Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
1 - 8 z 8 Produkty

Aksamitny dywan w radosnych kolorach do Twojego mieszkania

AW Oinone zawdzięcza swój charakterystyczny aksamitny charakter welurowej powierzchni. Termin welur pochodzi z języka francuskiego i opisuje luksusowy aksamit tekstylny. Odpowiednia tekstura bierze swoją nazwę od specyficznego sposobu jej wytwarzania. Podstawą tego są wyroby pętelkowe wytwarzane w procesie tuftowania. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się on powierzchnią użytkową poprzecinaną pętlami. Konsekwentne rozwijanie tych pętli skutkuje powstaniem pojedynczych słupów, które tworzą bezbłędnie gęstą powierzchnię z niezwykłą liczbą wypustek 370 000 na metr kwadratowy. Biorąc pod uwagę stosunkowo niską wysokość runa wynoszącą 6 milimetrów przy gramaturze runa 750 g/m², jest podobny do aksamitu i antyposlizgowy. Dzięki różnorodnym radosnym kolorom Twój dom będzię emanował wspaniałą atmosferą. Dostępne są naturalne odcienie zieleni zestawione z niuansami morskiego błękitu oraz ciepłymi żółtymi i czerwonymi akcentami. Występują również delikatne odcienie różu oraz kolory łososiowe. Duży wybór jasnych kolorów  uzupełniają współczesne akcenty szarości, antracytu i czerni oraz nowoczesne odcienie piasku i ziemi. Dywan ten stworzy relaksującą atmosferę w Twoim domu.

Wykładzina podłogowa, która łączy czułość z wytrzymałością– Poznaj dywan od AW

Pomimo delikatnego wyglądu, AW Oinone można bez wahania układać również w intensywnie użytkowanych obszarach domu. Dywan posiada klasę użytkową kategorii 23, która obiecuje najwyższą odporność w domu. Jest to możliwe dzięki doskonałemu doborowi materiałów użytych do produkcji tekstyliów dywanowych, zwłaszcza materiału runa. Ta ostatnia jest wykonana w 100% z wytrzymałego poliamidu, co zapewnia wykładzinie dywanowej wyjątkową wytrzymałość. Ten materiał włóknisty jest tak stabilny wymiarowo i odporny na rozdarcie, że prezentuje się doskonale w strefie wejściowej lub na schodach. Resztę załatwia efekt wyciszenia kroków wynoszący 25 dB, dzięki czemu dudnienie w górę i w dół to już przeszłość. Dzięki swojemu domowemu wyglądowi dywan wygląda równie dobrze w salonie, jadalni czy sypialni. Pod względem przytulności szczególnie przekonuje w tych miejscach swoim niskim oporem cieplnym wynoszącym 0,10 m²C°/W, co zapewnia bezproblemową kompatybilność z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Niemniej jednak podłoga tekstylna ma działanie termoizolacyjne w pomieszczeniu, ponieważ kolekcja charakteryzuje się dużą zawartością powietrza we włóknach. Dywan firmy AW jest absolutnie profesjonalny, jeśli chodzi o zastosowanie krzesła na kółkach w Twoim domowym biurze, gdzie obiecuje nieskazitelny wygląd na dłuższą metę.

To bezpieczeństwo przynosi radość dnia codziennego

Znakomita produkcja AW Oinone wyróżnia go różnymi funkcjami bezpieczeństwa, które powinny uczynić Twoje codzienne życie bardziej beztroskim. Z jednej strony jej antypoślizgowość zapewnia większą pewność stąpania. Z drugiej strony klasa ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 obiecuje nie tylko niską palność wykładziny, ale także niski poziom dymu w przypadku wybuchu pożaru.

Miękkie podłożę, które pozytywnie wpływa na wytrzymałość Twojego dywanu

Łącząc warstwę polaru z tkaniną syntetyczną, Associated Weavers tworzy tekstylny podkład FusionBac, który w ten sposób łączy zalety najpopularniejszych podkładów dywanowych. Sprawia, że ​​tekstylna wykładzina podłogowa jest z jednej strony bardziej miękka i elastyczna, z drugiej zaś mocniejsza i bardziej sprężysta. Z jednej strony ułatwia to transport. Ponieważ można zrezygnować z konwencjonalnej metody pełnego klejenia, arkusze można również wygodnie układać. Nowoczesne metody montażu, takie jak rozciąganie lub mocowanie taśmą dwustronną, zapewniają doskonałe trzymanie, które eliminuje nieestetyczne podwijanie. W międzyczasie podłogę tekstylną można pewnego dnia usunąć bez pozostawiania śladów. Jest to możliwe dzięki klejowi biologicznemu, którego można użyć do utrwalenia. Aby uzyskać więcej informacji oraz porady i wskazówki dotyczące prawidłowego montażu, zalecamy zapoznanie się z naszą instrukcją montażu wykładziny dywanowej.

AW Oinone- Aksamitny miękki dywan dostępny tylko w BRICOFLOR!

Z AW Oinone wprowadzisz do swojego domu delikatną czułość, która zaskoczy Cię na nowo z każdym dotknięciem. Przekonaj się o tym, korzystając z naszych bezpłatnych próbek. Zamów swój ulubiony wzór, siedząc wygodnie na swojej sofie i ciesz się naszą gwarancją najlepszej ceny, która obiecuje Ci Twój ulubiony produkt w najlepszej cenie. W przypadku szczególnie dużych zamówień możemy nawet na życzenie przesłać Państwu indywidualną ofertę. Nasi kompetentni osoby doradcy są do Państwa dyspozycji w tym zakresie, a także w przypadku wszystkich innych pytań i wątpliwości. Skontaktuj się z nami, jak chcesz przez e-mail, telefon lub korzystając z naszego formularza kontaktowego. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej