AW Ourania – Aksamitnie miękki dywan do Twojego domu

Associated Weavers jest głównym europejskim producentem dywanów od lat 60. XX wieku. Belgijska firma produkuje wykładziny dla…
czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Elegancki dywan o miękkiej strukturze, który ma w sobie to coś

Aksamitna, miękka welurowa faktura AW Ourania nie tylko nadaje jej szlachetny, ale także niepowtarzalny charakter. Specjalna faktura jest wynikiem zwykłego procesu tuftowania, który AW stosuje standardowo do produkcji swoich wykładzin. W przypadku tuftowania przędza jest wprowadzana od dołu poprzez spód, tworząc na powierzchni pętelkową strukturę. Aby stworzyć fakturę weluru, w kolejnym kroku pętelki są odcinane pośrodku, tak aby wyrosła duża liczba pojedynczych tyczek. Mają wysokość 7 milimetrów i gramaturę 1200 g/m². Cały dywan ma grubość 9,5 milimetra i gramaturę 1960 g/m². Ze względu na umiarkowaną wysokość runa i niezwykłą liczbę wypustek 270 000 na metr kwadratowy powierzchnia ma gęsto zamkniętą strukturę, która jest nieporównywalnie aksamitna i antypoślizgowa w dotyku. W związku z tym tekstylna wykładzina podłogowa została wyróżniona klasą luksusu 3 kategorii. Jest oferowana w wielu świeżych kolorach, od pastelowych odcieni różu i żółci po intensywne niebieskie i czarne akcenty. Paletę kolorów uzupełniają delikatne odcienie kremu i piasku, a także nowoczesne odcienie ziemi i szarości. Odporność na światło różnorodnych wybarwień zapewnia, że ​​dekory nie blakną nawet pod wpływem promieni słonecznych.

Przekonujące właściwości – Dzięki nim zachwyci Cię dywan AW Ourania

Powierzchnia użytkowa AW Ourania to słupek wykonany w 100% z poliamidu. Jest to uważane za szczególnie odporne i zapewnia dywanowi wysoki stopień wytrzymałości. Pozwala to na układanie folii w intensywnie użytkowanych obszarach domu. W związku z tym została nagrodzona klasą użytkową kategorii 23 i nadaje się również do strefy wejściowej oprócz salonu lub sypialni. Szczególnie profesjonalny wygląd uzyskasz, jeśli udekorujesz swoje domowe biuro tą tekstylną wykładziną podłogową. Ze względu na to, że nadaje się do krzeseł na kółkach, nawet tutaj wykładzina zachowa swój kształt przez długi czas. Jednocześnie, dzięki swojej puszystej strukturze, poliamid sprawia, że ​​jest tak miękki w dotyku, że zachwyca nawet w pokoju nastolatka. Punktuje również dzięki efektowi redukcji dźwięków uderzeniowych o 29 dB, co zapewnia ciszę w codziennym życiu. Należy pamiętać, że wykładzina tekstylna nie jest odpowiednia dla małych dzieci ze względu na wysokość włosa, ponieważ mogą one wyciągnąć włókna i je połknąć. Dywan z licznymi zabezpieczeniami wprowadza do Twojego domu relaksującą atmosferę. Zwiększa bezpieczeństwo dzięki swojej antypoślizgowości i zgodnie z klasą ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1 zapewnia nie tylko niską palność, ale także minimalne wydzielanie dymu w przypadku pożaru.

Zrównoważona podłoga dla szczęśliwego środowiska

Nagrodzona pieczęcią GuT Stowarzyszenia na rzecz Przyjaznych Środowisku Dywanów e.V., AW Ourania powstaje w przyjaznym dla środowiska procesie produkcyjnym, który jest konsekwentnie sprawdzany przez inspektorów w oparciu o surowe kryteria. Pieczęć jest wyrazem uznania dla producenta Associated Weavers za ciągły rozwój standardów środowiskowych, dzięki czemu nie tylko przyroda, ale także konsumenci są chronieni podczas produkcji.

Odpowiednie właściwości wykładziny dla wiekszego komfortu – Od góry do dołu

Wyposażona w wysokiej jakości podkład dywanowy FusionBac, wykładzina dywanowa zapewnia wygodną obsługę. Dzięki specjalnemu składowi warstwy polaru i tkanej przędzy syntetycznej warstwa spodnia sprawia, że ​​wykładzina podłogowa jest bardziej miękka i elastyczna. Zapewnia to opór cieplny 0,12 m²C°/W, dzięki czemu można go łatwo połączyć z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Dzięki podkładowi tekstylnemu FusionBac do mocowania wykładziny można zastosować wiele nowoczesnych technik montażu, takich jak klejenie dwustronną taśmą klejącą lub specjalnym rzepem. Dzięki temu nie jesteś już zależny od pełnej przyczepności i nie musisz się martwić o zmarszczki. Doskonałą przyczepność zapewnianiają nowoczesne kleje biologiczne. Jeśli pewnego dnia zechcesz rozstać się ze swoim AW Ourania, możesz go ostatecznie usunąć bez pozostawiania śladów. Aby uzyskać więcej informacji na temat układania, zalecamy zapoznanie się z naszymi instrukcjami układania dywanów.

AW Ourania – odkryj swój nowy dywan już dziś w BRICOFLOR!

Daj się oczarować eleganckiej AW Ourania, korzystając z naszych bezpłatnych próbek. Zamów swój ulubiony kolor spośród jasnych wariantów kolorystycznych bezpośrednio do swojego domu z wygodnej kanapy. Skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której możesz zamówić swoją podłogę w stosunkowo niskiej cenie. Jeśli masz do zrealizowania szczególnie duży projekt, być może na życzenie przedstawimy Ci indywidualną wycenę, która pozwoli Ci na rozpoczęcie prac remontowych jeszcze taniej. Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu skontaktuj się z naszymi kompetentnymi konsultantami specjalistycznymi, którzy są dostępni pod telefonem, e-mailem lub za pomocą naszego formularza kontaktowego. Oczywiście nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże i doradzi we wszystkich innych pytaniach i wątpliwościach!

Plus icon czytaj więcej