AW Cosy - Wykładzina dywanowa dla większego komfortu w Twoim mieszkaniu

Każdy, kto decyduje się na wykładzinę dywanową zamiast prostych twardych dywanów, zwyklerobi to dlatego, że tęskni za miękką …
czytaj więcej

Mniej znaczy wiecej: Monochromatycznyzwijany welur od AW

Dywany o dzikich i nietypowych wzorach cieszyły się przez długi czas dużą popularnością. Dziś jednak poszukiwane są przede wszystkim dekory w jednolitych odcieniach. Cosy z łatwością spełnia to wymaganie: kolekcja obejmuje 12 różnych wzorów, z których każdy reprezentuje swój własny niuans kolorystyczny. Srebrnoszary AW Cosy „92” wygląda wyjątkowo stylowo i luksusowo i można go łączyć zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi meblami.

Najważniejszym elementem kolekcji jest dekor AW Cosy „50”: Dywan w nienasyconym kolorze żółtym wygląda jak tropikalna piaszczysta plaża i zachęca do aktywności. Wykorzystaj energetyczny efekt dekoracji w szczególności w jadalni lub w salonie, aby lepiej rozpocząć swój dzień. Oczywiście wykładzinę można położyć również w zalanych światłem pomieszczeniach – bo czym byłaby plaża bez słońca? Dzięki swojej światłotrwałości kolekcja jest dobrze zabezpieczona przed utratą koloru, dzięki czemu błyszczy takim samym blaskiem nawet po latach.

Brak wydeptanych ścieżek dzięki teksturze frisé

Powieżchnia użytkowa dywanu frisé składa się ze stałych ciętych włókien z materiału syntetycznego, które z powodu silnego skręcenia mają zakrzywione końcówki runa. Dlatego tekstura ta jest alternatywnie określana jako „welur karbowany”. Ponieważ powierzchnia i tak wydaje się nieregularna z powodu krzywizny końców przędzy, możliwe bieżnie są ukryte przez strukturę. To sprawia, że ​​Cosy jest szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem do pomieszczeń o dużej częstotliwości użytkowania, ponieważ bez względu na to, ile stóp po niej chodzi - atrakcyjny wygląd wykładziny dywanowej pozostaje na dłużej.

Od sypialni po przedpokój towarzyszy ci AW Cosy

Wykładzina dywanowa AW wzbogaca Twoje pomieszczenia nie tylko eleganckim wzornictwem, ale także dobrymi właściwościami technicznymi. Kolekcja należy do klasy serwisowej 23 i dlatego może być elastycznie wykorzystywana w sektorze prywatnym. Możesz je zainstalować w rzadko używanych przestrzeniach, takich jak sypialnia, lub wykorzystać ich dużą trwałość, osłaniając wejście lub inne miejsca o dużym natężeniu ruchu. Nie musisz też rezygnować z przyjemnego chodzenia po miękkiej powierzchni w swoim prywatnym gabinecie: krzesła na kółkach nie stanowią zagrożenia dla dywanu.To samo dotyczy ognia: zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 wykładzina jest trudna do zapalenia. Jeśli twoje cztery ściany mają do zaoferowania więcej niż jedną podłogę, możesz przymocować tekstylną wykładzinę do stopni, aby zapewnić sobie większą pewność stąpania. Antypoślizgowość i solidność materiału gwarantują, że funkcjonalność nie jest ograniczona.

Chroń równocześnie środowisko i swoje zdrowie

AW produkuje rocznie kilka milionów metrów kwadratowych dywanów - z tego powodu firma przywiązuje dużą wagę do minimalizacji swojego śladu ekologicznego i uczynienia procesów produkcyjnych jak najbardziej przyjaznymi dla środowiska. Świadczy o tym pieczęć stowarzyszenia na rzecz dywanów przyjaznych środowisku (GuT), którą przyznano AW Cosy. Oznacza to, że wykładzina nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i jest bezwonna.

Łatwy montaż dzięki dolnej warstwie fusionbac od AW

Montaż wykładziny dywanowej często zależy od konkretnej metody. W przypadku tej kolekcji sytuacja jest zupełnie inna: spód wykładziny FusionBac łączy w sobie warstwę polaru i polipropylenu, co otwiera przed Tobą różne możliwości montażu. Po prostu zdecyduj się na wariant, który odpowiada sile późniejszego obciążenia i Twoim umiejętnościom technicznym. Dzięki AW Cosy nie potrzebujesz dodatkowej izolacji akustycznej od dźwięków uderzeniowych, doskonałe właściwości dźwiękochłonne wykładziny redukują hałas chodzenia nawet o 24 dB. Jeśli chcesz cieszyć się przyjemną temperaturą przy wejściu, możesz wykorzystać kolekcję w połączeniu z wodnym ogrzewaniem podłogowym, ponieważ jej niski opór przenikania ciepła wynoszący 0,1 m2C°/W ma do tego najlepsze warunki.

Kup teraz AW Cosy w Twoim BRICOFLOR

Gustowny design, ekscytująca faktura i dobra sprężystość - wszystkie te zalety AW Cosy możesz mieć już za pomocą kilku kliknięć w naszym sklepie internetowym. Możesz cieszyć się nie tylko wysokiej jakości dywanem, ale także gwarancją najniższej ceny. Możesz również skorzystać z naszych usług. Nie musisz po prostu porównywać różnych dekorów za pomocą zdjęć produktów – w tym pomogą Ci nasze bezpłatne próbki! Jeśli masz do nas jakieś pytania lub sugestie, po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz do nas e-mail lub wyślij nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Nasi fachowi specjaliści pomogą Ci wybrać, a jeśli to możliwe, na życzenie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, dzięki której zaoszczędzisz jeszcze więcej! Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej