Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Schatex Vision – Urzeczywistnij swoję wizję z najnowocześniejszymi płytkami dywanowymi

Płytki dywanowe Schatex Vision nie tylko wyglądają wspaniale, ale także mają świetne dane techniczne. Dywan ten posiada najwyższą klasą użytkową 33, czyli jest idealny dla nawet intensywnie użytkowanych pomieszczeń mieszkanych.

Dowiedz się więcej

Schatex Vision

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Płytki dywanowe Schatex Vision nie tylko wyglądają wspaniale, ale także mają świetne dane techniczne. Dywan ten posiada najwyższą klasą użytkową 33, czyli jest idealny dla nawet intensywnie użytkowanych pomieszczeń komercyjnych. Ponadto te płytki dywanowe doskonale sprawdzą się do stoisk wystawowych, do dekoracji hoteli i biur lub do restauracji. Tak bardzo podoba ci się ta wykładzina modułowa, że wolałbyś wykorzystać ją do własnego domu? Z płytkami dywanowymi firmy Schatex to też nie jest problem! Po prostu połóż modułową wykładzinę podłogową w korytarzu, salonie lub sypialni. Wysokiej jakości materiał przędzy daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa oraz oferuje Tobie i Twoim stopom wyłącznie czysty komfort.

Schatex - Płytki dywanowe dla Indywidualnej aranżacji wnętrz

Aby móc zaprojektować swój dom lub miejsce pracy zgodnie z własnymi pomysłami, można otrzymać od firmy Schatex płytki dywanowe w czterech różnych wzorach. Wszystkie kolory mają jednak swoją własną, szykowną powierzchnię z cętkowanym wzorem, który podkreśla delikatny efekt połysku stworzony przez wysokiej jakości poliamid. Kolekcja dostępna jest w klasycznych kolorach: dywan szary jasny i ciemny oraz dywan czarny, i dywan niebieski.

Płytki dywanowe mają wymiar 50 x 50 cm, co sprawia, że można je również łatwo wymieniać i uzupełniać. Poszczególne moduły należy układać od krawędzi do krawędzi i w ten sposób tworzyć estetyczne wzory w paski lub szachownicę. Zaprojektuj swoje pokoje zgodnie z własnym gustem i nie stawiaj sobie żadnych ograniczeń!

Płytki dywanowe loose-lay Schatex - Łatwy i szybki montaż 

Ogromną zaletą płytek dywanowych jest łatwość ich układania, nawet jeśli nie jesteś profesjonalistą. Wynika to z tego, że są to płytki dywanowe loose-lay,, co oznacza samo układające się płytki, które trzymają się na podłożu bez klejenia. Jest to możliwe dzięki masie całkowitej 4585 g/m², która utrzymuje płytki tekstylne płasko na podłodze przy pomocy stabilnego wymiarowo podkładu. Chociaż w razie potrzeby można je po prostu podnieść i położyć ponownie, a płytki nie wyślizgują się podczas normalnego chodzenia. Ma to tę wielką zaletę, ponieważ czyszczenie poszczegółnych modułów jest proste, a zdemontowana podłoga nadaje się do położenia w nowym domu po przeprowadzce lub renowacji. Szczególnie w przypadku stoisk wystawowych, które często znajdują się tylko w jednym miejscu przez tydzień lub kilka dni, trudno znaleźć bardziej praktyczną alternatywę! Szybki montaż jest jednak idealny nie tylko do prezentacji targowych, ale także w biurze, gdzie poprzez układanie płytek dywanowych szybko przywraca się codzienne życie biurowe.

Jeśli jednak chcecie pozostawić tę kolekcję na dłuższy okres czasu, to jest kilka rzeczy do rozważenia. Pozwól Schatex Vision musi zaaklimatyzować się do temperatury pokojowej przez montażem. W międzyczasie należy oczyścić podłoże z wszelkich pozostałości kleju i kurzu. Aby zapewnić równomierne ułożenie, zaleca się rozpocząć układanie podłogi na środku pomieszczenia, a następnie powoli dokładać moduły na zewnątrz. W ten sposób można uniknąć problemów, jeśli ściany nie znajdują się dokładnie pod kątem 90° względem siebie. Nie należy całkowicie podklejać tej kolekcji, ale w razie potrzeby można przymocować moduły przylegające do ścian za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Poszczególne płytki tekstylne układać na styk, krawędź w krawędź i lekko stukać, aby stworzyć wrażenie bezspoinowej podłogi.

Płytki dywanowe Schatex Vision - Idealne alergików

Płytki dywanowe Schatex Vision mają do zaoferownia jeszcze więcej niż tylko przyjemny montaż.  Modułowa wykładzina podłogowa jest ceniona i doceniana za wiele innych cech. Na przykład, wiąże ona cząsteczki kurzu, ułatwiając oddychanie osobom cierpiącym na alergie lub wrażliwym na kurz. Nawet jeśli nie masz żadnych problemów z oddychaniem, ta właściwość pozwala na czystsze powietrze w pomieszczeniu, które pomaga w pracy, ale także w relaksie! Ponadto kolekcja ta posiada różne atrybuty, które sprawiają, że jest ona idealna do pomieszczeń biurowych. Na przykład, materiał z miękkiej przędzy zapewnia izolację od odgłosów kroków i chodzenia, co oznacza eliminację hałasu w tle dla innych pracowników lub po prostu sąsiadów. Wyposażenie antystatyczne z kolei zapewnia, że sprzęt komputerowy nie ponosi żadnych strat operacyjnych z powodu podłogi, a dzięki możliwości zastosowania komercyjnych kółek do krzeseł, mogą Państwo umieścić w swoim lokalu wygodne krzesła biurowe. Klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1 oferuje Państwu również bardzo trudnopalną podłogę, która w przypadku pożaru wytwarza bardzo mało dymu. Te i wiele innych zalet czeka na Państwa przy zakupie wysokiej jakości płytek dywanowych firmy Schatex.

Schatex Vision - zamów fantastyczne płytki dywanowe online już teraz!

Jesteś zainteresowany płytkami dywanowymi z kolekcji Schatex Vision? Zatem już dziś zamów je w naszym sklepie internetowym!. Otrzymasz od nas płytki tekstylne w najlepszej cenie, dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli jednak chcieliby Państwo zobaczyć wzornictwo i jakość produktów w rzeczywistości przed zakupem, mogą Państwo skorzystać z naszegj usługi wysyłki próbek! W przypadku większego zamówienia możemy również przedstawić CI ofertę indywidualną. Masz dalsze pytania dotyczące naszych produktów lub chciałbyś otrzymać osobistą ofertę? W takim razie prosimy o kontakt! Chętnie pomożemy Państwu telefonicznie poprzez naszą infolinię lub online poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!