Gerflor Creation 70 X’Press – W swojej najlepszej odsłonie

Francuski projektant Gerflor, lider w podłogach winylowych, powrócił na rynek z nową kolekcją Gerflor Créati…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Korzystaj z wielu zalet od Gerflor

Luksusowa kolekcja płytek winylowych Gerflor Creation 70 X’Press to rewolucja. Te płytki PCV z winylu są idealne do każdego pomieszczenia w domu ze względu na ich liczne cechy techniczne. Wodoodporna, bardzo wytrzymała i trwała struktura, sprawi, że będziesz bardzo zadowolonym użytkownikiem. Ponadto te płytki winylowe są niezwykle łatwy w instalacji, możesz zainstalować te płytki z prędkością do 15 m² / h. A jeśli chcesz zmienić zdanie, nie martw się! Jedną z najlepszych cech płytek podłogowych z winylu jest to, że można je łatwo zdjąć i ponownie zainstalować w innym miejscu!

Wyjątkowe cechy długotrwałych płytek PCV

Znajdź w tej kolekcji kilka różnych wzorów. Gerflor Creation 70 X'Press ma klasę użytkowania 34-43, co oznacza, że ​​może być instalowany w pomieszczeniach komercyjnych lub przemysłowych, ale także w pomieszczeniach mieszkalnych. Płytki winylowe mają warstwę ścierną o grubości 0,70 mm, co pozwala na uzyskanie produktu odpornego na plamy i zarysowania. Jest również odporny na krzesła z kółkami, dzięki czemu może być instalowany w biurach lub domach dla osób niepełnosprawnych. Podłoga jest również antystatyczna, antypoślizgowa, odporna na światło i nadaje się również do większości systemów ogrzewania podłogowego. Ponadto struktura ma inną bardzo ważną zaletę, ponieważ składa się z obróbki powierzchni PUR +, aby produkt był jak najdłużej w dobrej kondycji. W rzeczywistości chroni przed uszkodzeniami tak długo, jak to możliwe.

Gerflor Creation 70 X'Press - Podłoga eko-odpowiedzialna

Jeśli Gerflor stworzył sobie miejsce w dziedzinie podłóg winylowych, dotyczy to również tych produktów związanych z ochroną środowiska i człowieka. W rzeczywistości produkcja marki Gerflor nie zawiera metali ciężkich ani rozpuszczalników w produktach. Ponadto, podobnie jak większość produktów tej firmy, kolekcja ta posiada certyfikat REACH (rozporządzenie w sprawie rejestracji, oceny i udzielania zezwoleń na substancje chemiczne w Unii Europejskiej). Ponadto materiały Gerflor są wykonane w 100% z surowców wtórnych. Również, dla dobrego samopoczucia, produkt ma bardzo niską emisję szkodliwych substancji (takich jak formaldehyd), w powietrzu wewnątrz pomieszczeń, a ich wpływ na środowisko jest zmniejszony przez całe użytkowanie.

Gerflor Creation 70 X'Press płytki winylowe - Teraz w Bricoflor!

Podłogi loose-lay łączą styl i praktyczność, pozwalając na spełnienie kreatywnych marzeń, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości i prostoty procesu. Liczne funkcje techniczne, które pozwalają na użycie tych innowacyjnych płytek winylowych w każdej przestrzeni, w tym w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego, gwarantują ich wytrzymałość i trwałość. W Bricoflor, znajdziesz najszerszą gamę płytek LVT, aby znaleźć wykończenie, które najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom. Oferujemy najlepsze produkty pod względem jakości i ceny na rynku. Skontaktuj się z nami, a nasz personel Bricoflor pomoże Ci odkryć luźno leżący materiał, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pragnienia.

Plus icon czytaj więcej