Dywan z luksusowym wykończeniem dla większego komfortu w Twoim domu

Faktura saksońska AW Obsession ma niewątpliwie charakter nieporównywalnie luksusowy. Wykładzina dywanowa jest wytwarzana kompleksowo i dzięki temu uzyskuje swój niepowtarzalny efekt. Najpierw metodą tuftowania wytwarza się klasyczne wyroby pętelkowe, które w kolejnym kroku są cięte na wybrane długości w taki sposób, aby powstały stosy o nieco innych długościach. W ten sposób faktura saksońska uzyskuje swój klasyczny, gruboziarnisty efekt. Włosie tekstylnego dywanu osiąga imponującą wysokość 13 milimetrów przy gramaturze 2000 g/m². Całkowita grubość wynosi 15,5 milimetra, co odpowiada łącznej gramaturze 2760 g/m². Ze względu na znaczną liczbę wypustek 286 375 na metr kwadratowy, powierzchnia użytkowa ma szczególnie delikatny wpływ na jej charakterystyczny kształt. Dywan idealnie pasuje do stylowo urządzonych pokoi o formalnym klimacie. Ze względu na wysoką jakość wykonania, rulonik wyróżnia się królewską luksusową klasą kategorii 5, która obiecuje również niezrównaną miękkość w dotyku dzięki uderzającej wysokości włosia. Tymczasem tekstylna wykładzina podłogowa imponuje odporną na światło kolorystyką, która jest widoczna również przez długi czas. Z jednej strony występuje w intensywnych odcieniach czerni, ciemnej zieleni i bordo, które skontrastowane są pastelowymi akcentami bieli, jasnej zieleni i miedzi. Paletę kolorów dopełniają delikatne turkusowe niuanse oraz dyskretne odcienie ziemi i szarości. Wykładzina tekstylna wnosi również wyjątkowy styl do Twojego domu.

Wysokiej jakości dywan na głębokość każdego włókna

Saksońska tekstura AW Obsession przekonuje nie tylko swoim cennym wyglądem. Równie wysoka jest jakość materiału runa, który jest wykonany w 100% z wytrzymałej przędzy poliamidowej. Wytrzymałe włókno imponuje w porównaniu z porównywalnymi materiałami dzięki swojej wysokiej stabilności wymiarowej i odporności na rozdarcie, co zapewnia dywanowi AW wyjątkową wytrzymałość. Dzięki temu nadaje się nawet do wszystkich intensywnie wykorzystywanych pomieszczeń w domu, takich jak wejście lub schody. Odpowiada zatem najwyższej klasie użytkowania do przestrzeni prywatnych, kat. 23. Kolejną zaletą materiału jest to, że pomimo wysokiej wytrzymałości, po obróbce ma puszystą fakturę, która tworzy przyjemną atmosferę w salonie, sypialni lub jadalnia. Podłoga staje się jeszcze wygodniejsza, jeśli położysz tekstylną wykładzinę podłogową w połączeniu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki doskonałej produkcji i specjalnych właściwości

Dzięki wysokiej jakości produkcji AW Obsession spełnia Twoje wymagania nie tylko pod względem wyglądu i dotyku, ale także pod względem bezpieczeństwa. Między innymi dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym zapewnia większą pewność stąpania. Ponadto ma doskonałe właściwości przeciwpożarowe z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1. Świadczy o tym fakt, że dywan jest trudnopalny, a w razie zagrożenia jest niewiele dymu.

Wykładzina dywanowa od AW– Innowacyjne podłoże dla całkowicie miękkiej podłogi

Oprócz luksusowej powierzchni użytkowej, tekstylny podkład FusionBac, opracowany specjalnie przez Associated Weavers, zapewnia tkaninie dywanowej wyjątkową miękkość. Jest to możliwe dzięki specjalnemu połączeniu warstwy polaru i tkaniny syntetycznej, która dzięki swojej miękkości czyni podłogę jeszcze bardziej elastyczną. Daje to przyjemny efekt tłumienia dźwięków uderzeń na poziomie 34 dB, co sprawia, że ​​wykładzina tekstylna jest szczególnie idealna do układania na wyższym piętrze. Samo układanie jest równie przyjemne, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii FusionBac możliwe są wszelkiego rodzaju techniki montażu. Na przykład można zastosować takie metody, jak stretch fit lub mocowanie za pomocą specjalnych rzepów. Praktyki te zapewniają doskonałe trzymanie się dywanu, a jednocześnie pozwalają na jego usunięcie jednego dnia bez pozostawiania śladów. Aby uzyskać szczegółowe informacje i dalsze wskazówki dotyczące mocowania, warto zapoznać się z naszymi instrukcjami układania dywanów.

Zamów wygodnie już dziś AW Obsession w BRICOFLOR!

Przenieś swój dom w nowy wymiar miękkości dzięki wykładzinie dywanowej AW Obsession. Przekonaj się o jego luksusowo miękkiej powierzchni, otrzymując nawet osiem próbek ulubionych dekorów bezpośrednio do Twojego domu. Po prostu skorzystaj z opcji bezpłatnych próbek na odpowiedniej stronie produktu i skompletuj swój pakiet próbny. Zdecyduj wygodnie z sofy i ciesz się naszą gwarancją najlepszej ceny, zamawiając w BRICOFLOR, która obiecuje Ci produkt w najlepszej cenie. Jeśli masz do czynienia ze szczególnie dużym projektem, możemy nawet na życzenie wysłać indywidualną ofertę na Twoje zamówienie. W takim przypadku, a także w przypadku wszystkich innych pytań i wątpliwości, po prostu skontaktuj się z naszymi kompetentnymi doradcami, którzy są dostepni przez e-mail, telefon lub nasz formularz kontaktowy. Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Plus icon czytaj więcej