Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

ROZJAŚNIJ SWOJE POMIESZCZENIA DZIĘKI SCHATEX TRUE COLOURS

Szukasz płytek dywanowych, które są nie tylko wygodne, ale również odporne na zużycie i stylowe, nadając pomieszczeniu ciepły charakter? Cóż, to wszystko znajdziesz tutaj, w kolekcji Schatex True Colour! Kolekcja ta oferuje nowe standardy w komfortowym projektowaniu pomieszczeń komercyjnych! Jej celem jest stworzenie ciepłego i komfortowego otoczenia.

Dowiedz się więcej

Schatex True Colours

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

ŁATWY MONTAŻ - PŁYTKI DYWANOWE DO UKŁADANIA LUZEM

Ponieważ wszystkie modele mają wymiary 50 x 50 cm, nie musisz wybierać tylko jednego koloru. Wytrzymałe płytki dywanowe można ze sobą łączyć, co daje duże pole do popisu dla kreatywności. Ich montaż nie wymaga użycia klejów, ponieważ są one samonośne. Oznacza to, że dzięki swojej wadze i stabilnemu wymiarowo podłożu pozostaną na podłodze, a nie będą się przesuwać. Ponadto, będzie można je ponownie wykorzystać w różnych miejscach. Jeśli chcesz możesz po prostu podnieść podłogę i zabrać ją ze sobą gdzie tylko chcesz. Ponadto gwarantuje spokojne i ciche otoczenie dla Ciebie i Twoich sąsiadów dzięki izolacji dźwięku uderzeniowego 24 dB. Zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 te płytki dywanowe są również odporne na płomień i wydzielają niewiele dymu nawet w przypadku pożaru. W przypadku większych powierzchni oferujemy również klej do płytek dywanowych Tactiles, który można zamówić online wraz z wybraną wykładziną.Przed zainstalowaniem płytek należy je rozpakować, aby umożliwić im aklimatyzację w nowym środowisku. Upewnij się, że podłoga jest czysta od kurzu, brudu i klejów. Wyznacz środek pomieszczenia i zacznij układać płytki od środka w kierunku ścian. Choć nie jest to konieczne możesz przykleić taśmę dwustronną wzdłuż krawędzi ścian, jeśli chcesz uzyskać bardziej stabilną podłogę.

SCHATEX INTERLOOP - ZABEZPIECZENIA W PŁYTKACH WYKŁADZINOWYCH DO ZASTOSOWAŃ KOMERCYJNYCH

Kwadratowe kontraktowe płytki dywanowe mogą być stosowane w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Podłoga jest również antystatyczna, co zapewnia bezpieczeństwo Tobie i wszystkim Twoim urządzeniom elektronicznym oraz umożliwia użycie tej kolekcji jako płytek dywanowych do zastosowań komercyjnych. Doskonała również dla alergików i osób wrażliwych na kurz i zapobieganie jego unoszeniu się w pomieszczeniu. Aby usunąć kurz z wykładziny, wystarczy odkurzać dwa razy w tygodniu zwykłym odkurzaczem.

BRICOFLOR - ZAMÓW SCHATEX TRUE COLOURS

Czy jesteś przekonany i zdecydowany na zakup płytek Schatex True Colours? Nie zwlekaj, zamów już dziś i skorzystaj z naszych najlepszych cen i serwisu damowych próbek! Wystarczy, że wybierzesz opcję serwisu zamówienia próbki na stronie produktu, a szybko otrzymasz swoją próbkę bezpośrednio do domu. W przypadku większych zamówień, zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci indywidualną, osobistą ofertę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać, zadzwonić lub wysłać swoje informacje poprzez nasz formularz kontaktowy. Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością Państwu pomoże! Czekamy na Twoją wiadomość!