AW Aura – Połączenie luksusu i naturalności

Belgijska firma Associated Weavers, jeden z czołowych producentów dywanów tuftowanych w Europie, przywiązuje dużą wa…
czytaj więcej

Poczuj naturę dzięki AW Aura

Kolekcja Aura jest dostępna w około 18 różnych kolorach, których wspólną cechą są odcienie wystepujące w naturze. Znajdziesz tutaj delikatne odcienie brązu, szarości i blękitu, które obiecują wyzwalającą i uspokajającą atmosferę. Szczególnie wariant AW Aura ,,03’’ i AW Aura ,,54’’, które swym kolorem przypominają odległe plaże. Dekory w kolorach Ziemi doskonale współgrają z drewnianymi meblami, a wzory w kolorach niebieskim i piaskowym doskolane uzupełniają pomieszczenia w stylu marynistycznym. Będąc w domu poczujesz się jak na świeżym powietrzu!

Dobre samopoczucie dla twoich stóp

Wykładzina dywanowa AW Aura należy do najwyższej luksusowej klasy i dlatego zachwyca fascynująco miękkim uczuciem podczas chodzenia. Kolekcja osiąga to dzięki imponującej wysokości runa 11 mm i dużej gramaturze 2250 g/m2. Kiedy wejdziesz na ten dywan, nie będziesz chciał już z niego zejść. Chodzenie staje się jeszcze przyjemniejsze, jeśli pod wykładziną podłogową zainstalujesz wodne ogrzewanie podłogowe. Niski opór cieplny wynoszący 0,2m2C°/W gwarantuje, że do powierzchni materiału dociera odpowiednia ilość ciepła.

Postaw na wytrzymałość twoich pomieszczeń– z Aura

Wykładzina dywanowa od AW zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale i doskonałą jakością. Podłoga charakteryzuje się bardzo dużą sprężystością, którą można rozpoznać po klasie serwisowej 31. ​​Aura jest w stanie wytrzymać nawet największe obciążenia w pomieszczeniach mieszkalnych i może być używana nawet w obszarach o niskim obciążeniu, takich jak apartamenty hotelowe. Wykładzinę można bez wahania układać na schodach i domowym biurze, ponieważ jej właściwości antypoślizgowe i przydatność do krzeseł na kółkach spełniają specjalne wymagania tych miejsc. Decydując się na tę kolekcję, wybierasz również wykładzinę podłogową, która sprawi, że Twoje pomieszczenia będą bezpieczne, ponieważ kolekcja jest trudnopalna zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1.

Specjalny proces produkcyjny dla większej trwałości

Associated Weavers używa w tej kolekcji tak zwanego nylonu barwionego w roztworze (SDN) jako materiału runa. Włókna nylonowe nabierają koloru, gdy materiał jest jeszcze w stanie ciekłym. Ta metoda różni się od tradycyjnego procesu, w którym włókno jest najpierw produkowane, a dopiero potem barwione. Używanie SDN jako materiału na słupy ma dwie ważne zalety. Z jednej strony wyprodukowane w ten sposób włókna są niezwykle światłoodporne, dzięki czemu dywan można użytkować w jasnych pomieszczeniach bez ryzyka utraty koloru. Z drugiej strony materiał w procesie produkcyjnym wchłania jak najwięcej koloru. Oznacza to, że nie ma miejsca na brud! Z tego powodu wykładzina podłogowa jest szczególnie odporna na plamy i doskonale nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi, które spędzają wiele czasu na zabawie.

AW Aura – Dostępne w Twoim BRICOFLOR

Trudno powiedzieć „nie” luksusowej wykładzinie dywanowej, jaką jest AW Aura. W BRICOFLOR znajdziesz wiele kolekcji, które udekorują twoje pomieszczenia od ścian po podłogi. Wybierz wariant pasujący do Twojego stylu umeblowania i zamów podłogę z naszą gwarancją najlepszej ceny. Jeśli nadal wahasz się między dwoma projektami, skorzystaj z bezpłatnych próbek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji. Jeśli nie masz pewności, czy jest to właściwa wykładzina podłogowa do Twojego pokoju, nie wahaj się skontaktować z naszymi kompetentnymi fachowcami. Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Zapraszamy do przesłania nam wiadomości, jeśli planujesz generalny remont, do którego chciałbyś wykorzystać kolekcję AW. Wtedy z przyjemnością stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, z której skorzystasz Ty i Twój portfel.

Plus icon czytaj więcej