AW Equador- Innowacyjny dywan o fascynującej teksturze frisé 

Associated Weavers, belgijski producent dywanów, był kiedyś znany ze swoich niecodziennych i wystawnych wzorów Axminster. Dzi…
czytaj więcej

Wprowadź harmonię do swoich pomieszczeń dzięki dywanom od AW

Z Equatorem możesz wybierać spośród 16 różnych wzorów o cętkowanym wyglądzie. Paleta kolorystyczna kolekcji sięga od delikatnych beżów i brązów po nienasycone odcienie zieleni, błękitu i czerwieni. Stonowane kolory poprawiają wygląd pomieszczeń bez tworzenia silnych kontrastów. Szczególnie elegancko prezentuje się dekor AW Equator „02” w delikatnej bieli. Świetnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach, które nie tylko optycznie powiększy, ale także wypełni światłem i wyrazistością. Chcąc zastosować ten dekor w swoim domu, należy unikać mebli w kolorze czarnym, ponieważ mogą one zepsuć harmonijny efekt. Zamiast tego użyj małych akcentów w ciemnych kolorach, aby stworzyć nowoczesny styl. Equator to jeden z dywanów o fakturze frisé, którą tworzy krzywizna końcówek przędzy. To nieuporządkowana struktura, która nadaje wykładzinie głębię optyczną, a jednocześnie minimalizuje powstawanie chodników. Kolekcja prezentuje się znakomicie w pomieszczeniach o dużej częstotliwości użytkowania. Zachwyca również najwyższą klasą luksusu 5 – włókna o długości 12 mm zapewnią Twoim stopom niepowtarzalny komfort.

Equator: Wszechstronne wykorzystanie w Twoim mieszkaniu 

AW Equator to najwyższa klasa użytkowania w budynkach mieszkalnych. Dzięki temu możesz położyć najwyższej klasy wykładzinę dywanową we własnych czterech ścianach, nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Kolekcją można pokryć również schody. W ten sposób otrzymujesz jednolite rozwiązanie dla swojego domu, a jednocześnie korzystasz z antypoślizgowości wykładziny. Zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 kolekcja w przypadku pożaru wykazuje trudnopalność i wytwarza jedynie niewielką ilość dymu. Nie zawiera również szkodliwych substancji, takich jak pentachlorofenol czy formaldehyd. Z tą wykładziną dywanową możesz czuć się bezpiecznie!

Złoty środek– Zalety poliestru 

AW używa tradycyjnego poliestru jako materiału runa w Equatorze. W porównaniu do polipropylenu ma lepszą trwałość i może wytrzymać większe obciążenia. Ponieważ włókna są wytwarzane w procesie barwienia w roztworze, absorbują barwnik nie tylko na powierzchni, ale także w głąb. Z tego powodu materiał charakteryzuje się wysoką światłoodpornością, co chroni dywan przed utratą koloru pod wpływem promieni słonecznych. Nie wymaga intensywnej pielęgnacji, ponieważ włókna są odporne na plamy i wodę. Dywany wykonane z poliestru mają zatem doskonałe właściwości techniczne i są tańsze od produktów wykonanych z poliamidu.

Fusionbac od AW – Wyrafinowane podłoże ułatwiające instalację 

Oprócz Innowacyjnych rozwiązań stosowanych do produkcji dywanów Associated Weavers, firma używa opracowanego przez siebie podkładu FusionBac. Jak sama nazwa wskazuje, jest to połączenie kilku materiałów – polaru i polipropylenu. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim jedno: możesz elastycznie decydować, jak chcesz zamontować kolekcję. Od mocowania do pełnego klejenia, wszystkie opcje są dla Ciebie otwarte. Nie musisz też rezygnować z komfortu ciepłych stóp. Equator ma niski opór przenikania ciepła na poziomie 0,14 m2C°/W, co umożliwia efektywne wykorzystanie wodnego ogrzewania podłogowego. Dywan aktywnie przyczynia się do tego, że możesz położyć się i zrelaksować w domu: naturalna izolacja akustyczna od dźwięków uderzeniowych zmniejsza głośność kroków nawet o 30 dB, dzięki czemu możesz cieszyć się cichym otoczeniem bez denerwującego hałasu.

Odkryj różnorodność AW Equador w sklepie BRICOFLOR!

Chcesz wzbogacić swoje pokoje wykładziną dywanową AW Equator? Zapewnij sobie luksusową jakość w bezkonkurencyjnej cenie, składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Uzyskaj wrażenie cudownie miękkiej podłogi i zamów bezpłatne próbki, które pomogą Ci podjąć decyzję. Jeśli potrzebujesz pomocyw wyborze skontaktuj się z naszymi kompetentnymi fachowcami - telefonicznie, e-mailem lub przez formularz kontaktowy. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania, a także przyjmie sugestie i prośby. Powinieneś również skontaktować się z nami, jeśli chcesz zająć się większym projektem remontowym. W takim przypadku możemy przedstawić Państwu indywidualną ofertę. Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Plus icon czytaj więcej