Schatex Vision Stripes - płytki dywanowe w paski

Kolekcja Schatex Vision Stripes oferuje najlepsze właściwości techniczne, dzięki którym można realizować najbardziej zróżnico…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Płytki dywanowe robią doskonałe wrażenie w obszarze przedpokoju, ale szczególnie w salonie lub sypialni dają dużo przyjemności ze względu na ich ciepły wygląd. Wynika to nie tylko z atrakcyjnego wyglądu, ale przede wszystkim z wysokiej jakości powierzchni, która wykonana jest w 100% z poliamidu, czyli z wysokiej jakości materiału przędzy. Odkryj osobiście ciepłą wykładzinę podłogową, która zaprasza do relaksu i ma wiele więcej do zaoferowania!

Piękne płytki dywanowe w paski Schatex Vision Stripes 

Kolekcja posiada warstwę ścieralną w jakości pętli, co daje szczególnie gęstą powierzchnię. Kolekcja Schatex Vision Stripes oferuje cztery różne modele, które charakteryzują się paskami w różnych kolorach, aby podkreślić nowoczesny i dynamiczny charakter Twojej nowej podłogi. Dostępna w czterech wzorach Dark Grey, Light Grey, Black lub Blue, kolekcja oferuje dość klasyczny wybór kolorów, który jednak obiecuje znaczne korzyści zwłaszcza w miejscach bardziej uczęszczanych. Dzieje się tak dlatego, że pozostałości brudu nie są tak widoczne na cętkowanej powierzchni, co zawsze sprawia wrażenie czystej wykładziny podłogowej.

Wszystkie płytki dywanowe mają tę samą prostą koncepcję i gustowną szarą podstawę, dzięki czemu można je układać obok siebie. Wyznaczaj stanowiska pracy, trasy pracy, baw się i eksperymentuj z ekscytującymi wzorami szachownicy. Chciałbyś wypróbować różne wzory, czy też wolałbyś zmieniać je co kilka tygodni? Nie ma problemu! Ponieważ płytki dywanowe Schatex są samoukładające się, co oznacza, że nie przykleja ich się.

Łatwy montaż bez uzycia kleju!

Montaż bez użycia kleju jest możliwy dzięki dużej wadze płytek tekstylnych wynoszącej 4585 g/m². Wynika to częściowo z wytrzymałego materiału przędzy, a częściowo z mocno powlekanego, stabilnego wymiarowo podkładu. Oznacza to, że płytki dywanowe o wymiarach 50 x 50 cm można łatwo podnosić i układać dwiema rękami, a płytki nie będą ześlizgiwać po podłodze. Płaski grzbiet eliminuje również krzywizny lub fale, które mogą występować przy podobnych wykładzinach podłogowych. Układając poszczególne moduły od krawędzi do krawędzi, tworzysz wrażenie bezspoinowej, spójnej podłogi, którą w razie potrzeby można podnosić i ponownie układać. Instalacja jest stosunkowo szybka, a po paskach wizyjnych Schatex Vision Stripes można od razu chodzić. Oszczędzaj czas pracy, drogich handlowcach, po prostu przesuwaj podłogę lub wymieniaj poszczególne płytki dywanowe bez żadnych problemów.

Należy zaaklimatyzować produkt po jego otrzymaniu w pomieszczeniu przez motażem. W międzyczasie należy wyczyścić powierzchnię starej podłogi lub pozostałości kleju i kurzu, aby zapewnić dobrą przyczepność nowej podłogi. Teraz określ środek pomieszczenia i zacznij stamtąd układać płytki tekstylne. Układając je systematycznie od wewnątrz do zewnątrz, od grzbietu do grzbietu, tworzy się jednolity wygląd dywanu. Poszczególne moduły należy lekko dotknąć, aby upewnić się, że są mocno osadzone na podłodze. Następnie wytnij leżące na ścianie płytki dywanowe, aby dokładnie dopasować je do siebie. Prosimy o powstrzymanie się od klejenia produktu na całej powierzchni. W zależności od wielkości pomieszczenia zaleca się jednak mocowanie elementów brzegowych na pasku o szerokości ok. 10 cm za pomocą dwustronnej taśmy klejącej w celu uzyskania jeszcze bardziej wytrzymałej ramy.

Płytki dywanowe jako doskonałe rozwiązanie dla alergików 

Ale nie tylko estetyczny design i łatwa instalacja sprawiają, że kolekcja Schatex jest tak popularna! Płytki tekstylne mają wiele różnych właściwości, które czynią je idealnym wyborem do Twojego salonu, biura lub hotelu. Na przykład, zapewniają one dobry klimat wnętrza poprzez wiązanie pyłu, który krąży w powietrzu. Dlatego też, nie tylko osoby cierpiące na alergię mogą swobodnie oddychać, ale również Twoi pracownicy lub Ty sam możesz korzystać ze skoncentrowanej atmosfery pracy lub po prostu cieszyć się dobrym powietrzem w Twoim salonie w domu. Aby płytki dywanowe wiązały kurz, wykładzina musi być regularnie czyszczona odkurzaczem. Miękka powierzchnia pochłania również odgłosy kroków i tym samym zmniejsza podrażnienia lub uciążliwość dla innych. Z drugiej strony, właściwości antystatyczne i odporność na krzesła obrotowe zapewniają, że można wyposażyć swoje biuro, jak chcesz, w sprzęt komputerowy i krzesła biurowe. Klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 jest uważana za ognioodporną i w przypadku pożaru wytwarza bardzo mało dymu. Te i wiele innych zalet łączą się w praktycznych płytkach dywanowych firmy Schatex.

Schatex Vision Stripes - dynamiczne płytki dywanowe teraz dostepne w BRICOFLOR! 

Nie wahaj się już dłużej i zamów już dziś kolekcję Schatex Vision Stripes. Ciesz się nie tylko wysokiej jakości wykładziną podłogową, ale jednocześnie skorzystaj z możliwości złożenia zamówienia w największym sklepie internetowym na wykładziny ścienne i podłogowe, któremu możesz zaufać! Ponieważ, aby Twój zakup u nas się opłacił, oferujemy Ci naszą sprawdzoną gwarancję najlepszej ceny, która daje Ci pożądany produkt w najlepszej cenie! Jeśli natomiast chciałbyś na razie trzymać w rękach pożądane wzory, wyślemy bezpośrednio do Twojego domu wybrany przez Ciebie wzór, korzystając z naszej usługi wysyłki próbek! Przekonaj się osobiście o najwyższej jakości i sprawdź, czy wystrój naprawdę Ci odpowiada, zanim zastosujesz projekt do swoich pokoi. Jeśli chcesz zaprojektować większe powierzchnie z produktem, możemy również zaproponować Ci ofertę indywidualną, która zostanie dopasowana dokładnie do Twojego projektu budowlanego. Jeśli mają Państwo dalsze pytania dotyczące naszych produktów, zamówienia lub indywidualnej oferty, nasz kompetentny i pomocny dział obsługi klienta jest do dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, możesz wysłać do nas e-mail lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Już czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej