Close icon

AW Discretion – Luksusowy dywan spełniający każde życzenie

Od ponad 50 lat belgijski producent Associated Weavers inspiruje ludzi tuftowanymi wykładzinami dywanowymi, które łączą wysok…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Dywan welurowy od AW – to nie tylko klasa

Z 23 jednokolorowymi dekorami Discretion jest jedną z najbogatszych kolekcji AW. Do wyboru jest wiele odcieni brązu i szarości, a także kilka wersji kolorowych. AW Discretion „24” wyróżnia się subtelnym odcieniem zieleni przywodzącym na myśl świeży trawnik. Ten dekor to idealny wybór dla każdego, kto chce umeblować swój dom w stylu rustykalnym i naturalnym z dużą ilością roślin. Wzory w ciepłych kolorach, takich jak czerwony, pomarańczowy i żółty, obiecują wyjątkowe uczucie komfortu. Dlatego nadają się przede wszystkim do często używanych pomieszczeń, takich jak salon czy pokój dziecięcy. Jeśli szukasz nowoczesnego stylu, rozwiązaniem może być AW Discretion ,,93''. W połączeniu z jasnymi meblami i ścianami czarny wzór tworzy żywe kontrasty i wygląda wyjątkowo elegancko. Discretion posiada fakturę frisé, która oprócz ekscytującej powierzchni ma jeszcze jedną ważną zaletę: mocno zakrzywione końce przędzy tworzą splątaną i nieregularną strukturę, która zapobiega tworzeniu się wydeptanych ścieżek. Z tego powodu dywan można bezpiecznie układać w pomieszczeniach o dużej częstotliwości użytkowania. Kolekcja została wyróżniona najwyższą klasą luksusu i oferuje ten wyjątkowy komfort dla Twoich stóp. Wynika to przede wszystkim ze znacznej wysokości runa wynoszącej 16 mm i wysokiej gramatury wynoszącej 2035 g/m2. Tak miękkiego dywanu nie znajdziesz nigdzie indziej!

AW Discretion: Wykładzina podłogowa do domu lub obiektu

Doskonała jakość AW Discretion jest widoczna nie tylko w jej przyjemnym odczuciu, ale także w klasie użytkowania 31. Dzięki wytrzymałemu materiałowi poliamidowemu, wykładzina dywanowa AW może wytrzymać nawet największe obciążenia w sektorze prywatnym. Możesz więc położyć ją w swoim domu, niezależnie od tego, czy chcesz upiększyć mało używane pomieszczenie, takie jak sypialnia, czy często używane miejsce, takie jak przedpokój. Ponadto Discretion nadaje się nawet do obszarów komercyjnych o małym natężeniu ruchu. W ten sposób dzięki wykładzinie pokój hotelowy może w mgnieniu oka uzyskać stylowy i wartościowy wygląd. Ponieważ kolekcja należy do trudnopalnych wykładzin podłogowych zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, możesz być pewien, że kupując tę ​​wykładzinę będziesz bezpieczniejszy.

Trwały zwijany welur o zielonych właściwościach

Odpowiedzialność ekologiczna jest jedną z głównych zasad firmy AW. Producent zwraca uwagę na wykorzystanie zrównoważonej energii i materiałów oraz nieustannie pracuje nad zmniejszeniem ilości wytwarzanych odpadów. Pełne szacunku traktowanie natury jest nagradzane – firma AW Discretion została wyróżniona pieczęcią GuT, społeczności zajmującej się dywanami przyjaznymi dla środowiska. Dzięki temu masz pewność, że kupując tę ​​kolekcję, kupujesz ekologiczną wykładzinę podłogową, wolną od zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki doskonałym właściwościom technicznym produkt błyszczy długowiecznością, a także chroni w ten sposób środowisko. Wykładzina dywanowa jest odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie traci koloru nawet po zainstalowaniu w pomieszczeniu o dużym nasłonecznieniu. Krzesła biurowe również nie szkodzą kolekcji, dlatego możesz z łatwością wykorzystać ją w swoim gabinecie.

 

Łatwy montaż wykładzin z podkładem AW Fusionbac

AW Discretion możesz zamontować w dowolny sposób, dzięki specjalnemu podkładowi FusionBac. Spód wykładziny jest wykonany z polaru i polipropylenu, dzięki czemu można zastosować wszystkie popularne metody montażu. Na przykład możesz zdecydować się na układanie luzem za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej, co mogą zrobić nawet amatorzy rzemieślnicy i nie jest to tak uciążliwe jak pełne klejenie. Ponieważ miękka wykładzina podłogowa skutecznie minimalizuje hałas chodzenia, nie musisz kupować dodatkowej izolacji akustycznej od kroków. Zamiast tego możesz zainstalować wraz z nim wodne ogrzewanie podłogowe – doskonała przewodność cieplna sprawia, że ​​zimne stopy przejdą wkrótce do historii.

Odkryj szeroką różnorodność AW Discretion w Twoim BRICOFLOR

Prawie żaden inny dywan nie oferuje tak luksusowej jakości jak dywan AW Discretion. Wybierz kolekcję belgijskiego eksperta od dywanów i zamów ją w naszym sklepie internetowym. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny masz pewność, że płacisz uczciwą cenę za produkt. Jeśli potrzebujesz większej ilości, możesz nawet otrzymać od nas niestandardową wycenę. Po prostu skontaktuj się z nami – telefonicznie, e-mailem lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jeśli przytłacza Cię duży wybór dekorów, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych próbek. Za pomocą kilku kliknięć możesz zamówić próbki do 8 wzorów i porównać je w zaciszu własnego domu. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy przy swoim zamówieniu, nasi kompetentni specjaliści z przyjemnością Cię wesprą. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej