziko we wszystkich kierunkach, jak kudłaty dywan, który nieco rozluźnia całą powierzchnię i nadaje jej szczególny i atrakcyjny wygląd.

Dużą zaletą płytek dywanowych jest jednak to, że nie trzeba koniecznie wybierać jednolitego koloru. Wszystkie dekory mają te same wymiary i pomimo różnych kolorów, mają ten sam wzór powierzchni. Oznacza to, że możesz dowolnie łączyć wszystkie dostępne kolory, dając tym samym wolną rękę swojej kreatywności. Stwórz proste wzory, atrakcyjne gradienty kolorów lub po prostu podziel swoją przestrzeń na konkretne obszary poprzez wygląd podłogi. Szczególnie w biurach jest to doskonały sposób na wyróżnienie i wyświetlenie stanowisk pracy.

Płytki dywanowe Loose-Lay - samoukładające się rozwiązanie tekstylne 

Kolejną cechą charakterystyczną Schatex Funky Feet jest łatwy montaż. Są one dziecinnie łatwe do zainstalowania i to nawet bez użycia kleju! Niemniej jednak, płytki tekstylne nie ześlizgują się tak po prostu, gdy tylko zostaną poddane niewielkiemu obciążeniu. Wynika to przede wszystkim z ich dużego ciężaru własnego, który po połączeniu modułów z trudem może być przesuwany. Oprócz ciężaru nadają im dodatkową stabilność dzięki specjalnemu tyłowi, który zapewnia, że płytka tekstylna leży płasko na podłodze bez zagięć na krawędziach. Często stwarza to wrażenie ciągłej powierzchni, co sprawia, że poszczególne płytki są nierozpoznawalne. Jeśli wykładzina podłogowa przylega wtedy jeszcze do ścian lub innych ciężkich przedmiotów, to często daje im to dodatkową stabilność.

Mimo, że Schatex Funky Feet tak dobrze trzyma się w górze, między innymi dzięki swojej wadze, poszczególne moduły mogą być łatwo wymieniane. Pomaga to nie tylko w łatwym montażu, ale także w przypadku konieczności ponownego usunięcia podłogi w celu naprawy. Jeśli podłoga w jakimś miejscu stała się bardzo brudna, można ją usunąć, zlecić jej oczyszczenie lub po prostu wymienić poszczególne moduły

Montaż krok po kroku 

Ponieważ płytki dywanowe loose-lay układa bez użycia kleju, są one również łatwe do samodzielnego montażu. Bez presji czasu można je ustawić tak, aby leżały idealnie prosto, a w nagłych przypadkach uszkodzony odcinek można również łatwo podnieść i ponownie położyć. Skoro i tak kładziesz płytkę po płytce, prawdopodobnie nie będziesz potrzebował nawet drugiej pary rąk. W naszym praktycznym magazynie dla majsterkowiczów podsumowaliśmy, jak łatwo jest i czego potrzebujesz do układania płytek dywanowych. Należy jednak pamiętać, że podczas montażu należy zawsze przestrzegać instrukcji producenta, aby zagwarantować najlepsze rezultaty!

Najlepsze właściwości sprawiają, że płytki dywanowe Schatex są czymś wiecej niż tylko zwykła wykładziną podłogową

Dla wielu osób tekstylne wykładziny podłogowe są czymś więcej niż tylko podłogą. Jedni czują się jak w domu z właściwą wykładziną podłogową, inni potrzebują jej ze względów zdrowotnych. Wynika to z faktu, że wykładziny podłogowe z materiałów włókienniczych mają pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Wynika to z faktu, że dom i drobne cząsteczki kurzu po prostu wnikają we włókna wykładziny podłogowej i są przez nie zatrzymywane. Dlatego nie możesz już dłużej wdychać naszego powietrza i przeszkadzać nam w oddychaniu. Zwłaszcza jeśli cierpisz na alergię na kurz, płytki dywanowe Schatex mogą pomóc w łagodzeniu objawów. Dzięki temu pył może być łatwo usunięty w trakcie regularnego czyszczenia.

Schatex Funky Feet - płytki dywanowe do wszystkich obszarów zastosowań zamów teraz w BRICOFLOR!

Zamów najwyższej klasy płytki dywanowe w najlepszych warunkach BRICOFLOR! Zamów swoje ulubione dekory w zaciszu swojego domu i otrzymaj płytki tekstylne w atrakcyjej cenie dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny!  Jeśli chciałbyś zobaczyć dekory osobiście, możesz skorzystać z naszej usługi wysyłki próbek! Jeśli zamawiasz większe ilości, na życzenie chętnie przedstawimy i ofertę indywidualną! Chcesz się z nami skontaktować w sprawie oferty lub masz pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia? Chętnie pomożemy Ci również osobiście! Wystarczy zadzwonić, napisać do nas e-mail lub skorzystać z praktycznego formularza kontaktowego. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej